Souhlas sousedů se stavbou RD k r.2017

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti se souhlasem sousedů se stavbou rodinného domu (do 150m2) doporučenou poštou? Ráda bych věděla, jak postupovat. Jaký formulář či dopis použít, jaké přílohy atd. Děkuji za Vaše odpovědi.
Odpovědět
@k_zuzana staci situace rd na které je že souhlasí se stavbou, jméno, příjmení, datum narozeni a podpis. Staci když podepíše a zašle vám to zpátky
Odpovědět
@adula000 Pohledy na dům ze stran jsou zapotřebí také? A podpis stačí někam do prostoru té přílohy nebo zezadu té strany?
Odpovědět
Profilova fotka
Letos jsem totéž zajišťoval. Nejlepší způsob podpisu sousedů je ten, že jsem si všechny sousedy sám osobně oběhal, podal jim ruku poprosil o podpis a vše bylo jednoduší.
Odpovědět
Podpisy pro uzemni souhlas maji ze zakona byt na situacnim vykresu. Nejlepe tam, kde se nachazi jejich pozemek. Pro ohlasku se na situacni vykres muzou podepsat take. Jestli si vyzadaji pohledy je na nich. Ja bych je před odsouhlasenim videt chtela
Odpovědět
Profilova fotka
Ze zákona souhlas na situačku. Na co se budou chtít zeptat či podívat, je dobře jim ukázat, ať je klid v novém sousedství. Také bych jim ukázala situačku od PBŘ, že požárně nebezpečný prostor nepřesahuje na jejich pozemek - to je také důležitá informace.
Odpovědět
Děkuji všem za rady. Sousedy už obíháme, tak snad vše dobře dopadne :)
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěla jsem se zepta... ještě k té situčce a sousedům... My tu situačku teprv budou zasílat...,a le nevím jestli to platí i pro sousedy , kteří bydlí za cestou naproti. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@luciiis83 když bydlí za cestou, tak s vámi přímo nesousedí
Odpovědět
@luciiis83 platí to pro všechny, kteří podle katastru sousedí s dotčeným pozemkem byť i jen dotykem rohu
Odpovědět
Profilova fotka
@luciiis83 musíte mít souhlas vlastníka cesty, pokud přímo sousedí s vaším pozemkem
Odpovědět
Profilova fotka
Díky :-)
Odpovědět
@plaintruth Všichni sousedé musí souhlasit!
Odpovědět
Článek se načítá
@k_zuzana Držím palce! My už tři roky bojujeme s blbcem sousedem, který nám stavbu bojkotuje neustálým odvoláním.. :-(
Odpovědět
@luciiis83 Zalezi na tom, jestli ho stavba ovlivni. Na cestě treba muze mit vecne bremeno...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?