Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie bohužel 2 měsíce.. oznámili jsme im to včera- takže počítám, že tam kdyny to počítali, tak to vychází na 27.11.. a my bychom chteli any do 1.11 sme byli fuč- nebudu si brát dovču- takže to budu páchat jen v osobním volnu, takže si myslim že měsíc na přesun je akurát. Na říjen už máme stejne zaplacíno... Jen se desim situace, ze kdyz to ted daj zase na obdiv zájemcům, a budou nejaky prohlídky- tak zrovna v tom nejvetsim mrdníku- fázi stehování- si reknou ze sme pekny prasata :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, blije mi kočka, tak nevím, co mám dělat. Mám číču poprvý, tak jsem googlila a asi je to jako normální? Ráno se nažrala, byla veselá, hrála si, pak začla ječet, jako když se mrouská a pak vyhodila ty drahý ProPlany :-D Ale vzhledem k tomu, že normálně běhá, tak je to asi v cajku. Nemáte někdo kočku? @lucianek Ty máš nebo ne? @alkapinka No jo no...ty dva měsíce jsou holt blbý, když je to ve smlouvě... Třeba se nějak domluvíte. Víš jak, proč by vás tam "drželi" o měsíc dýl, když třeba budou mít už nový podnájemníky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem ;-) @duckie kočička se vyblila jenom jednou? to je normálka, prostě se přežrala, a žaludek to hodí zpět - to znám :-D .... pokud vyloženě nepolehává a normálně běhá a nemá horký čumáček, tak to neřeš, fakt je to normální - u nás min. jednou do týdne... buď vyvrhnou baštu nebo chuchvalec chlupů, nebo trávu, jak se venku ta jedna pase :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie tak jestli ječela, tak to normalni asi neni :-N radsi bych brnkla veterináři:-)já mu taky skoro pořád volám, náš pes je totiz magor:-) ale taky to muze byt jen tim, ze nemá rada kapsicky- jako zaludek, to nase prase taky sezere vsechno, ale das mu kapsicku a blije :-| at je sebedrazsi:-/ - a nebo to byli granulky? no to je uplne jednoduchý PROČ - protoze chteji o nájem navíc :-D :-D to by byli blbý kdyby z nás nechteli vytriskat co nejvic.. ale za to ze sme tu byli 2 roky naprosto vzorný, a platili sme snad na minutu presne, prijde mi to od nich dost trapný, taky by nám mohli vyjít vstric- zvlast kdyz byt je prakticky netknutý 8-( hlavne ze tam máme, ze kdyz budem delat bordel, tak nás vyhostí do 5 dní...:-D:-D asi si udeláme rozluckovou párty :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a mimochodem to ječení nic není - to je jenom nakopávání - u nás by mohla kočka hrát v orchestru - takový zvuky co před blitím vydává !!!!! je to jakoby dávení, ale pokud vrhne a je OK, fakt to nic není. Může mít taky citlivější žaludek - to má ta naše jedna taky - proto střídám občas masový kapsičky - už máme vychytaný, který jo a který ne .... teď frčíme na Felixech od Puriny a jsou výborný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty brdo holky- to jsem vubec netusila o kočkách, to je teda dost děs, ječí to, blije to - zlatej pes :-N :-D :-D tak ja jedu dneska do práce jen na otočku, a po včerejším informativním výletu po všech obchodákách v čb, vim, že si to stejne vsechno koupim u nás. Takže to tam rovnou vsechno nakoupim, barvy, folie, police... uz se na to tesim, ale sem na sebe zvedavá jak to tam prenesu:-D:-D a nejvic funny je ze jsem v noci nad tim vsim zas premyslela a zjistila ze se do toho oooobr bytu vejdem zase s odrenýma usima :-D :-D to snad neni normalní:-D za chvili abychom bydleli v paláci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek No, prostě fakt jen si tak zaječela, vyblila téměř netknutý granule s trávou (tou jí nekrmím :-) ) a je v pohodě. Akorát nikdy jindy předtím mi nevrhla, je jí skoro pět měsíců, tak snad žaludek citlivej nemá =-) Myslíš, že je možný jí nechat vykastrovat co nejdřív? Nechci, aby měla vůbec koťata a jak je to venkovní kočka, tak jí při prvním mrouskání prostě neuhlídám. @alkapinka No jo no...asi bych se taky cukala, prostě to tak je ve smlouvě a nazdar... Zase kdyby se sehnal novej nájemník rychle, nedělala bych vofuky...
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie no, ale to mas jako s prací, mas 2 mesicni vypovedni lhutu, ale muzete se dohodnout, tak mi to prijde jako zbytecnej zásek, zvlast kdyz jsme jim to rekli mesic a kus dopredu... nereknu kdyby ze dne na den, kazdopadne cukat se muzou jak chtej, uz jim zadnej nájem nedám, proste se odstehuju a nazdar bazar ...
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Já si taky myslim, že ve vaší situaci je to v pohodě... Kolik byla kauce?
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie prave jeden nájem, takze me to stve, ze bychom bezduvodne prisli o takovy prachy ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie s kastrací bych neotálela - pokud nechcete koťátka, a mít akorát starosti s udáváním nebo případně jiným typem zbavení se jich, tak šupky dupky - za hodinku to má kočička za sebou, oklepe se a jede se dál ;-) já osobně jsem obě nechala vykastrovat po prvním mrouskání, ale jsou to domácí kočičky. Ono při mrouskání to bylo nepříjemný na ní koukat, jak se hrbákuje, prohybá a špulí co se dá, může se u toho i zranit, takže bych rozhodně neváhala ;-) S tím blitím - je to normálka, a pokud chodí ven, pozřela trávu a pak se nadlábla, tak jí to třeba jen podráždilo ;-) ... já když tu jednu z nich vypustím ven (stojí za dveřma a mňouká, že by ráda na průzkum) a vidím jí jak ožírá trávu, tak vím, že pak někde najdu blitinu .... holt, už to máme vychytaný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz na to tak koukám, tak s emozná až z novýho :-N vubec to nestiham to nejak korigovat:-)
Odpovědět
Článek se načítá
tak pokud kocka vyblila i travu, tak tu pred tim sezrala, abys se procistila...to kocky delaji zcela normalne. Dokonce i nas pes to dela :-D Jinak ja jsem paradni marod, od utery am antobiotika, zatim zadna slava ani uleva, uz jsem vystridala vse, od bolesti svalu, pre sbolest hlavy, v krku a ted jsem u rymy a kaslu. S tim ze pry podle moci mam nejakou infekci. Super :-/ Jinak jeste k te kastraci kocky, taky bych necekala. Ja takto musela nechat kastrovat kralika. Dostala falesnou brezost, zatvrdo ji mleko a uz valila pod kudlu, akorat to bylo daleko narocnejsi a komplikovanejsi, nez kdyby sla rovnou. Od te doby je to nejhodnejsi a nejumazlenejsi kralik :-D
Odpovědět
@alkapinka s tim najmem bych byla opatrna. Zvlast jestli jsi ji nedala pisemne a nemas od nich podepsane, ze ji prijali. Pak kdyz jim ten jeden najem neposles, muzou ti pekne zprijemnit nejaky ten mesic. To ted resi matka, ma klienta, co to oznamil, vystehoval se, ale nemel vypoved podepsanou pisemne no a majitelka ho zazalovala o usly zisk z najmu a chlapec se soudi o cca 30 tis plus soudni vylohy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote si delas prdel? :-S hm super, tak to sem zas v nervu :-S to sem zvedava kdy je nazenu kdyz oni jsou porad v prdeli, a ja porad zavrena v práci
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Souhlasím s mitote...prostě co je psáno to je dáno a jednou jste se jim upsali s dvouměsíční lhůtou, tak prostě se s tím musíte asi smířit. V práci tě taky rozhodně nikdo dřív pustit nemusí - od toho je to dohoda, dohodnout se musí obě strany. @mitote Kočce je teprve necelých pět měsíců, na kastraci je strašně brzo. Volala jsem veterináři a ta říkala, že ne dřív jak za čtvrt roku, že s největší pravděpodobností už se letos mrouskat nebude a do jara to stihnem :-)
Odpovědět
@alkapinka nedelam, nikdy nevis na koho narazis a tyhle veci proste musis mit pisemne :-N jinak dvoumesicni lhuta plyna vzdy od mesice nasledujiciho, to znamena kdyz jim das dnes vypoved, tak pobezi az od listopadu (tj listopad a prosince platit najem). @duckie tak to je v poho...my jsme nejprve kralika nechteli dat kastrovata pak museli ale to uz mlade nebyla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote ale já jim jí dala v září
Odpovědět
@alkapinka pisemne v zari? a mas od nich podepsane ze ji prijali? muzes jim ji zkusit dat zpetne pisemne s datem, kd jsi jim to rikala a snad ti to prijmou. Pokud ne tak jsi namydlena a pocita se to vypovedka az od listopadu. Kazdopadne i kdyz jsi jim ji dala v zari a oni na to pristoupili a podepisi ti to, porad budes muset rijen i listopad zaplatit.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote rijen mam zaplacenej- prece se plati dopredu... hele tak jsem schvalne tudovala smlouvu.. a sem teda pekne v loji :-S :-S takze mi zbývá bud porusit smlouvu- nezaplatit nájem-cims smlouva zaniká a musime se okamzite vystehovat.... neeebo se domluvime- porad v to doufám..... neebo to pujde bohuzel po zlym:-/ a i v tom zlým díky bohu maj háček- bohuzel to chteji fakt písemne, a bohuzel to platí teprve od data kdy jim to prijde(následujícího mesice), ale ted ten svetlej okamzik- nemusi to podepisovat!:-) je tam napsáno- ze jí musime podat písemne a plati to od toho a toho... o podpisu ani zminka, ono se taky krásne a jasne muze stát, ze by nam to treba nechteli podepsat ze? a jak je donutis... nijak.. to aby si pak neplatila najem jeste rok, dokud ti nezkonci smlouva.. ja to ale stejne nechápu, ze jsou lidi takovy "zakerný", táta má samej problem s najemnikama, nikdo mu neplati, vsichni mu ten byt bud vykradou a nebo znicí... my pro zmenu máme hroznej problem s vlastnikama, jeden nas bez udani duvodu vyhodi, druhej nás oskube a taky vyhodi, tyhle z nas budou chtit vytriskat maximum.. kurna kdyz sme lidi, a sme slusny, tak se snad domluvime ne?..porad v to doufám, protoze uz vázne nemam nervy resit jeste tohle, to uz je fakt moc ]-( nu stále neztracim nadeji a verim, ze se proste dohodneme, oni se zatim jevili slusne, my jsme taky slusný...tak snad :-N dneska jim bude manza volat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Já si nejsem jistá, jestli by neměli podepsat, že to přijali, případně že to nepřijali z nějakýho důvodu. Když jsem z mitotinou maminkou řešila naší expráci, tak na naší výpověd, kterou jsme mu chtěly s kolegyní dát, kdyby jí nepřijal, tak jsme měly hned v záloze papír: "Já... jsem nepřijal výpověď od zaměstnance...... z důvodu....... Místo a datum." Ale taky si myslím, že dohoda by byla možná...jestli jste k sobě byli v pohodě a slušný. My se byli včera podívat na tvrzi Žumberk, když bylo tak hezky. Byly tam dvě svatby, jedna katastrofálnější než druhá :-D Obě nevěsty šaty ála našlehanej alobal od vietnamců, na hlavě zlakovaný tuhý lokýnky, korzet jim odstával od prsou a ty dramatický kruhy, se kterýma se nemohly vejít do dveří....no ty vole... No každpodádně mě zklamalo, že ty svatby byly tak trapně za sebou??? Jedna už byla v penzionu Marie, tam jsem ani nevěstu neviděla, druhá byla ještě uvnitř (ta s tuhejma loknama) a třetí stepovala venku... To jsem si myslela, že takovejhle hnus se odehrává tak max v sezóně na Hluboký?? =-) Oddací místnost mi přišla dramaticky hnusná - nevím, jestli byla schválně jako nenazdobená individuálně (že po každý svatbě si to odtáhnou) nebo furt. Já to tam ale viděla hned - svatba venku, oddací místo s výhledem na ten rybník v půlkruhový kamenný výseči...focení na tom dřevěným mostě pod jezem a v poli (muselo by se ovšem vychytat období před žněma, ta očesaná louka nic moc :-D)... Ale ve všední den, bez turistů a bez návalu ostatních svateb, to by mi fakt mrdlo.
Odpovědět
@alkapinka podepsatt ti to musi nebo musis to poslat doporucene a mit od toho listecek. To se ve smlouvach nepise, ze musi byt podepsana, ale kazdy maly dite to vi, protoze ti pak muzou tvrdit i soudu, ze nikdy zadnou vypoved od tebe nedostali a ty budes v prdeli, protoze nebudes mti svoji podepsanou kopii ze ji prevzali!!!! A podepisou ti ji, toho bych se nebala, a kdyz nepodepisou, je to jak rikam, poslat doporucene. jinak u me zadna slava, zaciname mit podezreni na zapal plic, antobiotika jeste vybrana nemam ale ze by se to nejak lepsilo, naopak me zacala bolet plice. Takze asi rano valim k doktorce, ale to je na nic. Ma objednaci system a pokud nebude mit volno, tak tam zas muzu cekat cely den jestli me nevezme.
Odpovědět
Profilova fotka
me uz je jedno jak se rozhodnou, dneska celej den nebrali telefony... zitra jim to posilam doporucene, tecka...
Odpovědět
@alkapinka tj blby, kdyz jim to das osobne, tak mas sanci ze ti podepisou vypoved k tomu datu, kdy jsi jim to rekla...ale doporucene, to pak rozhoduje datum na podacim listku chjo holky, vzdyt tohle snad zna kazdy, my ani ve skole nesmime chodit na studijni bez kopii, ktere nam podepisou, to by nas i vypakovali, ze se s nama nebudou hadat kdo co kam dal a zratil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrééé ráááno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krááásnéé ráno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska tu zas nebudu:-D az se najim, jedu na bytík pucovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ráno:-) a dneska uz tu budu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tež přeju krásné ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pořád jsme tipi ? 8-( naždár kočky, tak vám musím říct, jak jsem se v neděli zas byla podívat na tom našem pooozemku a takhle na podzim je tam taky krásně :-( kurnik šopa, já bych bydlela až bych plakala :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?