Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme rovnou zeď 1,50 a pak až začíná se to "kosit", ale opticky ty místnosti působí menší... Ale víš jak....my už čtvrt roku vybíráme lednici, takže postel si pořídíme zřejmě až na ten důchod, abysme vůbec mohli vstávat do hokny - bo důchod jako takovej nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei ooo dekuji:-) ja kdyz to vidim, tak se ze me na starý kolena stane zemedelec:-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei heled, nemá te ten pán v galerii?
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli jako myslíš naší kuchyň, tak to jo :-) Ale mně jako osobně snad nee:-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei jj myslim vasi kuchyn:-) myslim ze hned na strane 2:-) sem si rikala ze je to urcite ta vse:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem jí viděla i u někoho v albu jako inspiraci - ne teda na střeše, ale někde na nějakým blogu... Si tak serfuju a najednou: Ty voleee??? Naše kuchyněěě??? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
duckei ale to poteší:-) teda me to potesi:-)) premyslim ze bych zacla sbirat cenový nabídky - kolik tam stál 3D návrh a nacenění?
Odpovědět
Profilova fotka
Vůbec nic :-) Byl tam s náma i dvě hodiny po zavíračce, naprosto ochotnej o všem diskutovat, nic nebyl problém nebo "to se nedělá".
Odpovědět
Profilova fotka
já ci taky vidět kuchýýýň tak přidělávání skončilo nejdřív na mej neschopnosti vyklidit tu poličku :-D prostě jsem usla :-D a teď zas prozměnu není nabitá vrtačka :-D to šou štarošti to šou štarošti šem panna nebo nešem panna ..
Odpovědět
Profilova fotka
duckei tyjo, tak to tam asi skocim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka se mi chtělo zeptat, jestli sis sedla na dudlik, ale vzhledem k tomu druhýmu outěžku, co s sebou vláčíš...je to asi bezpředmětný :-D Jo a vzpomněla jsem si, že jsem zapomněla ti pochválit krakenovský jméno - naši známí mají dvojčata, Alexe a Babetku :-)
Odpovědět
holky tak jsme byli v praze v naoko, takove designove vychytavky a ...zamilovala jsem se do znacky joseph joseph coby kuchynske doplnky. Kdybych mohla, vykoupim vsechno :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Babetku ? :-. jéééééééééééé to je taky moc hezký :-D ale Babetka Brůžková to by asi neprošlo :-D já ten vtip miluju :-D přehazuju tady ty svoje krabice a věci na tvoření a balící papíry a tak a zjišťuju, že fakt nutně potřebuju pracovnu |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ale ona je Alžběta :-) Alex a Alžběta Rútovi :-) Akorát Babeto se jí říká....
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ja chtela Antonii( moje babicka) a manza me div nezastrelil:-D:-D
Odpovědět
ja uz pres dva roky manzelovi vysvetluji, ze budeme mit Sofii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote tak sofie, je nádherná a to neproslo uz vubec:-D u nas je shcávlená Nina ...stejne budeme mit kluky:-D:-D
Odpovědět
@alkapinka u me to projde, fandim si :-D nakonec si jeste manzel bude myslet, ze to vymyslel on :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak me staci, ze mi projde moje vybavení:-D
Odpovědět
to my nastesti zvladame kompromis a mame navi chodne podobny vkus...ale je to tak ze ja hazu navrhy a manzel kejve ano ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krááásnééé ráááno :-) Počkám, až se vstřebá opalovací krém a prchám směr bazén a celej den se vodsud nehnu!!!! :-D My se ve výběru vybavení vlastně shodli hned. Hlavně teda proto, že má moc práce, dělá od nevidim do nevidim, tak já vždycky oběhala co se dalo, zbyl nám pak jen "užší" výběr a tam jsme vybrali. Jinak jména - děti vůbec neplánujeme, ale kdyby jo, tak kluk bude Jan a holka Adéla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hello lady:-) tak my jsme vcera zaujali dulezitou pozici a jeli na naší parcelu sekat... ááá sem spálená jako prase!!! byli jsme tam jen 3 hodiny, na brutálnim slunci.. konecne mi ta parcela pripadá velká:-D za ty 3 hodiny sme stihli jen 1/3parcely! takzev týdnu tam musime dojet to dodelat :-N prosla jsem si to tam, opalovala jsem se na NAŠÍ parcele... huh -krááása.. byla jsme jak zaseknutej gramofon, asi 4000x sem rekla jak to tam miluju a ze uz tam chci být:-D:-D se divim ze manza nevzal tou mašinou i mě:-D
Odpovědět
@alkapinka no to se divim taky, ja byt tvym manzou, tak se postaram o dalsi clanek, jak sekacka prejela cloveka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka a já tě chápu :-D my dneska cestou z třeboně (bože bazén byla taková nádhera, graulila jsem jak vzteklá, krásně to nadnášelo :-D) jsme se taky museli aspoň projet okolo
Odpovědět
Profilova fotka
mitote krovinorez:-D:-D nn vzdyt on me miluje, to by mi neudelal:-D:-D:-D kousinka:-D:-D no já uz se zas tesim az tam pojedem.. já sem tam sice platná jak mrtvýmu zimník, ale chci tam být, i kdybych tam mela sedet na bobíku:-):-) já jdu zabrat bazen zítra:-) tata má konecne volnej barák, tak je pravej cas se tam nakýblit:-)
Odpovědět
teda ticha zavist, ja si snad poridim detsky nafukovaci bazenek na balkon :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote aby ti to ten balkon ale unesl:-)
Odpovědět
spise se to vylije o patro niz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haháá, nacpu, a razim:-)
Odpovědět
@alkapinka prines me aspon kakpu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?