Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
@gordy jelikoz sme vsechny ve fázi těžce před stavební, takže bohužel nemohu poradit...netuším
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie hotovoo , budem bohatýýý:-D aspon chvilinku
Odpovědět
@alkapinka no tak trochu je, ja jsem cekala tak max 2 mil ze se proda, ale byl dobrej dispozicne i dobrej stav :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote ted vlastne nevim, proc se to prodávalo?
Odpovědět
@alkapinka dedictvi po dedovi a nam se takova palka nechtela vyplacet a jeste do toho dalsi vrazet, tak se to prodalo, byli tri dedici, muj tata, teta a manzelka dedy... s tim ze tatova ctvrtina jde na hypo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote aháá
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka i tak díky ;)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) Tak já se ráno probudila, a pořád se nemužu zbavit pocitu..že máme stavět.. ja jsem pořádněj magor co?? Takže už jsem obeslala projektářku at to dodelá-takže projekt pujde na stavební povolení... No a už jsem taky kontaktovala hypotekáře jestli by nám to nějak nepřepočítali :-N mě asi hrabe.. nevim co chci :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky me klepne!!! tak dneska tam zandaváme ty drahýý sklenený dvere co jsem si poridila! a oni tam nejdou!!!! jelikoz tata nejdiv nandal futra a pak teprve delal podlahu! takže tam mam 3cm min!! me klepne...fakt me klepne.... ted se mi tu vali drahy dvere a malá díra... kuááá co stim?:-(((
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Jestli jsou celý skleněný, tak asi uříznout nepřipadá v úvahu... Jedině vyndat ty futra, vybourat to o ten kousek a dát nový. Vy jste je předtím neměřili, jak vysoký potřebujete?
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie jo, jsou celosklenený... z bezpecnostniho skla...takze do nich šáhnout...tak se vysypou..:-/ no merila jsem futra v práci, a jelikoz jsou vysky typizovaný, ani ve snu me nenapadlo, ze budou zazdený do podlahy a tim kratsí:-((( ted mi táta rekl, ze ty co tam jsou, se o 3 cm zkracovali |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka My máme třeba každej otvor na dveře větší o pár (doslova) centimetrů a museli jsme je nechat dělat na míru. Tchán si myslel, že je má dva metry a do šatny je má o dvacet čísel MENŠÍ, protože zedníci se sekli o páááár čísel :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@duckie žiš... no tak tim je to jasný:-D musíme stavet, abych mela kam ty dvere dát:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka ty voe, jen blbni!!! :-D Hele, já bych to fakt nechala u ledu.... Parcelu máte, počkejte, až se namnožíte...a pak třeba časem.... Z muže ti udělají kaprála a pak to půjde jedna radost....
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie nn, pockam az co mi spocitaj hypoteční poradci, a podle toho se zaridime...stejne ted platime 14mesicne... tak kdyby to bylo do vlastniho- proc ne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky:-) dneska mi dosla trpělivost... budem stavět:-) Už jsem zase dala vše do pohybu... doufám, že nám to nespočítaj tak, že mé nadšení zase zaseknou.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Seš nezmar, fakt že jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie ne, jsem silene tvrdohlavá:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já taky :-( a je mi to prd platný :-( v pátek držte palec, jedem na realitku na jednání, chlap se našel, prý nic není problém, nechápe co řešíme, akce je v pořádku, bezproblémů ukončená, co bysme chtěli - šéfovi řek, že nechápe, co po něm víc chcem :-O takže od května 2009 máme složenou zálohu, zaplacenej pozemek v září 2009, sítě zaplacené v listopadu 2009, hotové měly být červen 2010. - doteď není kopnuto a já jsem divná, když tvrdím, že je něco špatně ? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka tyjo..to je fakt des.. jsem ráda, ze jsem si koupila krááásnou hotovou parcelu site mini sídliště..ale díky bohu za něj:-):-) když to tak čtu.. já mam prozatimně dobrý zprávy:-)rozjela jsme to tak, že potřebuju aby urychlene prisli prachy:-D:_D projekt je pred dokoncením, firma je připravená - rozpočet je nanejvýš přitažlivej:-) zase to vypadá růůžově:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka Zkoušeli jste televizi? Lidi docela začnou kmitat, když za nima přiběhne Nova.. Já se teda divím, že lidi z tý realitky nemají strach o holej život - já bych už asi zabíjela. @alkapinka tak to je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie neboj, mám v zásobě primu :-D :-D ale zatím jsem vám tak nějak divně klidná, to nevěstí nic dobrého - jak jsem klidná, spustily se ve mě instinkty zabijáka :-D :-D :-D :-D jo a tenhle týden mám intenzivní "stavitelské školení" :-D kraken se zamiloval do Pata a Mata :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) Tak já mam 3dny volna, tak musim rychle dopočítat to co je pořád v otazníkách.. Co vy? jak se máte pri pátku?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mnu .... tak .. není nad to se po třech letech dozvědět od právníka, že celkem jednoduchá a srozumitelná smlouva, je vlastně cár papíru, který oni můžou podle nějakýho paragrafu kdykoliv vypovědět ... tudíž je úplně jedno, jestli smlouvy čtete nebo ne ... prostě kdyyž někdo nechce dostát svejm závazkům, tak holt nemusí 8-( týden schůzek, jednání, dokazování - přišla jsem si jak školáček, když jsme se furt museli obhajovat že z naší strany nebyla žádná chyba (kromě důvěry v jednu zatracenou firmu) a výsledek ? pokud nedoplatíme rozdíl v nákladech, vypoví nám smlouvu a my se můžeme jít klouzat .. ano - zůstane nám půl roku hotové stavební povolení na sítě .. ovšem za dvojnásobek než se původně počítalo, a když si to budeme chtít dostavět sami, tak už na to prostě dál nejsou peníze ... protože i stavební rozpočty se navýšily. takže oni to blbě spočítali na začátku, pak to za dva roky nebyli schopní dotáhnout alespoň ke stavebnímu povolení, pak zjistili, že to co vyberou podle smluv od lidí, jim nepokreje náklady a řešení ? pošleme je do kopru, paragraf nám to umožňuje. můžu vám říct že nevim jestli jsem víc nešťastná, nebo nasratá =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, bože co to čtu? Ani nevím co Ti na to říct ]-( abych bych si do někoho bouchla - páč tohle přeci není normální =-) 8-( .... a co se divíme - žijeme v ČR :-x .... Držím Kousi moc moc pěsti a posílám pár pevných nervů navíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jediný co mě těší je, že nás paradoxně tyhle katastrofy jako manžele dost spojujou... ne že bysme se neměli rádi i normálně, ale v těhlech chvílích teprv doceňuju, koho jsem si vzala :-D normálně zlobí, ale když se něco děje /ukradli nám auto, je tenhle podraz/ tak funguje na stopro, je obrovskou podporou a kupodivu jsme včera i usínali v objetí, což se nám milovníkům samostatného prostoru v posteli už dlouho nestalo :-D :-D a čeho jedinýho lituju jsou ty ztracený dva roky ... prachy budou a my nebudem, tak holt ušetříme někde jinde, tak holt nebudu mít luxusní nábytek hned.. tak holt se prostě něco oželí ... takovejch finančních překvápek ještě očekávám víc... ale ta bezmoc, ten pocit zrady, ty ztracený roky, to mě sejří ooo bože jak to mě sejří ]-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka chjo, to je fakt uplne šílený :-/// nedalo by je nejak zazalovat? preci neni mozný aby ste podepsaly neco, co se bere jako "dukazný materiál" a ten se dal jen tak, lýrnyx týrnyx odvolat kdy se jim zachtel...??? ano žijeme v podělaným státě, ale tohle přeci nejde.. já jsem sice odpurce, ale nešlo by to přes nejakou tu televizi? to se pak ěci apon hnou... :-( :-( to já jsem taky "nadšená" .. otec nám samozdřejmě do zástavy nic nedá..takže to co nám spočítá bude určitě vražedná částka.. chce se mi z toho brecet:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka Doufála jsem, že na konci bude něco jako Apríl, máme už vyrubaný ďoury na vodu nebo tak něco... Nejsem zrovna Einstein na zákony ani stavební povolení...ale co to kurva jako má bejt???!!! Dělat si z lidí blázny, tahat je za fusekli a pak říct Jo děti, to je zákon?? Souhlasím s alkou - televizi na ně, i když jim to zákonu umožňuje. Já pracovala v realitce, která "jen" vybrala zálohy a dodneška tam roste tráva, protože zkrachovali a lidem ty peníze nakonec vrátili...ale taky pomohly až Černý ovce, aby už si ty pozemky nikdo nekupoval. Protože lidi tam prodávali svoje domovy v dobrý víře, že budou budovat novej, lepší a co z toho? Akorát oči pro pláč a pěkných pár let strávených v hnusných podnájmech ve Volfovce, aby co nejvíc uškudlili na ten vysněnej barák. Chápu to nasrání za ty leta...už jste mohli rok bydlet, Kraken prohánět kolobrndu kolem baráku a Ema mít vlastní žůžapokojíček...ale teda ty prachy by mě draly taky. Na korunu já jsem pes, nechodím do práce pro "díky čau", ale pro peníze, tak ať se nikdo nepokouší o ně jakkoliv obírat, na to já jsme hajsavá. A že tady nejde o pár tisícovek je i takovýmu tatarovi, jako jsme já, jasný. @alkapinka ani Chrabroň by ho neobměkčil?
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie ne, bohužel.. a chrabron si dává pekne nacas... jestli se vubec nekdy objeví díky ty moji podelaný nemoci:-// takze na to ted nemyslim.. ale bohuzel.. bud do toho ted pujdem za vrazedny penize ( to si ted odhaduju já, kdyz nebudem mit nic do zástavy) a nebo nevim..ale já uz tady bejt fakt nechci... :-| nejak me na to tady chytla desná alergie... mozna to je tim, ze ten muj sen mam opet na dosah... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo duckie taky tomu nerozumim ... myslela jsem že musí být nějaký důvod, proč se vypovídá - ale očividně stačí jen říct, nám se to nechce dělat. alka ale já pořád doufám že sny se prostě jednou nějak splněj ;-) naděje umírá poslední, byť teda těm našim se musí kurnik pomáhat ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?