Kuchyňský robot Sencor

2. pro 201960

Ahoj, plánujeme nákup kuchyňského robotu a nejlepší poměr cena/výkon má Sencor. Máme koupit model STM 6350WH nebo STM 40WH? Pokud jsem to správně pochopila, tak 40 nemá mixér a ani ho nelze dokoupit, zatímco 6350 zase nemá v základu struhadla - ty jdou dokoupit za cca 600 Kč, ale na diskuzích jsem četla, že jsou tupá. Máte někdo osobní zkušenost? Preferujeme spíš struhadla než mixér, ale možná je to jen z neznalosti možností využití mixéru. Co všechno v tom mixéru připravujete? A jsou struhadla použitelná např. k nastrouhání brambor na bramboráky? Díky všem

 • Ahoj, mám sencor, nevím teď přesně který typ. Má mixér a ty struhadla jsem dokupovala. Nejsou nic extra, ale nastrouham na nich brambory právě na bramboráky, halušky a jde to. Stal 5 tis. Nevím, příště bych už koupila asi jiný.

 • Mám ten první model, přesně čtyři roky. Stal se mým každodenním pomocníkem a bez něj bych byla jak bez ruky. Nejvíc využívám právě struhadla, každý den něco strouhám - mrkev, jablka, brambory, sýr, ořechy. Pořád funguje bez problémů. Je celokovový a tudíž těžký, což je velké plus, když se děla víc těsta tak se ani nehne.

 • @andybrys  Díky za reakci. To bude ten 6350. Jasně, není to žádné Porsche mezi roboty, ale najdi srovnatelný ve stejné cenové kategorii... pokud bys měla tip, budu za něj ráda.

 • Sponzor fóra
 • @mitoma  Já si právě taky dokážu představit dost věcí, co se strouhá, ale nevím, jestli se mi kvůli 20g sýra bude chtít sestavovat a čistit robot... 🙂

 • @noemi77  Myslím si, že nejlepší poměr cena/výkon teda bude mít nějaká nižší řada Kendwoodu a nebo bych za stejnou cenu šla do Kitchenaidu z USA. V robotu jinak hnětu těsto, šlehám sníh, míchám krémy... atd.

 • @noemi77  my strouháme vždy tak půl kila sýra a mám ho potom v lednici. Stejně tak jako zásoby zeleniny do mrazáku. Včera mi třeba strouhal hromadu křenu, ručně bych se asi z toho zbláznila 😂. Míchám v něm mletá masa, všechny druhy těst a, že fakt peču denně. Jsem za tu cenu maximálně spokojená. Jak jsem psala základ kvality je kovové tělo, vnitřek. Dávají na ně i delší záruku, což taky o něčem svědčí.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Články od našich partnerů
  Levnější stín s venkovní roletou VELUX
  HELUZ opět hledá fotku, která zastíní všechny ostatní
  Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
  Archiv článků od partnerů