Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
@alkapinka no to je...jsem to dnes rikala matce a rikala ze neni prvni a posledni ze uz za to hodne advokatu sedi :-D pry nesmis vubec sahat na penize v uschove, jsou an to i specialni oddelene ucty
Odpovědět
Profilova fotka
jak dneska pronesla duckie - to bych blil - fakt, jak si tohle do háje muze nekdo dovolit.. clovek dre, má holou prdel, zadluzi se az do rakve skoro, a jeste ho nejakej šmejd okrade.. bych ho normalne nechala pověsit, by si to pak pekne rozmysleli....vsichni! ]-(
Odpovědět
@alkapinka :-D no jo no tak je to ted vsude...mamin byvaly sef vytuneloval 80mega...no taky ted vylezl z chladku....o dalsich tunelech aninemluvim
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote no, papili prisel o jednu dost prosperujici firmu, tim ze ho vytunelovali...
Odpovědět
@alkapinka no jo no, to je kapitalismus a demokracie ;-) :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
achjo, radsi se bavit o necem jinym:-) clovek zas chytá depky jak je to tu prohnilý
Odpovědět
@alkapinka :-D :-D :-D a bude hur :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tos nemela vubec rikat - to porad ríká táta, na jakoukoli otazku ti odpovi tohle... celej zivot, kazdej den... bleeeeeeee- takze jsem na tohle slovni spojeni docela alergická :-N
Odpovědět
@alkapinka no vidis to ja to taky rikam, abych si vzdy pripomenula, ze jeste neni nejhur :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré rááno :-) To vypadá, že bude dneska krásnej den :-) A zrovna mám takový práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau ženy:-) no vypadá ze bude hezky, ja musim za hodinu do mesta - ze s emi tam tak chce, a dneska asi budem muset prubnout nakup - coz se mi taky chce :-S ale neni zbytí, nebo mi tu manza zacne okusovat futra
Odpovědět
Profilova fotka
týý woe! tak me trefí... ted si jdu zaplatit pojistku na blbost a zjistim ze mam na ucte nejak zatracene malo penez, a to mi teprve vcera prisla vyplata... tak koukam do historie a me fakt trefi! ten nas kokot na uver vubec asi nechápe! Tenhle mesic jsme meli poprve platit hypoteku, ja podepsala inkaso, ze si to budou ztrahavat samy, jenze mi prisla slozenka s dost tucným pismem, kde byli uplne jiny castky, na uplne jiny datumy.. tka mu volám, ze teda jeslti to mam paltit tou slozenkou nebo si to strhnou samy a slozenka je informativni, nebo co to má znamenat -zrovna u prvni platby která je dost dulezita- tak mi rekl, ze si to tenhle mesic jeste neztrhnou, ze ta castka je asi o 200 vetsi nez inkasní prikaz, a ze by to banka nepovolila...tak rikam, ok, ptz na 2x zaplacení fakt nemam.... No a co myslite?! vcera jsem to zaplatila slozenkou - a dneska cumim na ucet a mam tam strzeno inkasním prikazem!!! no, já si ho podám!! To je jako fakt funny, vcera mi prisla vyplata, a zbylo mi 2tis do pristi vyplaty... to jako ne, toto ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
@alkapinka hehe, to je vtipny....bych ho zabila :-D ale popravde, nam se teda hypoteka prvni i kazda dalsi take strhla inkasem, rozhodne nam nikdo nerikal, ze prvni musime musime poslat.
Odpovědět
Profilova fotka
to jako fakt nechapu, za chvili vyrazim do toho mesta, tak tam za nim skocim, abych pak kdyztak mohla do banky, at mi tu jednu platbu vrati:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak, sem i nejsem chytrá:-( volala jsem uverari, a ten mi nejdriv rekl, ze to co jsme platila slozenkou, je dluh, a to co mi dneska ztrhli je dosporování - coz je sice logický, ale částky nesouhlasí .. sám uznal, ze to je nejak moc velká raketa ( preci jen vysolit 12tis, je fakt raketa) a ze mu to taky prijde divny a ze se na to podiva a zavolá mi... :-|
Odpovědět
@alkapinka jaky dluh? to je mazec...nicmene jestli te to uklidni, nase hypoteka zere mesicne 16 tacu :-D ale je fakt ze aby do dalsi vyplaty zbyly 2 tisice to je narez...to neni ani na jidlo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote no prece hypotecní dluh, ten dluh který jsme si udelali nakupem parcely .. No jo, ale kolik máte hypo? urcite ne "jen" milion.... Dalsi splatky budou nizsi Tak jeste nevolal.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Užijte si to krásně v té Paříži. Určitě budete mít super počasí - ne moc horko, ale žádnej déšť. Prostě značka ideál :-) Těším se na fotky. @alkapinka Taky nechápu ten dluh ohledně nákupu parcely... Ostatně, já nechápu nic ohledně hypoték a úvěrů :-x
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie no my jsme zatim v tzv meziúvěru, protoze jsme nemeli nasetreno dost, aby jsme meli obycejnej uver. Tím pádem to ted probíhá tak, ze platime "dluh(uver)" jednu castku, a zároven platime druhou (dospořování) částku aby jsme si dospořili, a dostali se z toho meziuveru - podle vypoctu bychom tam meli byt 10let, po tech 10letech budem platit uz jen tu jednu částku, tim to bude daleko levnější :-) Koukám ze jsem to moc dobre nevysvetlila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Mno, to je jako když jsem dneska volala na pojišťovnu, když vypovím svojí životní pojistku, kde je asi třicet tisíc a ptám se, kolik mi z toho zůstane... odpověď, že nic, mě mírně vyšokovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie heh, no vidis, tak to se vyplatí :-N :-D :-D predtim ti to urcite nekdo nabidl jakoze zaroven spořící, a ted muzes valit oci... tohle manzovi udelali taky.. mel tam 60 litrů ... at zijou pojistovny:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Já na to ale asi seru. Prostě to zrušim a nazdar. Lepší jim teď nechat třicet, než pak třeba těch šedesát. Fakt zmrdi.
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie tak to treba jeste nejak zkusit osobne, oni toho po telefonu nakecaj... mozna ze to nejakym zpusobem jde, ale pani/pan te enchtel pustit tak ti rekl tohle... zkus to..:-( skoda ze si to nesoupala rovnou na nejaky spořko:-( me stale nevolal:-( mi urco zavola zitra, kdyz vi, ze do 10 telefon nevezmu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Stavební spoření mám taky, i důchodový, životní... cpeme tam fakt moc peněz měsíčně. A jak to tak vidim, tak asi docela i zbytečně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie tak do stavebka a do duchodovýho ( podle toho u koho) to neni zbytecny... zivotko... v 90% jop
Odpovědět
Profilova fotka
ha! vim co koupim manzovi k vanocum - super... jen nevim kde:-D Nevis kde se kupujou akcie?:-D teda krome burzy... nekde kam muzu dojit i já:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Tomu rozumim asi tak jako hypotékám, počítačovým hrám a kvantový fyzice =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie NO tak to sme na tom bohuzel asi stejne.. napsala jsem nejakymu exprtovi co tam na tech strankách byl... tak uvidime co z nej vypadne:-) to by bylo super, manza mi bude kupovat zlatý cihly, a já jemu akcie:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ježíšmajrá kdo to zase přejmenoval ? :-( to se fakt nudí ty admini nebo co ?
Odpovědět
@alkapinka nebudou nizsi, budou celych 15 let takto a mame dva megace. Pariz je smutna, vcera prislo parte o umrti dedy dnes o umrti kamaradky. Takze nalada pod psa.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?