Cena střechy na klíč 150m2

4. led 202050

Dobrý den,
chtěl bych se Vás zeptat jestli nabídka na realizaci střechy od firmy v ceně 330tis. kč je optimální s ohledem na plochu střechy. Případně prosím, na kolik vyšla střecha Vás?Moc času na rozmýšlení, než začne zima není a do prvního sněhu bych to rád měl pod střechou. Ještě připadá v úvahu poptat jiné firmy. Ale tahle nabídka je od firmy co mi dělala základovou desku a její nabídka byla nejnižší. Předpokládám tedy že by to mohlo být u střechy podobné. Děkuju za Vaše názory.

Cena obsahuje cca:
komplet krov + nátěr -108 000
obklady palubkama + nátěr - 25 000
svody+okapy+příslušenství - 21 000
krytina+latování+folie(150m2) - 150 000
oplechování komínu - 2500
montáž 4 střešních oken - 12 000
odvetrávání kanalizace - 2000
okapnice - 5000

Hezký den všem

• @petrhavranek  já myslím, ze super. Nám 200m2 nacenili na 680tis.

• záleží taky na druhu krytiny a složitosti střechy. ale myslím že cena je celkem ok.
    My máme naceněnou střechu sedlovou na domě a k ní menší střechu na garáž a stání na auto a zastřešení terasy - celkem 250m2 - krov dřevo a tesaři za cca 170 000 Kč a pokrývač komplet zbytek střechy a oplech. komínu, jeden střešní výlez,svody apod (krytina střechy ocelový plech falcovaný) na 300 000 Kč, takže dohromady 470 000 Kč. Kdyby byly tašky, bylo by to o cca 100 000 dražší.

• Ahoj,
    my máme sedlovou střechu necelých 130 m2 a dostali jsme nabídku na cca 290 000.
    Taška Figaro, svody hliníkové, 3x okna Velux.
    Cena se pravděpodobně ale ještě sníží. Protože vezmu jinou taškou, na kterou má střechař větší slevy a svody nám po domluvě budou stačit barvené pozinkované. Mohu ušetřit také na oknech, ale tam bude rozdíl max 2tis/kus. Podbití přesahu bude z palubek shora. Nemáme tam oplechování komínu, protože komín nebude.
    Myslím si, že 330tis je pěkná cena. Samozřejmě záleží také na lokalitě.

• Sponzor fóra
  • @petrhavranek  ahoj, těch 150m2 je myšleno jako zastavěná plocha domu nebo plocha střechy? Diky

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Mám na střechu připravený veškerý materiál, zajímalo by mě, jaká by byla adekvátní cena za kompletní pokládku střechy (pálená taška), laťování, folie, okapy, usazení 7 střešních oken, 1 výlez na střechu... Prostě přijet, vše udělat a veškerý materiál je připravený na místě. Plocha střechy je 160 m2. Nyní tam jsou vazníky a krokve.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat