Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
tak holky, televize jede do servisu :-/ aspon ze je v zarucni dobe :-) ale stv me to teda pekne, normalne analog a antena jeden bez problemu, ale pred tim nam nejel digital a ted pro zmenu jede modre... ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
nám vecne nejdou vsechny CT .. ale tak co.. teda dneska takovy vedro, to je mazec:-)
Odpovědět
@alkapinka to jo, my kdyz ji koupily tak nejel digital vubec, tak sla hned do servisu a asi mesic po navratu zacal jet cely digital a HDMI modre ale dlabali jsme na to, ale jak se ted vse vypina a prechazi jen na digital tak jsme si rekli ze by bylo fajn, kdyby nam to opravili jeste v ramci zaruky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote a co máte za tv?:-)
Odpovědět
Samsung bilou 40 palcu :-) Ful Hd, ale presny typ uz ti asi nereknu :-) je to spise designove pekne, je cela bila a dole ma cervenou linku tak sedi k tapete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote jop vim která, me se libila ale v cerným:-)
Odpovědět
@alkapinka jj..akorat mame asi smulu na nejakou vadnou :-( ale miluju ji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kurnik, i ted je tu na chcipnutí... tak s emi zdá, ze sousedi asi udelali nekde chybu :-N :-N =-) =-) nejak se nám zacíná "rozjíždet" naše jádro v paneláku... ze by oni postavili spatne to svoje?:-D:-D nejvyssi cas, opustit lod:-D
Odpovědět
@alkapinka co? jak rozjizdet jadro? to snad nejde ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote no, asi to jde... ty "steny" sou nasikmeny jak sikmá vez v pizze a u wc uz nejdou zavirat dvere -proste se tam najednou nevejdou... jeste aby nám to spadlo na hlavu :-N buh vi co tam nahore delali. Zrovna nedávno jsem videla album s rekonstrukci panelaku a malem jsem padla na znak, na ferovku urezany panely, vybouraný, prestavený, trhliny jako prase... no, doufam ze to meli od statika :-D :-D neco podobnyho si ted predstavuju tady:-D
Odpovědět
@alkapinka a to je zdene jadro neo umakart? tak ssnad normalni tvor nemuze bourat bez statika ne? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote ver mi ze znam zastup lidi co by to udelali:-D:-D oni maj cihly, my máme umakart
Odpovědět
Článek se načítá
@alkapinka hm strasny :-/ ze me se poaledni dobou asi stava asocial, nebot me nase draha spolecnost neskutecne se.e :-N :-N :-N a co me jeste vice stve, ze si pul roku brousim zuby na potah na kocarek limitovanou edici a oni ji daji za 6250Kc ]-( pritom vsechny jine limitky stoji do trojky ]-( takze tezce zatlacim slzu a budu doufat, ze to nekdy nekde slevni
Odpovědět
Profilova fotka
mitote tak timhle trpim uz páár let... nemam rada ceskou mentalitu:-( ale nic stim neudelam, na emigraci ovladám dost spatne jazyky:-D:-D potah na kocarek? si tehu? =-)
Odpovědět
@alkapinka nejsem, ale mame kocarek vybrany, ale proste tento potah byl pecka stoleti, tak jsme si rikali, ze ho koupime predem :-( nejsem sama, hura :-D ja mam pocit, ze v dnesni dobe chteji vsichni vsechno zadarmo, nepracovat a dostavat reditelsky plat :-D a nebo jo pracovat a vydelavat miliony i na ukor pratel a veskereho okoli...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote no tak ho treba do ty doby nez to bude aktuální tak ho zlevní:-):-) to neni jen o penezich..ale o vztazich, nazorech... proste asi nejsem čech:-D
Odpovědět
@alkapinka doufam :-( manzelovi se libi jeste jina limitka, ale ta se musi koupit s celym kocarem a take to vyjde asi o 5tisic draz :-/ tak budu doufat ze do roka a do dne bud slevni nebo prijde nova pekna nebo to sezenu v zahranici :-D presne tak...ja si nekdy pripadam jak UFO
Odpovědět
Profilova fotka
mitote jéé tak tohle mi starosti zatim nedela:-) az bude nekdy mimi, tak koupim nejakej jetej kočár do terenu a naschle:-) na tohle moc nejsem, to spis pokojík bych vylepsila:-):-) to mas jako u me, minily rok jsem si vyhlidla nejaky spotrebice, a ted kdyz delam rozpocty, tak sem zjistila ze 50% jich prestali vyrábet, a uz nejdou ani objednat:-/ to je potom v prdeli:-D:_D
Odpovědět
@alkapinka ja se zamilovala do kocarku co mela kamaradka a proste pres to vlak nejede a co vim, kazdy kdo ho ma, si ho nemuze vynachvalit jak do mesta, tak do terenu :-) takze uz mam na nej i nasetreno :-D a take ho planuji na obe deti, ze :-) navic vim, ze ho pak prodam dal, jetej se prodava porad kolem 15tis no to je :-D me se silene libi spotrebice Gorenje takova ta bila edice, jestli vis co myslim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote jezis kolik stojí nejetej?? =-) =-) a od kamosky si ho koupit nechces?:-D:-D mitote jop vim co myslis :-)
Odpovědět
@alkapinka nejetej? :-D zaklad 24-25tis, plus kola do snehu, slunecnik, jidelni stolecek, drzak an Iphona, adaptery na autosedacka atd atd atd a trada, jsme na 32 tisicich :-D http://www.youtube.com/watch?v=-1F4u3... hlavne me fascinuje ta bila varna deska :-D
Odpovědět
@alkapinka ale tak cena v prumeru se pohybuje za jetej 13-20 tisic. Je to hodne oblibeny kocarek, patri k nej na trhu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote cooo? jidelni stolecek, drzak na iphone?? to mi prijdou jako totálni a nepotrebny kraviny:-D:-D ale teda to je raketa.. mitote no já potrebuju cernou sklokeramiku, jenze tu co sem si vybrala s cudlikama( ty proste potrebuju) tak delaj jen v bílý -no je tohle normalni??:_D:-D to s ena nej jdu teda podivat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
éééé ten se mi ale vuubec nelibii, a ty mali kolecka vepredu? no to ani náhodou:-):-) prijde mi to jako teleshoping:-D:-D kdyz macknes tady, mas tohle, pak macknes tady a eeejhle, mate zase neco jinyho:-D:-D:-D nn tohle vubec neni pro nas:-D jediny co bylo jasktaks fajn, byla ta kárka co se da prehodit aby cumel na tebe, nebo "ven" ale rvou do nej nejaky velky dite :-N .. za tohle bych penizky nedala:-D
Odpovědět
@alkapinka ta mala kolecka jsou vymenna za velka...a kdyz jedes v terenu, prehodis rukojet a jedes napred velkyma ;-) na prvni pohled vypada hrozne, ale kdo mel v ruce, ten ho nepusti ;-) to mi ver a ja jsem v nem trilete dite vozila. Bohuzel treb tu preklapeci rukojet, po ktere touzim asi nejvice snad ani nemaj kocarky, zadny jiny jsem nenasla :-( a navic ma odpruzeni podle vahy ditete a to me prjde vyborne pro pater
Odpovědět
Profilova fotka
no vida, staci kouknout a za 4500 mam vybrano:_D
Odpovědět
@alkapinka co za 4500Kc? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, jo naprosto dostacujici:-) kocarek s takovou tou prenosnou sedackou, terenni, vic nepotrebuju
Odpovědět
@alkapinka no to poznas, abys pak nedopadla jako vetsina mamin na modrem konikovi, ktere vzdy ve snaze usetrit na kocarku ze jim bude stacit, vystridali treba pe tkocarku a kazdeho se velice rady po par mesicich zbavili. Navic ty levny se hodne rady rozpadavaji ;-) http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, já myslim, ze mi staci nejakej obyc fakt ze jo:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?