Kuchyňské spotřebiče - jakou značku?

13. čvn 201970

😢 Sedím již delší dobu na netu a hledám univerzální spotřebiče do nové kuchyně....Recenze na různé typy přečteny, někdy pozitivní, někdy negativní... Chápu, že vše se odvíjí od ceny...Máte někdo zkušenosti s nějakými konkrétními spotřebiči: vyváženost-cena-kvalita? Indukce, trouba, myčka, mikrovlná trouba, digestoř. Původně jsem uvažoval o BEKU, ale recenze mně nějak čím dál, tím častěji odrazují...Prostě si nevím rady.

 • Tak zrovna já mám Beko 6 let, troubu, indukci, myčku a sušičku. Na vše byla záruka 5 let a zatím jedou bez problémů. A to musím říct, že jsem kuchyňský typ, takže trouba jede minimálně obden, peču chleby na 250C a nijak neprotestuje. Za nás byl poměr cena - kvalita dost zásadní.

 • My máme myčku a indukci Electrolux, lednici Whirlpool, troubu, mikrovlnku a digestoř Brandt.

 • @pavelc  a jaký máte rozpočet?
  znám lidi s lednicí Beko a pár let funguje bez problémů. Já od nich nic nemám. Dobrou zkušenost nemám s Morou, ale to je už asi deset let stará záležitost, jak je to s kvalitou nyní nevím. My máme v bytě teď dost electrolux, to si myslím, že je dobrá volba cena/kvalita. S lednicí teda moc spokojený nejsem, ale to jsou spíš vlastnosti té lednice, jinak funguje naprosto bez problémů 9 let. Pokazit se může cokoliv i u dražších. U těch levnějších jako je Beko, tak tam kdyby něco odešlo, tak to alespoň kvůli ceně tolik nebolí a záruka jestli je 5 let, tak to taky nemusí být špatné.
  Každý výrobce bude mít různé řady spotřebičů, takže záleží také na požadavcích, jaké by měly spotřebiče splňovat. Vyšší řady méně renomovaných výrobců můžou stát stejně jako základní řady těch renomovaných.

 • Sponzor fóra
 • Tak jsem to nějak vyřešil...konečně! 😬 nechal jsem si poradit a ....mám to od Brandtu...Radim83 rozpočet 50 tis. vlezl jsem se do 38 tis. Jinak digestoř je jediný jiná značka Kluge. Luckapol Elektrolux na ten jsem se taky koukal...celkem dobré ceny za sety.

 • @pavelc  dobrý den, ráda bych se zeptala, jak jste po půl roce se spotřebiči Brandt a odsavačem Kluge spokojený? případně jaké konkrétní spotřebiče máte? (zajímá mě zejména lednice). Také přemýšlím o těchto dvou značkách, ale moc se o nich nedá načíst. Děkuji předem

 • Dobrý den, trouba, myčka, indukce i mikrovlná trouba...vše ok bez jakéhokoli problému...zřejmě tím, že je to vše nové 🙂
  Odsavač Kluge asi před 14 dny problikla LED žárovečka a světlo se na jedné o 50% snížilo. Vyhledal jsem v návodu, jak se mění, ale jaksi jsem se k tomu ještě nedostal. Asi to jsou malé věci. Ledničku jsme nebrali, máme starou, která zatím funguje.
  Co se týče programů u myčky: používáme prozatím 2 a bohatě to vystačí. Indukce tak tam asi není co dodat, vše jede jak má. Mikrovlnka ta u nás slouží sem tam k ohřívání jídla. Nic víc, takže tak asi nějak, když to shrnu.

 • Dobrý den, obnovuji diskuzi. S jakou značkou jste spokojeni u vestavěné lednice, vestavěné trouby, indukční desky, myčky, prosím?

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Články od našich partnerů
  Tepelná čerpadla BOSCH lákají nízkými náklady a snadnou obsluhou
  Cihly HELUZ zvyšují akustický komfort v bytech i kancelářích
  Levnější stín s venkovní roletou VELUX
  Archiv článků od partnerů