Nevíte, existuje myčka, která se sama po domytí otevře?

Zobraz úvodní příspěvek
Hezký večer, nevíte někdo o myčce, která se po umytí sama pootevře? Tak, aby v ní mohlo týden zůstat nádobí a neplesnivěla atd.?
Odpovědět
Profilova fotka
@geodett v pohode :-) pises ze ji mas 7 let a kolikrat denne myjes (nasi ji mají 8 a nekdy myjou i 3x denně - porad jako nova) pračku mají 13let (taky pere 2x i 3x denne) a stale jako nova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lopp Oni maji zaruku 2roky (ze zakona) ty si muzes dokoupit (primo u miele) tzv VIP servis certifikat na 10let, ale nektere "soucastky" maji tzy kulanci to znamema ze by pri spravne udrzme nemeli odejit a i po zaruce se za vymenu neplati :-)
Odpovědět
@verunky Nechci se dohadovat, jen mně to zajímalo :) Přikupovat si záruku u něčeho co stojí dvakrát tolik je vtipné, zvlášť pokud se ohánějí hlavním rozdílem a to je životnost. Samozřejmě ten vip supr čupr certifikát jsem viděl, bratru 5 tisíc navíc je nic za takový bonus :-) A tu kulanci bych chtěl vidět v praxi... ;-) (tvrdá voda, špatná volba prostředků a tak že... ) Nerozporuji že jsou dobré, jen mně zajímalo na základě čeho, tak už vím, že v podstatě ničeho, krom teda marketingového materiálu o testování na 20let :-) A bohužel není srovnání, protože jsou jediní, co to uvádí :-) Prostě mi jen přijde zbytečné dávat u myčky 30 tisíc místo srovnatelné za 10 jen protože by teoreticky mohla vydržet déle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To ani nevím ze funkce otevření dveří existuje to je fajn :-) jinak Mile... Kdo na to má nechť si koupí :-) nám bude muset Stačit obyčejná.
Odpovědět
Rodiče mají vše od Miele a je to kvalita, o tom žádná. Stejnou kvalitu ale vidím např. u Bosch, kteří jsou přitom o dost levnější. Takže i mně to připadá předražené a životnost na dvacet let a víc? To bych chtěla vidět - tak dlouho to tedy rodičům nevydrželo, nehledě na to, že za 20 let bych si tu myčku už dávno vyměnila už jenom z principu. V takové době se většinou i renovuje celá kuchyně...
Odpovědět
Profilova fotka
@lopp ja se nehadam... :-) je to tvuj nazor a ja te ho brat nebudu, mam porovnani tak radim dle sveho nejlepsiho svedomi :-)
Odpovědět
Myčka s otevíráním dveří: Beko: volně stojcí 60cm, DFN 39340W bílá, DFN 39340X nerez, Bosch SMS88TI01E a všechny které mají funkci Eco Draing, přičemž dveře se otvírají pouze při programu ECO Gorenje: dle zákaznického servisu nemají myčky s tou to funkcí
Odpovědět
@verunky Ahoj Veru, prosím taky do IP. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@cecillka s tim programem eco a oteviranim dveri jen u nej u bosch je to pravda, pamatuju si, ze jsem to cetla v navodu, on je tam i prednastaven z vyroby, ale ja myju jen na nej, takze zadny problem :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@mirusak1 dobrý den, mohu se zeptat jak jste spokojená s myčkou Bosch SMV58N31? Zvažuju její koupi (výměna za vyreklamovanou Whirpool, která moc dobře nemyje). moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@misam jsem spokojena :-)
Odpovědět
@mirusak1 :-) děkuji, ještě bych se zeptala, jak je to s těmi dvířky. dočetla jsem se, že se otevírají při programu eco automaticky. při jiných programech se tedy neotevřou a myčku mohu otevřít sama. A jak dlouhé jsou tam prosím programy? A myje dobře? Současnou myčkou jsou totiž zklamána. POužívám ekologické přípravky, možná je to částečně i tím, ale umývá špatně, nerada bych se znovu spálila.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@misam ano, oteviraji se jen pri programu eco, ten je tam i prednastaven automaticky, ja myju prakticky jen na nej, trva 3 hodiny 15 min... ja teda zatim pouzivam calgon finish - sůl, lestidlo i prasek, k tem ekologickym jsem se zatim nedokopala, chtela jsem nejdriv vyzkouset, jak myje mycka s klasikou, abych mela srovnani, a pak nenadavala na mycku, kdyz by za to mohl prasek... jinak programy tam jsou oplach 15min, sklenicky 35min, ten eco 3h 15min, pak jeste auto 45-65 stupnu na 2h 40min a pak na hrnce 70stupnu na 2h 15min - doufam, ze jsem si to dobre zapamatovala :-) ale ja fakt pouzivam jen ten eco a s tim jsem spokojena..
Odpovědět
@mirusak1 moc děkuji, půjdu tedy do ní :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
@januliik15 Jj, existuje, např. Bosch, Siemens... jen pozor na to, ať ti to nezničí pracovní desku, protože když se sama otevře, tak se vyvalí pára a znám případ, kdy nad tím naboptnala pracovní deska... // to ale u materiálů jako žula či umělý kámen nehrozí nebo tam je také riziko nějakého poškození?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
@mirusak1 a jak jste s ní jinak spokojená co se týče mytí a uskladnění nádobí?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme z Ikea a nebyla drahá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nelinecek po vice nez trech letech porad spokojenost...
Odpovědět
@mojebydleni můžu poprosit přesný typ? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
asi není téma již aktuální, ale máme dva roky Gorenje, která se sama otevře po domytí a velká spokojenost
Odpovědět
@audi1986 můžu poprosit přesný typ?
Odpovědět
Profilova fotka
@nelinecek GV67260XXl
Odpovědět
Koupili jsme nedávno https://www.whirlpool.cz/wsio-3o34-pfe-x
Odpovědět
Profilova fotka
Z Ikea se otevírá sama např. SKINANDE. Jinak ohledně poškození pracovní desky - lepí se tam taková stříbrná neparopropustná páska.
Odpovědět
@cecillka dobrý den, ja mám vyhlídnutou myčku společně s kuchyní v Ikee. Koukněte jim na stránky, myčka se jmenuje Renudjad myslim, je v A+++ a stojí 13tis. Což je dobrá cena. Píšou o ní, že se po domyti automaticky otevře sama. Já ji beru🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ikea - hygienisk (je to Elektrolux)
Odpovědět
Profilova fotka
Máme Electrolux ESL 8820 RA; fci automat.otevření dvířek má mít. Ale dvířka se neotevírají, ač to nastaveno mám .. a nádobí v dolním koši nebývá umyté. Zrovna jsem ve fázi reklamace s Electroluxem.
Odpovědět
Profilova fotka
My mame z ikei Rengora a tiež sa dá nastaviť automatické otváranie
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Tak nase myčka se porouchala - máme ji od 1.10 2019 a právě to otevírání se pokazilo. Prostě zůstala po skončení programu otevřená .... kde se o ní zmíním tak každý mi říká njo whirpool ty to dělají mají nějaké kurvítko....Ale opravdu nebyla z nejlevnějších ,takže nelze vybírat podle značky .....aspoň podle mě. Uvidíme až přijde servisák co řekne. A mohu říct že trovna nejsou rychlý....přijdou za 10 dní od poruchy...rychlost žejo????? Jsem docela rozčarovaná, ale co vybrala jsem si ji tak tady to mám. Dám vědět jak to dopadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
@jajah55 Hani,znamym se to u mycky stavalo taky,menili jim to a delalo to po case stejne..pak uz se naucili pomoci nejakeho tenkeho sroubovaku zatlacovat zpet pokud se to stalo..ja uz loni koukala po myckach,nam po 10letech nase uz pomalu stavkuje a letos ocekavam,ze dojede zcela a i v obchode mi rikali;ze zrovna tahle funkce u mycek byva poruchova,tak jsem si ji pripsala do seznamu veci,co na mycce nechci mit..stejne je to desny,ze dneska si clovek spis hlida na spotrebicich to,co tam byt nema,nez to,co by naopak chtel mit.cim mene tech vsemoznych funkci a kurvitek,tim lepe...tak at mate brzy opraveno a uz funguje jak ma..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?