Menu Forum

Stavební povolení pro podzemní kryt / bunkr

4. lis 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
martingrauer
Registroval se 3. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Olomouc.
  • Již bydlím v domě
    Velká Bystřice, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
martingrauer
Registroval se 3. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Olomouc.
  • Již bydlím v domě
    Velká Bystřice, Region Olomouc
 Dobrý den, Ptám se spíše ze zvědavosti, ale zajímalo by mě jestli je v ČR potřeba stavební povolení ke stavbě podzemního krytu / bunkru? Vím že např. v UK k tomu žádné povolení potřeba není a pouze velikost krytu závisí na vzdálenosti od od domu. Předem děkuji za odpovědi.
3. lis 2015 ve 21:40  •  již bydlí v domě  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
zamilovanadonej
75
Registrovala se 10. listopadu 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 666 příspěvků. Má 60 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
zamilovanadonej
75
Registrovala se 10. listopadu 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 666 příspěvků. Má 60 přátel. Region České Budějovice.
 Je potřeba.
3. lis 2015 ve 23:16  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ykram
25
Registrovala se 7. prosince 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 521 příspěvků a 8 alb. Má 23 přátel. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
ykram
25
Registrovala se 7. prosince 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 521 příspěvků a 8 alb. Má 23 přátel. Region Mělník.
 Obecně záleží na rozměrech a hloubce - pak je třeba stavební povolení nebo ohláška (viz. § 104 odst. 1 písm. b) SZ).
4. lis 2015 v 09:10  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
geodett
81
Registroval se 21. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1288 příspěvků. Má 38 přátel. Senožaty, Region Pelhřimov.
fotoportrét
fotoportrét
geodett
81
Registroval se 21. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1288 příspěvků. Má 38 přátel. Senožaty, Region Pelhřimov.
 do urciteho rozmeru 25 m2 a hloubky 3m potreba neni - viz §79 SZ - http://business.center.cz/business/pravo/zakony/stavebni/cast3h3d4.aspx#par79
4. lis 2015 v 09:17  •  To se mi líbí