Vysavač xiaomi

Dobrý den, nepoužíváte někdo Vysavač Xiaomi Roborock S5 max? Byl bych vděčný za nějakou názor neb ozkušenost. Děkuji
Odpovědět
My ho používáme a je skvělý. Kamarádka má iRobota a připadá mi o hodně hloupější. Mohu doporučit.
Odpovědět
@lacatej Rozhodovala jsem se mezi S50 a Robot vacuum (nižší třída bez mokrého umývání) a osobně jdu do robot vacuum. Ono upřímně, moc nečekejte, že vám těch max 300ml ten byt umyje (na jednu hadru, bez očištění. To spíš ten borďas rozmaže). Kolegyně ho má a říkala, že teď by podruhé rozhodně šla do obyčejného vysavače, od července totiž "mopování" nezapla protože to (podle jejich slov) "tu podlahu jen pošolíchá a utře to ten povrchový prach, na normální úklid ten mop stejně musí do ruky vzít".
Odpovědět
Mě osobně vadí, že o roboty s funkcí stírání se člověk musí neustále starat jak o mimino 😄. Měli jsme starší Xiaomi který jen vysával a teď máme nový co i stírá a podle mě nic moc.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
My jsme si ho pořizovali právě kvůli tomu, aby nám stíral prach z podlahy, protože jsme alergici a paráda, neměnili bychom...ale starat se člověk o něho musí, to je fakt 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem si ho málem taky koupila, nakonec jsem zvolila Vorwerk kobold, není úplně nový, ale málo užívaný tudíž levnější, ale vytírá i vysává skvěle, měla jsem předtím kärcher nedá se to srovnat. Doporučuji všem.
Odpovědět
.
Odpovědět
Profilova fotka
Již mnoho let používám první generaci Xiaomi Mi Robot Vacuum a paráda. Měl jsem půjčených pár hloupějších a i jiných mopováním a jediné, co to udělá, je jedna tenká vlhká čára, protože z té nádržky jsou většinou na ten hadr pouhé dvě dírky, kudy kape voda.
Odpovědět
Mám ho já, švagr, kolega z práce a je to pecka, všichni jsme spokojení. Neměnil bych. Vysává skvěle, zatím tedy rok a bez jediného problému.
Odpovědět
A nemá někdo Roborock S6 Max V?
Odpovědět
Profilova fotka
@zaplik1 My máme S6 Pure, ten MAX má větší nádobku na vodu, jinak je stejný. Zapínáme ho každý den a jsme spokojení. Dokonce i to vytírání s vysáváním zároveň funguje 😄. Každopádně jednou za čas to chce vzít klasický mop a vytřít s přípravkem na podlahy.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?