Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
mno kousinka je takovej ten pověstnej krok před propastí :-D :-D a buď jí přeskočím, nebo do ní spadnu :-D po pár jednáních jako sdružení, je to takový jako na jednu stranu pozitivní, na druhou furt balancujem těžce .. ale jak jsme tam dojeli minulej tejden a potkali se tam se sousedem - ten sázel keříky :-D :-D ... tak jsme tam stáli a usoudili, že je tam tak krásně x-) že to musíme dobojovat ;-) a já už mírně ladím detaily, kde jak posunout dveře, co s jednou zdí, která je divně tenká a zbytečně by se kvůli tomu kupovaly další jiný cihly a tak ...
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka tak s kuchyní zatim nic, lítám jak pomatená, takze kuchyn je zatim na milionátý mete.. tatík mi dal zase hafo ukolů co zjistit, co zařídit... začíná mi zase dlouhej, takže zase nic.. no, já osobně se hrozne tesim na středu, jelikoz to mam rande s hypotecni poradkyni, a nemuzu se dockat co nám vymyslí x-) x-) já si taky myslela že uz mam vse jasný, ale tatík do toho prisel, a prej: tady máte málo mista, tady je tohle, tady nebudem delat tohle.. koukám na to, že projekt bude ciste jen pro urad, a bude to vypadat celý "uplne jinak" :-D:-D:-D takze sranda:-D jako prvni bod je, doejt na parcelu a posekat a vykolikovat:-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme dneska opet byli na naší parcelce:-) stim že budem sekat :-D ale sekačka s epo 30m zahltila, nebo uvařila, nebo já nevim co, takze sme zase zvesela jeli dom :-S já sem tam krokovala jak divá..a teda holky nevim nevim nevim.. ale je tam nejak málo místa.. ten barák se tam proste nemuze vejít.. proste nemuze :-D natoz kdyz nám pak má jeste zbýt nejakých 18m zahrady... nechápu.. se to neafoukne nebo co:-D:-D jinak zadost o hypo podanná.. ted budem cekat jestli prolezem (jestli nemáme nejakej skraloup):-) pristi týden bychom meli vedet:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to mi povídej ... jako vůbec nevim, jak se někdo může vejít třeba na 400 m :-D my nakonec dostali výpovědi z tý smlouvy, jako nejvíc mě pobavila věta že si nebudou účtovat žádnou odměnu .... to už jsem fakt nevěděla jestli se smát nebo plakat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka to musí být od plotu k plotu:-D:-D -jako my jak jezdíme klem těch Homolí.. fakt nechápu jak to tam -a takový krávy mohli nahňahňat :-D :-D účtovat odměnu? proboha za co??? :-D :-D to už je fakt provokace..
Odpovědět
Profilova fotka
tak paráda... včera domácí porada - tři hodiny, z toho první hodina hádka, kdo vlastně teda bude o čem rozhodovat a co teda vlastně je důležitý a co ne :-D :-D :-D no původně to vypadalo že nevyhraju, ale pak jsem samozřejmě ZASE měla pravdu ]-( :-D :-D výsledek - ta koupelna je tam nakreslená tak příšerně malá, že můj vysněnej vyzděnej sprcháč by se ani omylem nevešel, protože peťa se nehodlá vzdát vany... no naštěstí nás těsně před rozvodem zachránil v tu vteřinu společnej nápad vzdát se velký prádelny na úkor velký koupelny :-D no a dneska mi omylem architekt prozradil že se daj udělat krby oboustranný (jako vim, ale viděla jsem je jen v interiéru) tak prý to jde i jako ven - tzn. sedim na terase, čumim do krbu :-O sedim na sedačce čumim do krbu :-O no chápete to ? luxuuuus .. jenže ono se mi to tam nechce vejít :-( bože co teď ? proč mi dává čuchnout k božímu nápadu, když to tam u nás nejde ? :-( fňuk ...
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka znám:-D si predstav ze já si dneska uvedomila, ze vlastne nemam jsno jak bude barák na parcele, coz j edost vtipný, kdyz tam pristi týden chci nahnat bagr:-D:-D:-D tak jsem tak dlouho sedela, až jsem vymyslela, že vlastne uplne zmenim barák... no magor:-D:_D nakonec jsem to tam popošoupala -(taky jsem se musela vzdát nejakych vecí) a rikam si, ale co... hlavne že nejakej barák bude :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ale já se myšlenky teda pořád nevzdávám :-D a to pořád nemáme to povolení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka nápodobně:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jsme zase v prdeli... a stopnutý... :-( volali z banky.. nedaj nám hypo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, po delší době ;-) Kousi, téééda, čtu, že když už jste kopli, tak do šutru - to je masakr, ale držím palec, ať to jde pěkně od ruky - nebo spíš od bagru :-D Alko, co na to říct :-( to mě mrzí - bylas plná elánu !!!! 8-( tak třeba to ještě půjde nebo myslíš že je to definitivní? Opravdu dnešní doba je pro mladé jak dělaná!!!! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek Ahoooj :-) Jak žiješ? Já zažívám opravdu exklusivní krizovku v práci, kdy mám každý den mnohahodinový pocit, že řešením je buď někoho zabít nebo s tím okamžitě prásknout, ať si najdou jinýho kreténa, co jim to bude dělat. Ale jinak dobrý :-) @alkapinka Jakto? Já myslela, že část už splácíte a tudíž jste jakoby "předhypotékovaný"....tedy sicher, že můžete splácet ještě víc.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
? kruciš alka nestraš ...
Odpovědět
@alkapinka jakto? vzdyt to uz vypadal slibne... a nedaji vam jen tu castku nebo vam nedaji vubec nic?
Odpovědět
Profilova fotka
holky uplne špatne :-( máme sice hypoteku, ale na pozemek, né na barák... nedaj nám to kuli manzovu registru.. a to jako vůbec.. teda aspon v tý bance v který jsme chteli.. mozná ze nekde jinde by nám to dali, ale jinou banku nechcem, nejen ze to je drazsi..ale proste je to takový nejaký pytlíkování- jiste me chápete:-( a nejhorsi je, ze nevíme co to je, a banka nám to odmítá rict, dluhy co jsme meli, máme poplacený..tak fakt nevim.. uz me to asi porazilo... uz nemam ani chut to řešit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nenene, takhle ne ;-) sny se mají plnit ;-) vzdávat to nesmíš ;-) co zkusit jinou banku jen tak na zkoušku, jestli je to opravdu tím registrem, a případně co to teda je, dyť to ti snad musí říct ne ? a nemusíte si to brát ne ?
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie: ááále jo, jde to - není sice měsíce, co bychom neřešili s manžou nějaký problém, ale vždy se najde východisko - jsem ráda, že máme střechu nad hlavou a rekonstrukce? no, budu já to řešit? abych se nervovala kvůli šustivým papírkům - beztak přijde složenka (svině svinutá nenažraná a je po nich) :-p ? Taky už nejsem nejmladší a možná by to výhledově chtělo nějakýho toho sviště - takže všechno bude, jen ne všechno najednou :-) O práci mi ani nemluv - to je jako když děláš s debilama .... kdybych měla v záloze něco jiného - končím, ale copak můžu? hlavně, tady mám "zatím" jistotu, takže zatnout zuby a pokračovat - ještě že sedím sama v kanclu, jinak bych už seděla tady přes dvůr na vazbě :-D je zvláštní, že v druhý práci je to všechno těžká pohoda - tak aspoň něco :-) @alka: tak to je prekérka :-S vím, že v dnešní době je to dost hukot získat hypotéku .... a nechápu ty registry - vždyť jste si tenkrát psali o výpis a bylo to čistý nebo ne? tohle opravdu nechápu ]-( mě volala tuhle taky paní z banky a že prý nám udělá refinanc hypo a ostatního - no, a prý jestli mám záznam v registru - jak to mám asi vědět? Tak si vyplňte žádost a pošlete si jí tam ]-( - tečka .... tak jsem to zametla pod koberec - oni něco chtějí, tak ať si ten výpis udělají sami ne? beztak máme příští rok konec fixace, budeme skládat třetinu hotově a pokračovat dál - takže od banky dobrej pokus :-N Takže to nechápu - nehledě na to, že pokud už jste si v jedný bance požádali, tam Vám to zamítli, tak Vám to nedají ani v ostatních páč oni už uvidí v systémech, že jste jednou žádali a že nejste bonitní klienti - a nikdo se s Váma nebude bavit 8-( - to je hnus velebnosti!!!! A myslíš, že by se to nedalo vymyslet jinak? Budu držet palečky!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka jinou banku prej vyzkousime, rikala mi pani pres hypo... tak uvidime:-/ no práve ze ti to ta banka nerekne, ptz za ten vypis z registru se platí.. tak by ti to zadarmiko urcite nerekla:-/ @lucianek tak bonitní jsme.. s prachama (platama) jsme vysli na jednicku s hvezdickou.. ale vadi jim proste ten registr.. hlavne to nechápu uz z hlediska ze preci rok nejakou hypoteku platíme a sme čistý jako lilie, tak nevim co delaj takovy caviky. nereknu kdyby sme to nesplaceli nebo já nevim co, ale jestli tam vidi ty manzovo dluhy.. tak taky vidi, ze jsou zacálovaný... a ze máme jeste porad nejakej ranec na účtech, nehlede na to ze jim budem rucit celým barákem.. no nevim.. je to fakt divný
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Je to divný... Jsem si myslela, že když už vám "jednou" hypotéku dali, tak to mají snad projetý, ne? Kdyby viděli, že jste "dlužníci", tak vám nepůjčí ani pětník....ale půjčili, tak kde se vzal najednou tenhle problém? :-N @lucianek a to máš dvě normální práce? To snad ani není v lidských silách stihnout, nezešílet a nezabít se? :-D Jinak s těma půjčkama - kamarádka pracuje v bance a byli za ní lidi, že si chtějí půjčit aspoň dvacet tisíc (takový ty malý ukrutně nevýhodný půjčky) a tak se jich ptá, jestli někde ještě splácí a oni, že ne. Projela je v registru a zjistila, že mají půjčku od Providentu, tak jim to říká a paní oznámí: "Ale my jí nesplácíme." :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie problem se stal asi v druhu banky.. chceme jít od lišky k volskbank (bo jak se to pise) no a vol... má stim problem.. hypotekarka ma snahu a zjistuje co a jak, a rikala ze nas protahne jinou bankou jen aby zjistila kde je zakopanej pes, tak jsem na to zvedava, ale sere me to.. kurna.. projekt je hotovej.. a ted takovejhle kiks..:-/ jeste kdyz procházíme i platama.. fakt na pikaču tyjo mit dve práce, to bych ani casove nestihala, to by musel mit den minimááálne 40hodin.. ha! tak to je komedie.. hm, ale my bohuzel splácíme.. kdyz nebudu pocitat ten uver- tak se dá rict ze nemáme ani jeden jedinej dluh, coz je v dnesni dobe pujcek na cokoli docela uspech.. celkove mi prijde ze sme vzorný.. a o to vic me to pálí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka tyjo vy už kopáte? no to jste nejak napred neee?:_D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka ale my nekopem u nás, my kopem sítě ... pro stavební na barák si jdeme až zítra ... už teď se klepu jak ratlik jestli to klapne, další komplikaci už fakt nepotřebuju ... jinak ty lidi s tou bankou, to je fakt vtipný ... ale takovejch je asi i dost ...
Odpovědět
Profilova fotka
gr gr gr :-D já myslela jak si donesem domů papír a nic ... musíme ještě měsíc počkat :-D blbá ouředničina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka ajak to tam máte dlouho na tom ouřadě? ja se asi zbláznila... čim dál tim víc mam pocit.. že to co jsme vymysleli neni to pravý ořechový..a když už jsem v tom byla, tak se mi stala velice nemilá záležitost... a to ta, ze jsem se uplne nepricetne zbláznila do jinýho baráku.. no je tohle normalní? :-( :-( :-( shit.. a dokonce jsem vymyslela i "teorii".. na drevostavbu se vyprdnem, udelame desku, postavime hrubou(na to penize snad jsou).. a necháme to tak, dokud nám tu hypo nedaj :-D :-D :-D :-D zatim mě nekřižujte.. musí se to jesště vymyslet, a promyslet a dokoumat..atd :-N
Odpovědět
Profilova fotka
naprosto v pohodě ;-) známý jsou přesně v tej situaci - dřevostavbu vzdali, nakonec se to vyvrbilo tak že bude na všechno ;-) hele a dyť se potom dá ručit barákem ne ? když to vyženete do metru ... ale vlastně vy jako příjmy máte ale straší tam registr :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zdravím ;-) ohledně mých prací - mám jednu jedinou kterou mám jako hlavní a pak ještě přivýdělek (to mě baví a jsem za něj ráda, i když je pravda pravdoucí, že někdy nevím kam dřív skočit - jestli umýt okna, nebo domeček - ale hlavně, že to nějakou kačku nasype :-D ) a zatím se to stíhat dá - holt se musí ostatní trochu přizpůsobit :-) holky, já Vás obdivuju - neměla bych na to asi nervy - nebo bych možná už seděla tady na vazbě - bych vraždila od banky až po realitku - hlava, nehlava :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka no práve to byla ta myslenka.. ze i kdyz budemem mit reba jen ten metr, tak uz se banka tolik necuká.. je pravda ze ta drevostavba se jim taky moc nelíbí :-| takze uz se bude dát cim rucit a nebude to 100% hypo... No registr sice evidentne máme, ale možná se najde banka, která by do toho šla.. hlavni je zjistit co to je( porad to nevíme) jinak dneska jsem ten barak pretvorila ku obrazu mému /našemu..a jsem uuuplne ale uuplne v riti, beznadejne zamilovaná.. tak ted jsem zvedavá jestli me to prejde a nebo nás to bude neco stát :-S =-) ale nepovidej!:_) a co? jsou spokojený? :-N @lucianek no, uprimne minimalne 50% si delam sama- jinak uz bych tam taky sedela :-D
Odpovědět
@alkapinka alka vzdyt nam zamitli hypoteku skrz to, ze manzel mel v registru dluh u vodafonu 0KC, ale proste tri roky visis jako dluznik at to mas splaceny nebo ne... a to byla jedna blba opozdena faktura za telefon, puvodne na tri sotvky...a hypoteku nam odmitli... nastesti uz tri roky ubehli... jinak my tak eprochazeli, chteli jsme mega a platove jsme dosahovali na dva a pul a dali nam kvuli tomu solusu kulovy
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote tak my tam jsme taky dlouho, ale treba u tý lišky kdyz jsme napsali zduvodnovaci dopis a je tam evidentní ze to je zaplacený, tak nám to dali..
Odpovědět
@alkapinka njn, kazda to ma jinak, nam KB rekla tudle nudle... nastesti uz v registru nejsme...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?