Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
naždáááár já myslela že tu se mnou už nikdo nekamauádí :-D :-D :-D :-D a vy žijete :-D no kopnutí bych to zatím ještě nenazývala, zatím se teda stahla skrejvka, dneska se to zaměřilo a ejhle :-D no .. nebudu říkat že jsem zase měla pravdu, protože už je to fakt trapnééé :-D :-D ale když jsem já chtěla barák zaříznout do svahu a vzadu udělat zídku, tak mě osočil, že to chci jen kvůli kytkám a že nám tudy poteče voda a že ne, že se bude ještě o šár zvedat... mlčela jsem, protože tomu nerozumím ... a dneska se zjistilo, že i bez zvednutýho šáru bysme vepředu garáž měli defakto 1,4 metru nad terénem aby byla deska rovně :-D to jde ne ? :-D :-D a auto bysme asi museli tahat nahoru výtahem nebo tak nějak :-D takže se bude zařezávat, garáži se sníží podlaha a tak :-D ale musí se to znova přeměřit vejška a vzadu trochu teda odhrábnout :-(
Odpovědět
Profilova fotka
plosimtebe, kdo by se nebavil?:-D:-D ¨u nás nic novýho, tento týden se chci pustit do predelávání bytu...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka A co máte v plánu? Hele...funguje ten labyrint v kukuřici na Ruďáku? Byl jste tam někdy někdo? Mě to docela láká....říkám si, že v nejhorším se prožeru k silnici, když se ztratim....ale zase nechci dát dvě kila za něco, kde se nudí i pětiletý děti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, také žiju - i když si připadám, že za chvilku to zabalím - moje úžasné vyhřezlé plotýnky se opět ozvali, takže doma skoro neumyju ani nádobí :-/ .... ale snad se to zlepší - doufám v to :-) Marti, mám na tebe prosbu - máte u Vás v práci nějaký lino - šířka 3 metry nebo 5 metrů a vzor dub polární bílý nebo nějakej světle šedej odstín? Můžeš mi prosím juknout na dekory a ceny? Děkuji moc moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie čéče lidi si to docela chválili, ale nevim, my tam ještě nebyli... letos asi taky nepůjdem, páč furt leje :-| a bahna si užijem dost na pozemku jinak fakt už zuřim ze stavebního úřadu, to povolení prostě dostanem nejdřív 30týho a hotovo ... já už nemám sílu se dohadovat... to je tak když někdo nemá prostě jasně nastavený pravidla :-( tisíce výmluv na to a to a to .. oni nám to nesundali, ono se to k nám dostalo .. to víte ty svátky .. uáááá
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek jj máme tam ¨jedno naprosto dokonalý 3metrovka, a jedno i 4metrovka, ale to uz neni tak luxus jako ten 3.. Jsou tam i 5metrovky, docela výber:-) tak se k nám muzes prijet podivat:-) cena je cca 299/m2 @duckie tyjo já tu na to "bludiste" koukám, a zatim nic moc, ptz jim to jeste nedorostlo.. myslim ze za mesic uz to bude lepsi:-D - to stoji dve kila?????? =-) @kousinka to je fakt na hovno, já to nechápu že clovek kdyz delá nejakou práci, ze je jim to uplne u prddele...:-/ @duckie sem Vás vcera videla v posilovne:-) my jsme byli ty šílený pinponkáři :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele @alkapinka žije :-D nakonec jsme zjistili, že 30 by to bylo protože moravcová má zase dovolenou, tak se peťa domluvil s kolegyní a prej si pro to můžem dojít už v pátek ... jako ano, ten jeden den nic nevyřeší, ale už z principu !!! navíc když to dám do banky hned v ten pátek, tak v pondělí už na tom můžou pracovat a do konce týdne by byly penízky ... jinak rozesmála nás, že prej od čtvrtka můžem začít stavět, že nemusíme čekat na fyzicky papír ]-( tak to má pravdu, to jsme teda nečekali, ale že ho potřebujem pro banku tam troubíme taky už ten měsíc, co to tam leží jen tak nad limit
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Áááááhm :-) Já jsem na dálku už absolutně slepá - pro představu - od toho pódia s kardio zónou nevidím na hodiny ani u vchodu natož na protější zdi... takže fakt nečumím, protože nevidím :-D Já nevím, jestli to stojí dvě kila - to kukuřičný bludiště, ale jen jestli to jako nejsou zbytečně vyhozený prachy, ať už to stojí kolik chce. Jsem to pěkně blbě napsala :-D My byli v pondělí na té Stezce v korunách stromů, co je nově na Lipně.... Jednak - to "nový" Lipno je jako co? Přístav pro mladé zazobané famílie nebo jako jak? Nevím, ale takhle v plný sezoně je moje noční můra taková dovolená - lidí jak na Václaváku a ty uměle vybudovaný kopečky s nasazenýma břízkama mi silně evokujou "přírodu" na Máji :-D Ale ta stezka je fajn....jen všem doporučuju - mimo sezonu - lidí jak sraček...fakt... :-x :-D @kousinka No, tak vy asi teda působíte jako mladá zazobaná family - však co byste čekali na nějakou banku?? Votevřu šrajtofli a už frčim, ne? :-D Jeďte na Lipno, zapadnete :-D :-D :-D No hele....hlavně, že už se to u vás hejbe - já bych z toho několikaletýho čekání asi zcvokla. Ne. Já bych někoho zabila. A pak bych seděla na Pankráci za velkej zločin......
Odpovědět
Profilova fotka
ja ja naturlach:-) žiju:-) @duckie jo tak ona je slepá, tak to jooo:-D ale tvého milovaného nic neomlouvá, byl asi 2m ode me:-D celou dobu:-D:-D tak že ho pozdravuju:-) v pátek jdem zas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie na pankráci, na malym kopečkuuuu ... třeba by mi tam dali i malý břízky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baf .. tak jo, tak už to vypadá dobře... zítra se zalejvá deska x-) akorát problém, kdo tu v cb je dobrej na interiérový dveře ? rozhodně nechci teda sapelli :-( .. což na klasický je ještě spousta času ale já chci do ložnice šoupačky do zdi a to si budu muset teda jako rozmyslet brzy prej ...
Odpovědět
Ahojky, tak my máme teda dveře sapelli v bytě a do koupelny a na záchod šoupačky do zdi, dělala nám je firma,která sídlí vedle restaurace U berana,jesli víš,kde to je! Na jméno si nemůžu vzpomenout! Mají tam určo i dveře od jiných výrobců,ale my jsme spokojeni se sapellkama!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kousinka Čááááu!!!! Hele, my máme dveře CAG a jsme maximálně spokojení. Sídlí na Rudolfovský vedle tý vinotéky :-D). My si je vybrali hlavně proto, že nám nikdo jiný nebyl schopný dveře nechat udělat na míru - měli jsme stavební otvor o centimetr až dva větší a každej jinak. Tady byl příplatek jen tisíc korun za jedny dveře i obložky. Např v Sapeli nám řekli, že individuální výrobu nedělají,ale můžou nám nabídnout větší obložky (jak by to vypadalo a že už by se tam nevešel vypínač, to je věc další). A právě z toho Sapelli vedle Berana nám poslali nabídku, která byla o téměř 30tisíc dražší, než třeba CAG nebo Masonite (ti asi o 20, ale zase nedělají dveře na míru).
Odpovědět
Profilova fotka
no já vim že rozhodně ne arnolda :-D ale jinak dík za info, ještě dveře-cb nám dneska radili klucí co dělali základovku ;-) tak uvidíme .. jinak si připadám jak raketa, dneska jsem se chvílema viděla i zezadu :-D v sedm jsem sedla do auta, teď jsme na vteřinku doma a zase jedem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) tak já jsem vydovolenkovaná.. takze na me sypte novinky:-) jinak já uz mam vymalováno, sestava v obýváku v rozestaveným stavu, a v nedeli si jedu pro sedacku, juhů
Odpovědět
Profilova fotka
čáááááu, žijete? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek ahojky, já teda žiju.ale ostatní jsou nějaky tichý
Odpovědět
Profilova fotka
asi jsou všichni ve stavěcí náladě :-) ..... a máš se Marti? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek čaaaaau!!! No ve stavěcí náladě jsou asi jen u Kousinků... zrovna nedávno jsem kolem toho jejich sídla jela a jedou jak draci :) Já letos ukojila svou touhu po vlastním stromečku ve vlastním bytě a už jsem uspořádala několik náletů na ozdoby. Zdá se, že můžu ozdobit i ten strom, co je na náměstí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie @lucianek cau zeny! :-) no unas se stavet nebude:-) nikdy:-) jedinne s jiným partnerem a v jiný zemi:-D:-Dtakze já se mam relativne dobre:-) co vy? vánoce letos moc neslavim, nebudu ani pect ani nic.. ozdoby jsem vykoupila minulej rok, takze klidne jich pár pošlu nekam do somálska:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Jak jako neslavíš? :-) Jakože pro tebe bude 24. den jako každej jinej, bez dárků a tak vůbec? Já právě tady rozebírám dárky a příští týden budu péct, takže dost nasávám.... Teda...já a Vivian s Edwardem :-D V
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie no dárecky jo, ale jen sama sobe:-) a prece jen napecu, asi jen pernicky, kdyby prisla nejaka navsteva tak at to neni trapny ze nic nemam... a vcera na me spolubydlici utocil prej- tak kdy zacnem nosit vanocni vyzdobu abys to tu nazdobila.. zis..mam tak jeste cas tady delat vánocni vyzdobu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Tak minimálně pro spolubydlícího by perníčky bejt měly, když má takový milý adventní starosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie tak at si je upatlá sám:-))) nebudu mu delat jeste sluzku:-))) dneska se mi nejak nepodarilo udelat testo.. takze budu asi pect po nocích..ptz mam tolik smen, ze mi volno začíná 23.12. v 8 večer... fakt žužo
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Jo jo, to mi začínalo loni taky. Na Štědrej večer jsem s rodinou v zádech vytuhla u Popelky....fakt hitovka.... Letos to naštěstí bude na pohodu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie letos to bude na prd... budu jak o vánocích tak o silvetru sama, takze hitparáda jak svin
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky milé dámy, já Vás zdravím v předvánočním čase .... Vánoce taky tak trochu bojkotuju - výzdobu nedělám, upekla jsem mamce, takže si tam nandám talířek a tímto pro mě Vánoce skončily :-) žádný stresy kolem dárků, žádný pobíhání po obchoďáku - všechno jsem objednala na netu, takže stačí jen vyzvednout a tedy zabalit aby bylo jako překvápko :-D :-D .... @alkapinka: jáááák sama? :-( :-. s rodinou přeci ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žijete? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek Právě mě skolil nějaký bacil, tak spíše tak přežívám...... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie To jsme na tom stejně - plazím se a už se těším domů :-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?