Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
@alkapinka to rikaj vsechny, ale az zjisti, ze s nim nenastoupi ani do saliny jak je tezkej, tak zmeni nazor ;-) kamaradka taky na vesnici koupila Inglesinu asi za 12 a libovala si jak je odpruzeny a ma velky kola...no za chvilku sel z domu a kupovala novej :-D nejlepsi je najit nejakou kamaradku a vyzkouset co ma za kocarek, to ti pak hodne rekne, co mas hledat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já budu ten vesnickej pripad, šaliny tu nemáme, a do busu s kocarkem nepolezu-to jsem se zarekla:-D
Odpovědět
@alkapinka no to ona je taky vesnicky pripad a my budeme take ;-) fakt rikam, nejlepe ulovit kamosky s detmi a pet minut drndat jejich kocarek...ja jich par drndala a prave i ty, co se libi tobe a to nikdy, se svoji musi vahou jsem mela problem je i otocit v zatacce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote to prodrndim v obchode:-D
Odpovědět
no tak to si aspon z obchode vyjed, nejedna uz takhle i koupila blbe kocarek, treba ikarkulka koupila nejaky v obchode super a pak zjistila, ze je v praxi na... nejlepsi je kocar vystavt vsemu - lesu, dlazebnim kostkam, zatackam a pokud mozno alespon trilete dite, ktere moc neposedi a je tezke :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote jezis 3leté se snad uz nevozí ne?!
Odpovědět
@alkapinka ty jo vozi, vetsinou jen v golfkach, ale jo, neujde takove streky do dospely, tak kdyz se unavi tak se veze...a kocarky jsou do tri let...a ja teda obcas vidim tady i tak petilete deti snad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, jezis, to já musela od 2 let chodit nakupovat:-D:-D ty deti jsou nejaky hajsavý:-D:-D do 2 let ok, ale pak mi to prijde divny:-) tyjo musim nekde najit normu na komíny:-)
Odpovědět
@alkapinka ja nevim, tak kolik myslis ze toho treba dvou a pul lety capat nachodi? podle se lehce unavi kdyz s nim pojedes do mesta, pak tam budes trajdat a zase zpatky.
Odpovědět
Profilova fotka
Guten Taaag! No, tak kočárky mě teda nechávají chladnou, vůbec tomu nerozumím a jen vím, že nechci nic úchylně barevnýho, co mi bude kazit outfit :-D :-D A kdo dá pětiletý dítě do kočárku, tomu bych dala po tlamě :-D Komíny netuším...my máme veeeelkej :-D Koukala jsem, že jak máme v zásuvce ten Raid proti komárům, že už došel ten sajrajt v nádobě a jsem zeštípaná jako blázen. Tak se musím dneska zastavit někde v drogerce a koupit to. Takže všem přeju krásný úspěšný letní den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
duckei ahojky:-) jj kocarky jdou taky mimo me:-) to je skoda ze o kominu nevís:-D zrovna bych potrebovala radu.. jako veřim projektantce, ale abychom meli vytáhlej temelín, nebo dalsi petrinskou vez mit nemusíme ...dám do alba pohled, aby ste videli o čem mluvim :-N :-N tak potrebuju NEJAK udelat mensi:-d:-D ale zase aby jsme se nevykourili :-D :-D dneska to moc letne nevypadá, a to jsem mela na plánu koupačku
Odpovědět
Profilova fotka
ale horko je tam pekelný už teď x-) No temelínský to vypadá...ale zase kvůli tomu, aby měl komín tah...a takový ty věci...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
duckei no práve, ale v zivote jsem nevidela na bungalovu, s plochou nebo pultovou strechou takovouhle trubici... a nerikej mi, ze nikdo z nich nemel krb.. si tam na to budem moc veset vlajky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
aspoň vás každej najde :-) Já například, když k nám někdo jede, tak říkám: No až vjedeš do Sucháče, tak odboč směr Srubec a to největší - tak to je vono :-D Hele, jak to budete mít uvnitř dispozičně? Mně se bungalovy jako takový moc nelíbí, ale tohle je pecka. Fakt před tím vidím to moře. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
duckei:-D:-D jo to znám, kdyz jsem bydlela u nasich, tak ty meli zase siiiiiilene oranzovou fasadu, tak misto "to velky" sem rikala - pak uz to uvidite:-D:-D to nejde minout:-D:D duckei se uplne cervenám:_) dispozicne to tam asi nemam, ted sama nevim, na chvilku to tam dám:-)) mmtík
Odpovědět
Profilova fotka
ééétě moment
Odpovědět
Profilova fotka
a je to tam:-) umazavala jsem koty a takovy ty označení, aby si v tom vubec neco videla:-) kazdopadne krome jidelni sestavy to bude náááprosto stejny:-) ta bude totiz o 90° otočná:-D a to je vse:-)
Odpovědět
Profilova fotka
duckei http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/a...
Odpovědět
@alkapinka pekny domecek, me by mozna jen trochu vadil vstu do koupelny z kuchyne jakoby :-) jinak terasa je skvela :-D uz jen do ni strcit virivku :-D tak nam pro zmenu vecer praskla trubka u zachoda,takze manzel ma volno, jel do Hornbachu a spravuje :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mitote nn virivka nebude, pod terasou bude bazeeen x-) x-) , nj, jinak to udelat nejde kdyz tam nechci mit ani metr chodby:-):-) mitote vam se to tam taky pekne rozpadá:-)
Odpovědět
@alkapinka to je jasny, lukas stryc ma bazen a ten am protiproud i virivku, ale ma ty bazeny levne tim, ze je ma od znameho takove, ktere do prodeje nejdou, ze maji treba skrably lak :-) tusim ze rikal ze ho to vsim vyslo na 80tis? a to ma normalne cisticku
Odpovědět
@alkapinka no to jo no :-/ tak zase pro zmenu netece voda
Odpovědět
Profilova fotka
mitote tak takovej bazen by mi rozhodne taky nevadil:-):-) já doufam ze ten bazen vyjde max na 100tis...:-) a zadnej protiproud nepotrebujem:-)
Odpovědět
@alkapinka jojo...ona ma tusim 8m krat 3 mozna 4, nevim. My pak vezmem taky pres toho jeho kamose bazen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote jezis to je az moc:-) ja bych chtela 5x3 nebo 6x3 podle toho jaká firma, nejaky maj ten, nejaky maj tamten:-) ale naprosto to dostacuje, nasi maj ledvinku 3x6 a je to akorat, vetsi bych nechtela, jedine ze bych mela zahradnika co by se mi o to staral:-D
Odpovědět
no hele ja kdyz ho videla, tak jsem myslela je ma tak 4m na delku, ani by me nenapadlo ze je to 8 a ono fakt je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to bych asi poznala, precijen, diky profesioanlni deformaci mam odhad na centimetry:-)) tak koukám na spotřebiče, a asi to vyhraje amica:-) tady je to tak na 70:30 ve prospech kladných hodnocení, design taky fajn, a hlavne ta cena x-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslíte že je divny, kdyz na troubě bude uchytka z mosazi, ale ostatni uchytky budou nerez? nemuzu najit zadnou poradnou mosaz uchytku..nebo myslite ze by to slo přestříkat?:-D
Odpovědět
ak jsme byli na pozemku, tady v Brn, 495m, 1,2mil, site na hranici. Je krasny, rovinaty, ve slepe ulici na okraji Brna. Jediny zadrhl je, ze vlastne dum musime postavit tak, ze tam min jedna mistnost bude urccena jako sidlo firmy, coz by nebyl problem, tim ze jsme oba zivnostnici :-) tak to jdeme resit s projektantem, dnes me ma realitak jeste poslat email ze stavebniho uradu
Odpovědět
Profilova fotka
nejaky moc idylicky:-):-) radsi to vsechno jeste vyzjisti:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?