Přístavba k domu - garáž

14. kvě 202010

Ahoj, máme vydané stavební povolení na stavbu RD. V projektu je schválená garáž, která je volně stojící před barákem a dostali jsme na ni výjimku, že může stát těsně u sousedova plotu. Chtěli bychom však garáž přesunout a nalepit na dům, jednalo by se o přístavbu, garáž by nebyla součástí domu. Garáž by pořád stála u plotu, ,,jen,, by se posunula o 5 metrů dozadu k baráku. Myslíte si, že na to stačí ohláška nebo co vše bysme kvůli tomu museli vyřizovat? Zatím jsme stavět nezačali,ale chtěli bychom začít co nejdříve. Díky za rady

 • @andrea901  To už je teď změna stavby před dokončením. V podstatě - jmenuje se to jinak, ale měl by to být stejný proces jako ohláška. Já mám tedy pracovní zkušenosti jen se stavbami na územní rozhodnutí a stav.povolení. A tam prostě děláme u velkých změn, kam přesun pozice objektu patří, stejnou "akci" jako byla ta první. Jen se pracuje s novými výkresy a novými vyjadřovačkami.
  U ohlášky to je sice rychlejší, ale nějaký čas to zabere. Zajděte si na příslušný stavební úřad ať Vám přesně nadefinují, co budou chtít změnit a dodat.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Články od našich partnerů
  Nenechte se zotročit vlastní zahradou!
  Betonové tašky Terran aneb jaké střechy se budou stavět v blízké budoucnosti
  Vše, co potřebujete vědět o LED osvětlení
  Archiv článků od partnerů