Cena podbití střechy

25. lis 202080

Ahoj, dostal jsem nabídku na cenu podbití dř. palubkami: Cena 500/m2 + 40 za natření. Víte někdo jak se ceny cca tak pohybují,jestli je ta cena o.k.? Cena je vč. materiálu. Díky za info.

• Jaka je tloustka palubek?

• @jumpmans  Dobrá otázka,ale to mi nenapsal 😃

• Moji tesari berou kolem 300-350 za m2 bez material . Takze 500 vypada realne otazka je co ti tam daj.

• Sponzor fóra
  • Zdravím všechny,

Je tu někdo, kdo nechtěl palubky, ale vše pod omítku a pak si to rozmyslel? 😁🤣

Co u takové střechy vymyslet, aby to nevypadalo blbě. Máme info, že leda připevnit palubky na trámy, ale připadá mi to nehezké. Rada? 😁

• @danielacz
    zaklopit to osb deskou, adhézní můstek, zatáhnout do lepidla a zatočit omítku

• @doog  chceme do štítu domu dřevo, omítka je ze hry..

• @danielacz  hodně štěstí při broušení a natírání každé cca 4 roky.

• @petr13 , @danielacz  Přesně tak, dřevo je krásné tam kde na něj neprší. Na dešti po 3 letech vypadá hrozně a dalšími a dalšími nátěry to jen tmavne a tmavne (pokud se tedy pořád nebrousí) a za chvíli je černé (a vypadá to jak natřené vyjetým olejem). Z okolí znám pár případu, kdy mají na fasádě dřevo. Jedině kde to vypadá dobře je "přiznaná" dřevostavba s opravdu velkými přesahy střechy - ta je krásná, ale jinak ne.

Vzhledem k tomu, že máte dřevěná okna, tak bych o tom dřevě (ale jen o podbití uvažoval). Tady na modré střeše jsou inspirace v sekci Exteriér, např.: https://static.4nets.sk/photo/98/134498/album/44709080_s1600x1600.jpg

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Značka Ytong je Nejdůvěryhodnější značkou stavebního materiálu roku 2020
    Podívejte se do lepších časů z nového střešního okna VELUX
    Podle čeho vybírat schody na půdu
    Archiv článků od partnerů