Varna deska s digestori

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chtěla bych poradit s varnou desku s digestori... Koukala jsem na AEG, ale ta je dost drahá, levnější varianta je Elica nebo Bosch. Elica se mi líbí designem, ale zase tu značku vůbec neznám. Můžete mi prosím prosím poradit, co vybrat? Dekuju
Odpovědět
1
2
@grace454 Díky za tip 🙂
Odpovědět
@zuzkanem máme, téměř 2 roky. Vyhody: design, motor máme ve sklepě, tak je opravdu tichá. Nevyhody: odtahuje jen 2 zadní plotýnky. U nás nešlo dát klasickou digestoř, ale už bych do toho nešla právě kvůli tomu špatnému odtahu z předních plotýnek.
Odpovědět
@cheekymonkey2897 A resit to varnou deskou, kde jsou plotynky vedle sebe? To je jedine řešení co mě napadá. Ze stropu to už nechci, furt se do toho boucham a ruzne naklanim, když mluvím s někým, kdo sedí v jídelně. Můžete mi poslat foto?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@laskovalenicka001 Vy máte varnou desku v retro stylu se zabudovanou digestoří???!!! Ten odkaz je nějaký jiný, můžete poslat znovu?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Zdravím, jen pro info... Nakonec jsem to vyřešila varnou deskou a za to vysuvnou digestoř. Šuplíky normálně mám a nemusí být zaslepene, což jsem ráda. Můžu poslat foto
Odpovědět
@zuzkanem díky za foto, také o tomto nebo systému deska s odtahem uvažuji
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?