Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Tak myslím, že mazat med kolem huby je prd platný, lepší je být připraven :-D :-d
Odpovědět
@duckie jj lepsi je byt prirpaven, proto jsem si koupila-vybrala byt ve druhem patre, kdyby horelo, abych mela sanci se zachranit skokem z balkonu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote No, já bydlela s našima ve čtvrtým patře skoro dvacet let a nikdy mi to jako nepřišlo nijak nebezpečný. A když jsme tam pak bydleli těch pár měsíců, než dostavíme dům, tak jednou tak Michal večer povídá s pohledem do stropu: "Víš, že kdyby tady hořelo, že je skoro jistý, že tu chcípnem?" No, takže já si tam od tý doby nezapálila svíčku ani na adventním věnci :-D
Odpovědět
@duckie pekny no, ja bydlela s rodici v 5. patre ale vysky jakekoliv me proste nedelaji dobre, to druhe patro je jeste snesitelne, ale u rodicu jsem teda na balkon ani nepachla...ted na nej chodim porad, mam tam kyticky, posezeni....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hooolky:))) teeeda, tady je nakecáno :-D :-D no, na hořením jsem taky uvazovala - musim si udelat nejaky life zavazadlo:-):-):-) a tady by nás zachránila borovice co máme pred okny... a v tom novým? tam budem v riti :-D - v baráku? tam to bude pohodicka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky stavitelky:-) tak co je u vás noveho?:-) nechci se chlubit, ale u nás to vypada celkem nadejne.-) uz mi psal dokonce i ten remax ze má zájemce, tak sláááva:-) to by se moc hodilo:-) jinak mam momentalne dilema, potrebuju do bytíku sprcháč, potrebuju celkem atypickej rozmer, a ted ten problem, já jako expert sem bohuzel u nás nic cenove dostupnyho nenasla... ale nasla jsem na netu, hodne se mi to příčí, ale ono mi asi nic jinyho nezbyde - objednat z netu :-N :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Zdááár. Novýho celkem nic. Jen že už začíná docela zima a asi si budeme muset začít topit. Což znamená nějak koupit a zapojit termostat. Neboť bez toho jsme jen ve funkcích "zapnout kotel/vypnout kotel" :-D a to není z hlediska úspor energie asi zrovna ideální stav :-D Nevíte taky někdo o nějakým krbaři? Teď na to asi stejnak nejsou prachy, ale loni jsme tu měli asi tři a ani jeden z nich nešel pod 80 tisíc. Jako i s krbovou vložkou a prací. Ale i to se mi zdá strašně moc. Máme v plánu ten teplovodní, jak bude ohřívat i vodu do radiátorů... Všecko už je na to připravený, chybí "jen" ten krb. A taky - nevíte, jestli je možný to třeba zapojit, mít krb, co v něm plápolá voheň, ale nemít ho mezitím třeba vůbec obezděnej? Jinak z toho netu - taky toho nejsem zastáncem, ale pokud jsi objevila nějakej levnej, tak pohoda jazz - všek to máte jen na chvíli, než bude dům, tak pak děj se s ním vůle boží .-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie no prave ze tyhle atypy nejsou vubec levný... tenhle koštuje 10- coz je jeste super cena :-S a je to nejaka neznámá znacka... tak on to kupuje tatík, a prave ze rikal at uz ten sprcháč je poradnej, (samo za co nejnizsi cenu) protoze az my vypadnem, tak aby to tam jeste dlouuuho zilo jeste po nás :-N tatka mi ted volal, a "zakazal" mi z netu... coz je teda pekne na hovno:-/ protoze u nás mame jen jeden, a ten tam zrovna moooc nejde- teda jde, ale poleze se tam na hovno, je obdelnikovej, potrebujem elipsoidní :-N trapi me to uz 4dny:-/ dal mi na to penizky a odfrcel na dovcu... no to sem zvedava co vymyslim :-S krbaře neznám zadnyho... a rekla bych ze na hrubo muzes tu vlozku pouzivat, ale musi byt aspon podezdená, a bacha, jsoutak "vařící" ze ti to muze neco pobliz treba roztavit( proto se to obezdiva a izoluje) no ale tim moje vedomosti konci...
Odpovědět
Profilova fotka
achoj koťata ... tak dneska jsem se dozvěděla doufám pravdivou, páč pozitivní zprávu, do dvou týdnů by mělo být stavební povolení na sítě x-) a pak jsme se jeli na parcelu podívat, jestli je ještě všechno za plotem ... a překvapivě je znovu zaseto :-D :-D :-D já fakt nemůžu :-D já teda zase jako proti netu nic nemám, pokud je to jen trochu osvědčená firma, tak proč ne ? my takhle brali třeba teď ten plot ... a kdysi skoro všechny přístroje do kuchyně ... pračku... atd ..
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka tyjo ja proti netu taky nic nemam, ale takova vec jako sprchac mi neprijde moc rozumny brat z netu:-( zvlast kdyz se nepodari, tak to uslysim do konce zivota :-N :-D :-D neke?!?!? no tak to je super zprava!:-):-) a kdy by jste zacli kdyz uz budou site?:-) asi rozdali dotace, ptz u my starý parcely taky asi delaj site:-):-) tak u nas dopadlo vse skvele, majitelka si nasla novy najemniky, takze nemusime platit dalsi najem a dostanem kauci x-) x-)
Odpovědět
@alkapinka a neda se na ten sprchac nekde mrknout a pak koupit po netu? ja to tak delam snad se vsim, prvne prozkoumam v obchode a pak to levneji objednam po netu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote sice jde, ale je to pro me jaksi nedostupny.. jediny kde by se na to dalo kouknout( a buh vi jestli to tam maji vubec vystavený) je v praze.. a to je pro me 1500,- na benzin.. a to se mi fakt nevyplatí:_/
Odpovědět
Článek se načítá
@alkapinka tj blby no, v Budejkach ani Krumlove to nenabizi zadny prodejce?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote tak v krumlove krome pamatek neni nic:-D:-D:-D a bohuzel u nás vubec nikdo:-( jak rikam je to tak atypický... ze to je proste na prd:-D:-D samo ze bych to u nas v práci nasla, ale to uz je sumička 40tis a víc... a to fakt nemam :-N
Odpovědět
@alkapinka a co na miru? to dela spousta firem ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote no to by slo jen jako zástenou, ale vanicku mi nikdo na miru neudela..a co hur, atypy od firem jako na míru jsou taky ohodnoceny... a ja mam omezený rozpocet.. nu nic, jdu zapadnout, zitra mam zase brzy ráno vstávání a pak pro zmenu makacka na byte
Odpovědět
@alkapinka a samostatne vanicka se v takovem rozmeru nedela? nebo taky jen v praze?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote samostatnou vanicku jsem v tomhle rozmeru a provedení jeste nevidela... proto jsou ty kouty uz s vanickou... ale jak rikam, tohle kombinování by me stálo 3x ne-li 4x víc nez ten sprhac co mam vybranej
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno:-) dneska to vypada ze tu budu hnít minimalne do 4 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teda, tady je mrtvo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo všichni staví, jen my dvě tu čučíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka ja sem taky pořád v letu, ale stim stavením máš recht:-) to je nekonečnej boj:-/
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím a pozdravuji všechny ženy v tomto místě :-) Mám moc práce, tak sotva stíhám spát a tak nějak to zvládnout doma, už aby to pominulo :-) Jinak sháníme termostat - měla jsem představu něčeho pěknýho dotykovýho, na styl "navigace" nebo tak, ale neee....všechno je to hnusný a jenom o něco míň hnusný a hned jsou drahý jako blázen...
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie :-D:-D:-D takovy jsou, a sou ale pekne mastný:-) To já jsme ráda, ze aspon z tech katastrof co me opet potkavaj, sem ulovila šíleně levné a super uchytky x-)
Odpovědět
zdarvim damy, ja jsem porad nemocna, mam druha antibiotika, menim doktora a jinak zadan slava :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Já teda neviděla fakt ani jeden. Víš odkaz, nebo aspoň značku? Jaký katastrofy? A jestli úchytky do kuchyně, tak dobrá věc..... já ani nevím, kolik ty naše stály, jsou z broušenýho nerezu, tak to radši ani vědět nechci :-D @mitote To myslíš, že je doktorem?
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie ale porad jen litam, nas genialni monter nebyl za 3 týdny schopnej udelat podlahu, takze vse co se na tom byte muselo udelat muselo čekat, takze stále neni vymalováno,stale nemáme sprchác, stale neni hotová kuchyn, a jako bombonek, to naolejoval az vcera a prej to 3dny schne= nesmi se na to stoupat... no a háádej, v sobotu a nedeli se stehujem - hroozna prdel ]-( tak to fakt nevim, takhle jsem to nezkoumala, ale vim ze narazim obcas na nejaky designersky lahudky, kdyz rpochazim net... ale jak to nepotrebuju, tak me to " nezajima", takze znacku ani stranku fakt nevim, to vedet driv, tak to strcim do oblibených a poslala bych ti to- no pro priste..
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka My hledali x dní a nenašli jsme fakt nic pěknýho. Udělat plastovej rámeček v stříbrný barvě není žádnej šlágr.
Odpovědět
@duckie no tak hele, poprve kdyz jsme u ni byla me napsala antibiotika - zjistila z emam v moci infekci, ale jakou, na to uz kaslala. Pak jsme ji volali ze mam prujem z antibiotik, takze se logicky ATB nestihala ani vstrebat. Na to rekla at beru probiotika, ta nezabrala. PO dobrani antibotik ji manzel volal ze nezabrala a je mi hure, udelala zase jen moc sediment a krev, oboje negativni. Sdelila me, ze jsou ted tak nemocni vsichni. Dala me Codein a Zodac na kasel a Helicid na zazivani. Po dalsi tydnu me udelala opet moc sediment a konecne i bakterku...dusovala se, ze jsme zdrava a v bakterce na 100% nic nebud, ale ejhle, hned volala, ze tam mam pozitivni nalez a tralala dalsi antibiotika. No a vrchol, predepsala me antibiotika, ktere maji nejcastejsi vedlejsi ucinky deprese a anemii...to je dobry to predepsat cloveku, ktery se leci z anemie a mel deprese, ze? Nechapu kdzy me tri tydny boli krk, proc me neudela ster. Kdyz me boli plice, proc neudela rentgen. Proc se me nepodiva do krku? Proc me hne dpred prvnimi ATB neudela CRP aby rovnou vedela, jaka antibiotika ma nasadit a ne me jen tak placnout neco. Celou dobu to konzultuji s jinou lekarkou. Konzultovala jsme to i dnes s doktorkou z nemocnice. Obe me rekli zmenit doktorku. Jo a jeste z hematologie ji napsali, at me posle na ORL vysetreni a vysetreni bulky u trisla. Doktorka si to jen precetla, ani se na me nepodivala a zalozila do karty s tim, ze by to neresila. Prijde ti normalni, ze jiny doktor obvodak apozada o dalsi vystreni a on se na to vysere? Me teda ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co mě přijde nebo nepřijde normální je asi celkem jedno, takže se nemusíš rozčilovat :-D Nicméně si myslím, že hlavní problém je ten, že když si nemocná a bereš antibiotika, tak máš ležet doma a ne cajdat na véču ke tchýni, na oběd k mamince, na přehlídku a tak dále. Když máš rozhašenou imunitu, tak holt se budeš i např. z blbý angíny léčit dýl než "normální" lidi. Ale určitě jí změň, přehlížet oznámka k vyšetření není prdel.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?