Menu Forum

Pračka Hotpoint-Ariston WMD 843BS EU Futura

4. únor 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
martynka_katr
29
Registrovala se 23. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 34 příspěvků. Má 8 přátel.
  • Stavím dům
    Mělník, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
martynka_katr
29
Registrovala se 23. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 34 příspěvků. Má 8 přátel.
  • Stavím dům
    Mělník, Region Mělník
 Nemáte někdo zkušenosti s pračkou HOTPOINT-ARISTON WMD 843BS EU Futura? Moc se mi líbí její parametry i cena ale ráda bych slyšela zkušenosti těch kdo jí mají jak pere i po čase. Moc děkuji emoticon
4. únor ve 13:49  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
abecedka (33 r.)
5
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 704 příspěvků. Má 21 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
abecedka (33 r.)
5
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 691 příspěvků. Má 21 přátel. Region Brno.
 jo, taky se mi líbí. Ale trochu se bojím. Co jsem si vyčetla, je to tradiční anglická značka. Hotpoint. Ale vyrábí se to kdo ví kde.
4. únor ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abecedka (33 r.)
5
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 704 příspěvků. Má 21 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
abecedka (33 r.)
5
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 691 příspěvků. Má 21 přátel. Region Brno.
 mně se líbila tato
https://www.alza.cz/hotpoint-ariston-aq114d-697d-eu-b-d410905.htm?catid=18852774
4. únor ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martynka_katr
29
  • Stavím dům
    Mělník, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
martynka_katr
29
  • Stavím dům
    Mělník, Region Mělník
 Hotpoint by měla být příbuzná s Indesit, dneska jsem se byla na ní ptát u nás v obchodě a pán mi říkal že pračky do 10tis jsou více problematický whirlpool než hotpoint a beko emoticon tak nevím - mám ještě čas, tak budu googlit. Recenzí má dost, vyhrála i produkt roku 2014, ale má i některé špatné...zase když se bavíme s někým o autech nebo mobilech každý si propaguje tu svou značku a ostatní haní. Nevím no, počkám jestli se ozve někdo kdo jí má emoticon Jinak ta z odkazu je hodně dobrá emoticon i vzhledově emoticon
4. únor v 15:13  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abecedka (33 r.)
5
fotoportrét
fotoportrét
abecedka (33 r.)
5
 ona je zajímavá tím, že je malá rozměrm a velký objem bubnu.
LG si tady taky hodně chválí.
Já to chci i se sušičkou, tak třeba za tu cenu se dá koupit i Simenska. Tak bych se asi rozhodla pro ni. Ale líbí se mi už dlouhá léta.
Mají reklamu v Bydlení, tak jsem ji tam viděla poprvé.
4. únor v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí