Bosch Tassimo TAS 4011, jste spokojeni?

Profilova fotka
Máte někdo tento přístroj a jak jste spokojené?Děkuji
Odpovědět
Máme, dostali jsme a kupovala bych jiný. Mají málo příchutí, kapsle jsou drahé a blbě se čistí. Ale s jiným nemám zkušenost. Hodně příchutí má Dolce, ale i třeba Tchibo. Přeji šťastnou ruku!
Odpovědět
Profilova fotka
Mám a na kapslový kávovar spokojenost, s cicstenim nemam problem, rozeberu a dam do mycky. Nejvic bereme Latte Macchiato, espresso, cappuccino a milku. Vyhoda je že ty mlecne napoje dela z tekuteho mlika a ne z prasku. Za tu cenu uspokojive. Pokud jsi ale kavový "fajnšmekr" tak si porid kavovar s mlínkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Stává se Vám, že Vám kapsle zůstane z 90% plná po použití? Dělala jsem cappucino a vůbec se nenapěnilo. T-disk s kávou mi zůstal plný. Stejně tak u cafe crema XL. Máte v tý hlavici držák na t-disk?
Odpovědět
@bobinka76 mám a jsme relativně spokojená, byl to dárek k nákupu, jinak bych ssi toto asi nepořizovala; laté výborné, ostatní kávy OK, ale kapsle jsou poměrně drahé :-S @marrsik toto se mi stalo u Milka kapslí ]-( voda protekla a v kapsli zůstalo mnoho prášku, tak jsem to otevřela a prášek vsypala a rozmíchala, dělá to jen Milka, nic jiného. Jo a držák na T-disk je vzadu, jak je voda, tak tam je místčeko
Odpovědět
Profilova fotka
@subsomi O servisním T-disku vím. Je zasunutý vzadu. Znovu jsem kávovar projela horkou vodou a milka se celá vyprázdnila. Snad se mi napění cappucino. Mě by spíš zajímalo, jak do té hlavice dáváte kapsle. Zsa tam na to máte nějaký držák, jako je na obrázku. Jelikož já ho tam nemám. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi dnes přišel od paní z Aukra,ale není k němu návod k použití.Mohla bych vás,co ho máte poprosit o jeho ofocení a poslání na meil?Moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Tak i návod už mám a používáme,zatím super,hlavně tedy lattéčko
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?