Menu Forum

Začínáme stavět dům na podzim 2013 - Zlínsko

12. říj 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
xrozarka
17
Registrovala se 20. června 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 37 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
xrozarka
17
Registrovala se 20. června 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 37 příspěvků. Má 4 přátele.
 Ahojky je tady někdo kdo by taky rád začal letos stavit? my jsme plánovali dostat domeček pod střechu a zatím jsme se ještě ani nevyhrabali ze zeměemoticon neustále komplikace. Největší je, že jsme zřejmě špatně zvolili člověka, který nám má desku udělat emoticon
nemáte kontakty na schopné lidi ve zlinském kraji?
11. říj 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
reparador
Registroval se 11. března 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 50 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
reparador
Registroval se 11. března 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 50 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hodonín.
 Ahoj, my se chytáme začít za 14 dnů- doufáme, že počasí dovolí, ale ještě nám situaci koplikuje projektant, který není schopen dotáhnout svou práci do konce a pořád čekáme, jak dopadneme na stavebním úřadě. Chceme stavbu povolit veřejno právní smlouvou, tak snad nám to vyjde. Začali jste někdo kopat i bez povolení? Docela se toho bojíme, ale opravdu tu desku chceme udělat do zimy. Ted jsme také ve fázi, kdy vybíráme zedníky. Tak hodně zdaru emoticon
11. říj 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davescz
Registroval se 22. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 491 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
davescz
Registroval se 22. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 491 příspěvků. Region Praha - východ.
 Firma desku ještě vyšvihne, ale svépomocně bych do toho takhle pozdě nešel. Navíc všechny práce se teď prodraží, kvůli počasí.
11. říj 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrusm
99
Registrovala se 8. ledna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 52 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
petrusm
99
Registrovala se 8. ledna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 52 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
 Ahoj, my cekame na papir-ohlaseni z uradu, v pondeli ho pry poslou. A v pondeli uz dorazi bagr a shrabne zaklady puvodni chaticky, v utery to zameri a ve stredu zacina vykop emoticon teda snad.
11. říj 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
effka84
63
Registrovala se 27. listopadu 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 330 příspěvků. Má 39 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
fotoportrét
fotoportrét
effka84
63
Registrovala se 27. listopadu 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 330 příspěvků. Má 39 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
 @reparador my teda začali už o prázdninách, ale bez povolení ( bylo až za měsíc ) a taky jsme to řešili veřejnoprávní smlouvou, na stavebním úřadě to bylo vyřízeno za týden emoticon tak hodně zdaru, a nebojte se začít dřív. Taky jsem měla obavy, ale byly zbytečný.
11. říj 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
micinka22
38
Registrovala se 30. listopadu 2006 na modrastrecha.cz. Přidala 191 příspěvků. Má 13 přátel. Region Olomouc.
  • Sním o domě
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
micinka22
38
Registrovala se 30. listopadu 2006 na modrastrecha.cz. Přidala 191 příspěvků. Má 13 přátel. Region Olomouc.
  • Sním o domě
    Region Prostějov
 My dostali v Srpnu povolení, ale patláme desku sami s občasnýma pomocníkama tak to jde pomalu..navíc počasí na houbelec..furt pršelo...dnes konečně vylité pásy..a co? leje !!!! a plán je také postavit hrubou do zimy..s oknama...
Ale desku máme komplokovanější- trošku kopec a izolace dokola..tak ta příprava trvala déle...snad cihly pojedou rychleji..
11. říj 2013 ve 22:54  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
reparador
fotoportrét
fotoportrét
reparador
 My právě chceme udělat pouze tu desku, pořádně ji zazimovat a čekat na jaro. Snad se nám to povede. Včera se nám ozval zedník, tak snad se domluvíme a vše půjde tak jak my chceme a ještě na nás všechny vykoukne sluníčko emoticon
12. říj 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
micinka22
38
  • Sním o domě
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
micinka22
38
  • Sním o domě
    Region Prostějov
 My spěcháme ..zatím to tak nevypadá teda :D
12. říj 2013 ve 12:20  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí