Vyřízení stavebního povolení přes firmu.

Dobrý den, mám prosbu. Jsme ze Středočeského kraje z okresu Nymburk a hledáme firmu která by nám oběhala stavební povolení. Jedná se o novostavbu do 150 m2 zastavěné plochy, přízemní bungalov bez podsklepení. Jsme oba pracovně vytížení. Děkuji za případné doporučení, ideálně s vlastní zkušeností.
Odpovědět
@janmcfly nam to obehala firma, ktera nam stavela dum, tak se taky poptejte, jestli to za vas neudelaji. pripadne to taky obcas delaji projektanti
Odpovědět
@mirekb Nám to také firma nabídla. Chtěl jsem jen zkusit porovnat více nabídek. Firma nám nabídla vyřízení stavebního povolení za 25 000 bez DPH (bez správních poplatků), tak nevím zda li je cena v normě. Zdá se mi to hodně.
Odpovědět
Stavíme poblíž Brna, projektant zařizuje povolení v rámci projektu, cena 10 000 Kč (bez poplatků a DPH). 25 000 se mi také zdá dost.
Odpovědět
KDyž jsme bourali starý dům, chtěli jsme aby úřady oběhal projektant, ten si řekl 5 000, což se nám zdálo dost, na to že se šlo na životní prostředí a stav. úřad, tak jsme si tam zašli sami a po té zkušenosti jsme si sami vyřizovali i povolení na stavbu nového domu. Vyjadřovačky jsme poslali z domu, zašli jsme na hygienu, životní prostředí a půjdeme na stavební úřad. Možná bych se zkusil domluvit s projektantem, zda by byl ochotný vyřídit Vám vyjařovačky - to je schopen udělal z kanceláře... ale 25 000, to se mně zdá hodně...
Odpovědět
Profilova fotka
My máme nabídku na 15tis včetně DPH bez správních poplatků
Odpovědět
@janmcfly my platili 10tis ve 2017, ale co jsem slysel, tak ted uz to nabizi tusim za 15. 25 mi prijde dost... ale uprimne, dal bych i 25 abych to nemusel obihat sam :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?