Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
@alkapinka no super dik, jeste to me rikej....ja uz jdu v pondeli k psycholozce
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote myslim ze to je nejlepsi rozhodnutí ;-) neboj se, nic ti neni, a nebude ;-)
Odpovědět
@alkapinka ja vim, hodlam se objednat i k psychiatrovi, vis co do jara jsem brala antidepresiva, jsem pul roku bez nich a do ted takov apecka nebyla co by me tak dostala....ale vis co? o to vice si vazim kazde sekundy s manzelem a uzivam je naplno
Odpovědět
jo jinak jsme dnes byli na domecku, krom strechy vypada v dobrem stavu, jen to chce proste nove topeni, plovoucky, mozna trochu upravit dspozicne a udelat podkrovi. Ve sklepe je super pradelna a dilna. Docela se nam to dost libilo, ted jen zalezi na tom, kolik budeme muset vyplacet
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote vyplácet?to je nejaky dedictvi? nemas odkaz?
Odpovědět
@alkapinka ano ano dedime - nebo spise tata dedi jednu tretinu, ale v dedictvi mas vzdy jine ceny-hosnoty posudku nez trzni, ze ;-) odkaz nemam, to je jeste dlouho, nez dobehne dedicke rizeni...
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik vás tam je na to dedictví? ja jen kolik lidi by jste pripadne museli vyplacet
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Je fakt, že většinou člověk řeší de facto jen samý hovadiny a o tom, že se má vlastně božsky začne přemejšlet, až když se někde v okolí něco semele ;-) Každopádně už právě kvůli manželovi bys se sebou měla něco dělat...já chápu, že je milej a trpělivej, ale taky je to jenom člověk a ne parez, tak abys to s tou "hysterií" nepřepískla. Nevím z jakýho důvodu si brala antidepresiva (dneska je taky žere kde kdo), ale určitě je lepší se naučit žít bez nich ;-) S tím domkem to vypadá docela super - uvidíte kolik to vyplácení a tak vůbec. Jinak jestli odpady by vyhovovaly a elektrika už je třeba v mědi, tak topení je na výměnu dobrý. Jen mně osobně děsí ty trubky, co se plazí všude po zdi, my máme všechno v podlaze...a to by bylo pak poněkud větší sraní. No a to podkroví - jak jsem říkala, záleží, jak jsou na tom stávající stropy. Někde je potřeba to strhnout pomalu celý, někde stačí vylejt betonem a tradá, bydlí se.
Odpovědět
Profilova fotka
no zajimaly by me fotecky:-) sem zvedava:-) ja si dneska beru sebou na bytík foták :-N
Odpovědět
@duckie leky jsem brala kvuli depresim, uzkostim, anorexii :-) defacto nedostatek serotoninu, coz je prakticky to stejny jako ted. elektrika u domku je clekem jedno, tata je elektrikar takze ji stejne asi celou prekopeme ale jen za material ze :-) @alkapinka fotky nemam, do 1. listopadu tam bydli jeho manzelka a bylo me blby tam opruzovat s fotakem. Ale brzo tam vezmeme projektanta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote No já tomuhle nikterak neholduju, naštěstí v okolí nikoho takovýho nemám, tak to nemusím nijak konkrétně koumat. A s tou elektrikou jsem to myslela ne kvůli ceně, ale kvůli té práci - sekat do zdi (pokud byste to nechtěli táhnout v lištách, což je podle mě zásadní estetickej humel) už je pak hroznej bordel a tak.
Odpovědět
@duckie tak u nas - v me rodice to bere jak mama, tak deda a pred tim i babicka, ono je to bohuzel castecne dane i geneticky tak to bychom samozrejme sekali do zdi, ale sekat do cihly neni tak hrozne jako do panelu ;-) planujeme ze bychom stejne pomalu zacali a bydleli tady, jako proste vyklizeni, bourani, rozvody a nejake drobnosti :-)
Odpovědět
Článek se načítá
a z loznice bychom asi udelali castecne kryty bazen, jako vnitrni ale v lete by se dala jedna cela strana i odhrnout a byl by skoro venkovni, ale kryty
Odpovědět
Profilova fotka
hoolky:-) uz jenom 5 hodin.. sem pekne nervozní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ááááááááááááá budem se stehovaaat!!!!!:-))))) jupííí
Odpovědět
@alkapinka tak super, gratuluji :-) a dal vam pekny najem?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote jop 4tis + energie x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím ... a gratuluju ;-)
Odpovědět
@alkapinka toz to dost jde 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo je to super:-) sice je fakt ze tam zase zahucime trosku na zutulnení..ale má to i krb a to mi staci:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Proč zútulňovat? Jsou tam díry do zdi nebo tak? Já bych se na to jinak fakt vykašlala....budete stavět, tak proč rvát prachy do podnájmu, byť tátovo?
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie no, je to tam fakt ve spatnym stavu- sprchas a podlaha totálne zdemolovaná - to rekl ze táta zaplatí.. ale i ty díry ve zdi tam jsou.. :-N a ty predemnou se pokoušeli o výmalbu, a dali asi jen jednu vrstvu ci co, takze tam jsou sileny fleky, takze to se taky musi prebílit, a nahore v jednom pokoji bylo snad opiový doupe, tam jsou ty steny uuuplne zlutý... to me nerozhází, stejne usetrime za nájem( ted) a dostanem kauci( doufám) takze nejaky 4 tis hodlám obetovat:-) stihla jsem vyfotit 4 fotky, tak je jdu narvat do alba:-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/a...
Odpovědět
@alkapinka me ten byt na fotkach prijde ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote no ale neni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem přeji ;-) @alkapinka: byteček vypadá dobře, je super, že Vám to klaplo... ohledně toho zvelebení - narvala bych do toho jen nezbytně nutnou částku - jako výmalbu apod. jinak každá kačka pro Vás dobrá ;-) ;-) takže přeji ať Vám jde stěhování pěkně od ruky a snad už je to "předposlední" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka a tomu já rozumim, že to chceš čisťounký, taky bych vymalovala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré odpoledne :-) Miluju babí léto! :-) Jo a ode dneška máme konečně i nový dveře do baráku...vypadaj parádně. @alkapinka Ta flekatá fialová je fakt dost děsná :-D Ale jinak se mi ten byt docela dost líbí... To je na Rudolfově tam na kopci, taková ta oranžová "novostavba" (stojí tam už pěkných pár let), jak to má asi tři patra a takový jakoby oblouky?
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie bingo, prestne ta:-D:-D mam pocit ze jsme se o tom bavili kdyz jsme rozebirali tvuj věžák :-) ze tenhle na rudolfove je taky tkaovej záchytnej bod:-):-) @kousinka jj to mam v umyslu, vymalovat ( ale hezky) a maximalne nejaky police, to je asi vse:-) vcera jsem to pocitala, a hruby odhad ze do celýho bytu narvem cca 2,5tis ... a to pocitam fakt vse :-D takze pohoda:-) spis jak jsem pocitala - vcera sme to oznámili majitelům, a klasika - nechteji nás pustit - tak uvidime, v nejhorsim scenáři nám propadne kauce, protoze nájem uz jim platit fakt nebudem :-| a to jsem si rikala jak se snima dá domluvit, doufám ze to byl jen prvotni šok, a domluvíme se:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka :-) Asi jsem se o něm bavily, ale napadlo mě to až při tom oranžovým "okraji" u okna na jedný tý fotce.... Byt je to fakt pěknej. A souhlasím s tím, že napcat do toho pár tisíc, když tam budete bydlet ještě pěkných pár měsíců není nic mimořádnýho. Mně by z tý nepovedený fialový asi brzo švihlo, je vážně podivná :-D Tak uvidíte, co majitele na vás přirichtujou...kolik měsíců máte výpovědní lhůtu? Brácha má na bytě jen jeden.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?