Ostrůvková digestoř Cata Empire VIP OD 711090 - recenze

Ahoj všem.. Nemáte někdo ostrůvkovou digestoř Cata Empire VIP OD 711090? Jste s ní spokojení? Není moc hlučná? Díky..
Odpovědět
Profilova fotka
Je hlucna :-)
Odpovědět
@klarabal na ostrůvkové digestoře je tato levná. V bytě jsme měli výsuvnou digestoř CATA a i když hlučná docela byla, táhla dost slušně. Jestli nechcete investovat víc peněz, tak je třeba kompromisů. Asi bych se té hlučnosti nebál, pokud není peněz nazbyt.
Odpovědět
Dobrý den, ráda bych tu prosím opět rozjela téma digestoř :-) S přítelem se chystáme stavět domek a pomalu se poohlížíme i po vybavení. Teď padlo téma digestoř. Chceme ostrůvek s varnou deskou a tudíž se nabízí ostrůvková závěsná digestoř. Zjistila jsem, že je několik variant... Buď jsou komínové závěsné a nebo s filtry s aktivním uhlím. Ty komínové se mi moc nelíbí, je to poměrně větší rušivý element následně... Funkce je ale jasná - výpary odvádí ven. Ta "nekomínová" by měla teoreticky fungovat na té bázi aktivního uhlí a odsávané výpary jaksi filtrovat a tudíž tak nějak "honit vzduch" pokud to chápu dobře... :-) Je tu prosím někdo, kdo by mi to vše osvětlil a případně i měl nějaké zkušenosti s těmi s aktivním uhlím a tudíž "nekomínovými"??? Děkuji všem moc :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?