Bílá/světlá střecha, máte někdo?

Zdravím, jsme teď ve fázi hrubé stavby a řešíme střešní krytinu, volba je plech. Nemáte někdo světlou střechu? (Bílá, pískova žlutá, světle měděná..) Jak je to s údržbou, není vidět ve větší míře špína nebo je třeba omývat? Jestli máte, prosím o foto pro inspiraci. Děkuji
Odpovědět
Dobré ráno, pro jakou střechu jste se rozhodli? Řešíme stejný problém - plechová střecha, ale nechci tmavou. Včera jsme si přinesli vzorky od Satjamu, ve světlých moc velký výběr není. Jakou plánujete barvu oken?
Odpovědět
Dobré ráno, našli jsme si 2 odstíny, oslovili výrobce...no a ten řekl, že výroba byla ukončená (měděná), u bílých mám trochu problém s tím, že jsou to většinou základní verze s 25micrometry... původně jsem nikde RD s bílou střechou neviděl, ale teď jsem narazil na bungalovy v Prostějově a nevypadalo to zle... okna budou tmavší (ořech) ale musíme to doladit s fasádou a obkladovým kamenem...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@s0t0 jejda, unikala mi odpověď...já jsem teď ve fázi výběru, chtěla jsem světle šedou (zatím jsem na nacenění obeslala Lindab, Satjam a Bratex), ale vypadá to že světle šedá není v nabídce - nejsvětlejší šedá je RAL 7024 :-( úplně svštlou nechci, jsme uprostřed lesa, tak mám obavy ze špíny
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den, nemáte prosím někdo fotku světle šedé střechy, falcovaný plech? Děkuji moc. Jana
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?