Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote :-D :-D to ja kdyz se chci v lete schladit tak se oplachnu vodou, a lehnu v chodbe na dlazbu:-D:-D
Odpovědět
@alkapinka jo tak na dlazbu leha pes :-D a ja teda ani v lete studenou vodu, brrrrrrrrrrrrr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cauky ženy:-) jak je?:-)
Odpovědět
lepe, onkolog rikal ze ty dve uzliny nejsou rakovina....klepu do stolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Včera jsme byli za kamarádem, co předělává barák...nová elektrika, odpady, voda... uaaaa....když jsem ho viděla, jak tam tak běhá v montérkách (za běžných okolností je to ajťáček s brejlema) špinavej jak dobytče, říkala jsem si, jak jsem happy, že už je tohle všechno za náma :-D No, za chvilku se chystám na gyndu, pak půjdu do fitka a zítra bysme měli jet za švárou na nějaký slavnosti, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote no tak vidís! :-) @duckie no, ale to zase klobouk dolu, ze je tak sikovnej a pustil se do toho..ale zavidim jim:-D chtela bych bejt v týhle fázi:-) To my jdem dneska s muzickem nakupovat hadriky do takka:-) mam slevicky, tak se jdem kouknout, jestli by tam neco nemeli :-D
Odpovědět
holky ja jsem teda pekne nachcipla, hlavne dutiny :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jupíí tak uz mam i kolo, abych mohla jezdit mezi budoucim domovem a zajetím:-D(popř prací)
Odpovědět
@alkapinka pekny, ja mam kolo tak 10 let v sklepe u rodicu a manzel ani nema :-D zitra jedem mrknou na domek, jupi jou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote to já ho dotedka taky nemela..a manza taky nemá :-D
Odpovědět
@alkapinka tak u nas je to hlavne blby, bydlime na nemalem kopci a to by nas zabilo h pokazde slapat na kole :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote tak budějky jsou placka, tak to je v pohodě- i když k mýmu budoucímu domovu je taky peknej kopec:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
naždárek .. jsem vás trochu zanedbávala, vono teda taky nebylo co sdělovat, dneska jsme byli poprvý ve školce :-D :-D :-D tak ráno si ani nevšim že jsme odešli a odpoledne, když jsem si pro něj přišla a řekla že půjdem domů, tak se chytil učitelky za nohu a příšerně rozeřval :-D :-D no najednu stranu jsem samo ráda že se mu tam líbí, ale to nemoh aspoň vteřinku předstírat, že se mu po mamince stejskalo ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka voe plackaaa??? Pokaždý, když šlapu dom z práce (tedy sama o sobě zdrchaná jak budík a ještě ten krpál), tak si říkám, kdo to jako vymyslel...placka!!! :-D :-D Já mám kolo svý milovaný snad od čtrnácti, možná i od dvanácti let (hodně lidí mi říká, že je dětský, ale není, je tříčtvrteční a já vážím padesát kilo, tak mi stačí :-D ) a jezdíme docela často. Zrovna včera jsme byli od nás ze Srubce na Hluboký a zpátky.
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka Můj bratranec když byl poprvý ve školce, tak vůbec neřval, ani nepípnul a když si pro něj odpoledne přišli, tak spustil děsnej hysterák, jak ho tam mohli tak dlouho vůbec nechaaaaaaat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka :-D :-D no to je teda pekny:-) ale je fakt, ze to ze s emu tam libi je supeR:-) @duckie no covece, v suchaci neni zadnej kopec, maximalne ten v ledenický, ale ten se mi zdál velkej jen kdyz jsem byla malá:-D ted uz ne:-D tak srubec to uz je jiná kvalitka:-D:-D :-D tyjo, ja mela taky svoje milovaný, asi ho jeste mam :-N ale bylo malý a tezký
Odpovědět
Profilova fotka
což srubečák, ale takovej doubravičák, to je taky lahoda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Neni zase taaak malý :-D, jen není asi úplně dospělácký, protože když to porovnám s jinýma dámskýma kolama. No právě po tom kopci po Ledenický si to šnečim a teda zdá se mi jako dooost velkej...hlavně je prostě furt, od náměstí až domu jedu furt do kopce. Táááhlej kopec až ke garáži. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie a ted si vem kdyz jsem byla drzena v zajetí na rudolfove... to byl kopec -to byla mnamka.. od viaduktu az pred barák:-D:-D to sem fakt nedávala, ted mi prijde kazdej malej:-D:-D ale je fakt ze to kolo co jsem si dneska koupila (segra mi koupila k narozkám) tak mi oproti me, prijde taky malý... ale pán exprt mi rikla ze na me akorát.. nu.. jak myslí..hlavne doufam ze v nem nebudu jak vosa na bomboně:-D asi bych ho mela jit zitra projet..jeste jsem na nem nesedela:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky - asi se budem stehovat, do prechodnýho bydliste :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka wow...a kam? Vy se stěhujete asi často, což? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie uz sme se stehovali 4x ted uz mam veci tak do 2 pytlu, myslim ze do baráku dorazim uz jen s prirucním zavazadlem:-D:-D ASI k tátovi do podnájmu - uvidime jaký nám dá podmínky - jeslti to za to bude stát - ale je to luxusní 4+1 mezonet, zatim jediny minus je ze to je na rudolfove - a do prace mi to zrovna mcoc nenavazuje :-N Dneska snim jdu probrat podmínky..treba me zase jen lakoval, a ja se toho chytla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Já se vlastně stěhovala postupně pomalu k Michalovi, pak po šesti letech jsme se táhli k našim a po třičtvrtě roce do novýho a málem mi švihlo. Dva pytle mám jen letních bot :-D Ale možná se stěhovat víckrát, tak to taky redukuju :-D Hej...otec má 4+1 mezonet, kterej pronajímá???? Hmm... =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie muj otec má asi 30bytů které pronajímá... ale hold je jeden z tech "stastných" kterej má fakt stestí na najemniky, takze bud ho vykradou, nebo sou to fetáci, nebo (a to v 90%) mu proste neplatí, fakt, snad co najemnik, to neplatic.. nevim ze to nechá zajit tak daleko, ze treba pul roku, - me nezaplatit po 2 mesicich tak je vypakuju tak rychle ze by si nestihali ani sbalit... no a ted prave jednu takovou sikulu vyhodil -tak to mel vedet hned - 22let fracek (puvodne tam je nájem 9tis)asi kurva, no... a neplatila.. byt skoro zdemolovanej... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Eeeh...30 bytů a vy bydlíte taky v podnájmu? Že vás nenechá bydlet v jednom z nich?
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie jop, my bydlime u cizích.. proste rekl, at se staráme samy... kdyby nás tam mel od zactku, tak by zadny takovyhle problemy nemel... mozna ze uz mu to doslo :-N
Odpovědět
@alkapinka hahaha pekny....nikdy nepochopim, nu coz, lide jsou ruzni...to je jak kdyby tady kde bydlime to rodice pronajimali a my platili najem jinde :-D myslim ze kdyz to navrhnu mame, ze me rovnou prohodi oknem, ze jsem se zblaznila :-D holky, tvori se materska znamenka i behem zivota? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Ty seš fakt psychopat :-D
Odpovědět
@duckie jo :-D vcera jsem si vzala uz Lexaurin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nj, proste pristup rodiny je u kazdyho jiný, my jsme proste cizí osoby se stejnou krví... :-N :-D :-D @mitote tohle uz neni normalni.. videla si ty strepiny? nebo kde to bylo, ze nejaky herecce umrela známá na rakovinu a ona se jí tak bála, ze si ji psychicky taky privodila... takze dej pokoj, nebo se pak nebudes mit cemu divit :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?