Lhůta o vydání dodatečného povoleni

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím. Mám otázku. V pátek jsme měli kontrolu jelikož nás nekdo udal, že stavíme na černo. 🙄 No a my máme vše vyřízené jako vyjadrovacky atd. Jen jsme zapomněli tehdy doložit od jmk věc břemena, kterou jsme neměli a museli jsme čekat na jejich slavné zasedání, které bylo až za měsíc po zjištění, že nám to chybí no a mezitím nás někdo udal na SÚ a v pátek nám paní řekla, že neví zda ty naše kaldne vyjadrovacky může vzít a celý ten spis a preklopit do dodatečného povolení a taky že to může trvat několik měsíců. 🙄😠 My jsme z toho už zoufalí jelikož se nám to vyřizuje projektantkou od února 2018 a povolení stále není a prostě nám teď řekla paní z úřadu, že to může trvat i několik měsíců. Chce se nám brečet jelikož musíme na jsre začít čerpat už hypotéku a obávám se aby vůbec bylo to povoleni 🙄😪 Tak bych se chtěla zeptat zda je nějaká lhůta, která vymezuje dobu toho dodatečného povolení. Děkuji
Odpovědět
1
2
@anetka2017 oki. Díky to jsem chtěla slyset, že ji jkob běží lhůta o tom, že ví o černé stavbě. Já tam půjdu v klidu vůbec nebudu útočit. Už žádný nový věci by neměla chtít 😣 vše co chtěla tam je a o té naší projektance ví že ten podnět dala nám a že to bylo nedorozumění ale ji to nezajímá. S tím že bysme měli mít povolení dokonce roku s tím. Vůbec nepočítáme. Budeme rady za konec únoru. 🙏
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Dobrý den, zajímalo by mě, jak to vše teda dopadlo? Děkuji předem za odpověď 🙂
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?