Změna okna před dokončením stavby

Dobrý den, přesunuli jsme jedno velké okno na protější stěnu, co všechno potřebuji pro stavební úřad? Je to formulář Změna stavby před dokončením dle § 118 SZ? Plus znovu podpisy sousedů a nový půdorys od projektanta? Nebo je toho mnohem víc? A musí se to poté znovu dávat někam na schválení úřadů, nebo to už prochází jenom stavebním úřadem? Děkuji
Odpovědět
Jestli jste to presunuli, je na zmenu stavby uz pozde. O zmenu se zada proto, ze az kdyz vam ji povoli, teprve ji muzete udelat. Je to na stranu k nekteremu ze sousedu? Mohl by s tim mit problem?
Odpovědět
@puhelin sakra, aha... není, právě že jsme ho dali směrem do zahrady a za námi sousedé nejsou
Odpovědět
@meggieg By to mohlo stacit jen zakreslit cervenou fixou do dvou pare (projektant si poradi - pudorys, pohledy, rez), razitko dozoru pod to a predlozit to k zadosti o potvrzeni dokonceni stavby. Horsi kdyby to bylo na sousedovic strany, ma pravo se k tomu oknu vyjadril, jako mel pravo to delat kdyz jste zadali o povoleni.
Odpovědět
Já měnil jen velikost oken, ačkoliv to na sousedy vliv nemělo, úřad je kontaktoval. Jinak klasika, změna stavby před dokončením. Měl jsem to už hotové, naštěstí s tím žádný problém nebyl. Jinak, já jsem si to zakreslil do půdorysu sám, označil červenou barvou, stačilo to. U mě to ale nemělo vliv na statiku, na nic. Musel jsem mít ale revizi PBŘ (požárně bezpečnostního řešení).
Odpovědět
@davex Muzu jen dotaz? Okna jste zvetsovali? To bych asi chapala ten prepocet do pozarni zpravy (zvetsil by se pozarne nebezpecny prostor). Zvetseni se sousedum dava na vedomi. Dekuju. Ale super, ze nebyl problem zpetne vydat zmenu pred dokoncenim. To by tady skakaly do stropu, ze to teda jako prece nejde, kdyz to neni pred 🙂
Odpovědět
@puhelin Oni to na úřadě nevěděli, že už to bylo hotové a sousedům to bylo naštěstí jedno. Ti neřešili vůbec nic a podle mě ani nevěděli, co se změnilo 😄
Odpovědět
@davex A zvetsovali jste ty otvory, nebo zmensovali?
Odpovědět
@puhelin Zvětšovali.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?