Vestavná lednice s velkým vnitřním prostorem - tip

25. lis 2019250

Ahoj, poradíte, prosím, nějakou vestavnou lednici s co největším vnitřním prostorem a mrazákem? Co jsem zatím všude viděla, tak vestavěné lednice jsou uvnitř dost malé, ale určitě se najde nějaká dobře řešená, která by ten vnitřek měla prostornější, i třeba na úkor mrazáčku, který nemusí být tak velký. Děkuji!

• Ahoj
    každá vestavná lednice je podstatne mensi nez volne stojici, pokud chces velky mrazak tak doporucuju zvolit samostatny mrazak a samostatnou lednici

• Ahoj, já bych právě brala v té vestavěné klidně i menší mrazák, ale hlavně aby ten prostor té lednice byl co největší, i na úkor toho mrazáku..

• Vybrali jsme snad nejvyšší co jsme našli. Jestli má někdo ještě lepší tip, řekněte:
    Whirlpool ART 9811/A++ SF.

• Sponzor fóra
  • Tato mi v Ikea přišla hodně velká. Uvažuju o ní do kuchyně.

• ujímám se vedení 🙂 a asi možná i levněji

• Tato v ikea je trosku menší ale o dost levnější.

• Máme tuto https://lednice.heureka.cz/electrolux-enn3154aow/specifikace/#section už dva roky a ještě se mi nestalo, že by se nám tam nevešly věci. Mrazák (velikost) pro mě nebyl důležitý, mám ještě velký samostatně stojící v komoře (zejména na maso pro psy, ale dávám do něj tu a tam i naše věci). Jen teda jsem tu naši pořizovala za cca 16 tis.

• @jajinka121  no ale chtěla jste co největší, to je nefér o ceně jsme nemluvili. 😃 Ta Whirl má objem 308 litrů.

• Kdyžtak se tu zaháčkuju pro tipy na ledničky 🙂 Zatím řešit nebudem ale do budoucna určitě a chtěla bych něco podobného tomu, co mám teď 227l lednice a 91l mrazák ale ten mrazák může být i menší 🙂

• @lucka_dc  to máte jakou prosím?

• @warflyer  teď máme volně stojící. Ale ten prostor mi plně vyhovuje, proto se chci tomu s vestavnou co nejvíce přiblížit

• @jajinka121  Ikea mě nenapadla, zajdeme se tam kouknout, díky

• @warflyer  děkuji, kouknu na ni 🙂

• @zmrz_lina  děkuji, není moc hlučná? Dívala jsem se na nějaké recenze a pár lidí uvádělo vyšší hlučnost

• Sponzor fóra
  • @petta33  vůbec, máme spojený OP s kuchyní a naprosto v pohodě. Slyšet není vůbec.

• @petta33  Pozri si Whirlpool SP40 800 (resp. SP40 801 alebo SP40 802). Šírka 69cm.

• Taky máme Whirlpool ART 9811/A ++ SF, celkový objem má 308 l, nicméně dohromady s mrazákem, lednička jako taková má 228 l.U nás byla podmínka co největší objem lednice, tj. + 200l, min. 80 l mrazák, NoFrost a antibakteriální zónu, a co nejlepší energetická třída do 20 tisíc. Tudíž nejlíp vycházela tato.

• @verunky  Trošku dražší, ale parádní prostor, díky 🙂

• @denisa_vys  a spokojeni? Ještě ji máme ve skladu. Díky.

• @warflyer  netuším 😂 už je od listopadu zapojená v bytě, ale stěhujeme se až příští víkend. Uvidíme no, my jsme jen dva, pohledově vypadá, že by nám snad měla stačit 😂 Nevím jestli jste koukali, ale mě akorát přijde, že nemá moc chytře řešený ten mrazák ...

• @denisa_vys  v pohodě, to se poddá. 🙂

• Hezky den, rada bych se zeptala, jestli mate nekdo zvlast vestavnou lednici a zvlast vestaveny mrazak pripadne jake. Zvazujem z duvodu velikosti, standartni vestavne kombiace se mi zdaji male. V druhem kroku budu resit, zda pujde do kuchyne Ikea. Dekuji vsem za info

• @petta33  určitě budeme kupovat samostatnou lednici a samostatný mrazák...

• @barusinda  Máme tuto: https://www.mall.cz/vestavne-lednicky/siemens-ki81rad30?gclid=CjwKCAiAlO7uBRANEiwA_vXQ--UECHPIBbBzF9FNR5KdXZQ6-A53ahuIaZYSHSiSzOJG2IZ7mVPoGBoCEdUQAvD_BwE Zrovna včera jsme ji montovali do kuchyně Ikea, pasuje.
    Mrazák máme volně stojící ve spíži.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Články od našich partnerů
    Levnější stín s venkovní roletou VELUX
    HELUZ opět hledá fotku, která zastíní všechny ostatní
    Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
    Archiv článků od partnerů