Řízení o odstranění stavby, popřípadě soud

Zobraz úvodní příspěvek
Nekdo zmenil umisteni stavby? treba o 0.5m vlevo? aniz by udelal dodatecne povoleni stavby? a nasledovalo rizeni o odstraneni stavby.. popr soud z duvodu stalych stiznosti sousedu? prosim o kontakt
Odpovědět
@inter71 tak to bych si asi nějaké oficiální vyjádření vyžádala.... To jste fakt zaplatili pokutu bez nějakého oficiálního papíru? Pak bys měla byt v pohodě... Teda pokud na tebe nevystouraji něco dalšího. Každopádně já bych zašla za sousedy a snažila se to nějak urovnat. Tohle peklicko je jen začátek... Budete vedle sebe bydlet. Jo a co si budeme povídat (i když nechci nijak sousedy a jejich styl řešení obhajovat) .... Prvotní chyba je na vaši straně, ať už za ji může kdokoliv, tak snaha o nápravu by taky měla, podle mě, přijít od vas. A čím později to bude, tím to bude těžší a těch "křivd" bude víc.
Odpovědět
@geodett Každý musí být za svou práci zodpovědný. Bohužel. Jestli si geodet, blbě něco zaměříš, blbě se něco udělá, tak není nic jednoduššího svést vinu na stavbyvedoucího, který si to mohl zkontrolovat. Kamarád byl hold poctivý člověk, uznal chybu, ž to špatně zaměřil a jelo se dál.
Odpovědět
Profilova fotka
@davex jo ja s tim souhlasim ze kazdy ma byt za svou praci zodpovedny, ja jsem v breznu udelal renonc ve vykopu opery mostu a byla o 3 m vedle, nastesti jsem na to prisel driv nez se neco betonovalo tak se jen pribagrovalo asi 250 m3 :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?