Cena rekonstrukce střechy včetně krovů a demontáže

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, máte někdo zpracovanou cenovou nabídku na rekonstrukci střechy včetně krovů? Nebo jste někdo již dělali? Kolik vás stála? Firma nám zpracovala nabídku na 180 m2 , včetně demontáže staré krytiny a krovů, odvozu, věnce, nových krovů, laťování, krytiny na 430. 000,- Mě to přijde vážně hodně, čekali jsme tak 250tisíc.... :-( Jedná se o klasickou sedlovku.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@petrazelhoty...děkuji za zaslání kontaktu na firmu na email vachovam@seznam.cz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Mohl bych poprosit o kontakt na střechaře pro Ostravsko ? Děkuji . Mejlik - zane2000@seznam.cz
Odpovědět
@radim_herbansky Dobrý den, mohla bych poprosit o jméno firmy na rekonstrukci střechy? Můj mail je sla.ste@seznam.cz Jsem z Karviné. Děkuji Štěpánka
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@jiri_svoboda můžete mi poslat kontakt na firmu na střechu děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@jiri_svoboda Dobry den. Uvazuji o rekonstrukce strechy na bytovem dome. Dosel jsem na vas prispevek... Muzete mi prosim predat kontakt na firmu a vase reference? Dekuji, mejte se. Richter Olomouc
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Dobrý den, mohu také poprosit o kontakt na firmu, děkuj Pieter
Odpovědět
Profilova fotka
@martinnka1 Dobrý den, mohla bych Vás též poprosit o kontakt na firmu, která Vám dělala střechu? Poslala byste mi jej prosím na email? zaveska.marketa9@gmail.com Byla bych Vám moc vděčná, děkuji. S pozdravem Záveská
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den.chci se zeptat jestli někdo teď někdy neopravovalo střechu. Unas je potřeba nové trámy.stropni trámy vyzdit a navýšit než se položí střecha.a udělat nové boční štíty. Nevíte jestli to nějaká firma dokáže a třeba i cenu. Okres Most
Odpovědět
Profilova fotka
Markéta Pánková Dobrý den.chci se zeptat jestli někdo teď někdy neopravovalo střechu. Unas je potřeba nové trámy.stropni trámy vyzdit a navýšit než se položí střecha.a udělat nové boční štíty. Nevíte jestli to nějaká firma dokáže a třeba i cenu. Okres Most 1 min
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?