Cena střechy na klíč 150m2

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat jestli nabídka na realizaci střechy od firmy v ceně 330tis. kč je optimální s ohledem na plochu střechy. Případně prosím, na kolik vyšla střecha Vás?Moc času na rozmýšlení, než začne zima není a do prvního sněhu bych to rád měl pod střechou. Ještě připadá v úvahu poptat jiné firmy. Ale tahle nabídka je od firmy co mi dělala základovou desku a její nabídka byla nejnižší. Předpokládám tedy že by to mohlo být u střechy podobné. Děkuju za Vaše názory. Cena obsahuje cca: komplet krov + nátěr -108 000 obklady palubkama + nátěr - 25 000 svody+okapy+příslušenství - 21 000 krytina+latování+folie(150m2) - 150 000 oplechování komínu - 2500 montáž 4 střešních oken - 12 000 odvetrávání kanalizace - 2000 okapnice - 5000 Hezký den všem
Odpovědět
@petrhavranek já myslím, ze super. Nám 200m2 nacenili na 680tis.
Odpovědět
záleží taky na druhu krytiny a složitosti střechy. ale myslím že cena je celkem ok. My máme naceněnou střechu sedlovou na domě a k ní menší střechu na garáž a stání na auto a zastřešení terasy - celkem 250m2 - krov dřevo a tesaři za cca 170 000 Kč a pokrývač komplet zbytek střechy a oplech. komínu, jeden střešní výlez,svody apod (krytina střechy ocelový plech falcovaný) na 300 000 Kč, takže dohromady 470 000 Kč. Kdyby byly tašky, bylo by to o cca 100 000 dražší.
Odpovědět
Ahoj, my máme sedlovou střechu necelých 130 m2 a dostali jsme nabídku na cca 290 000. Taška Figaro, svody hliníkové, 3x okna Velux. Cena se pravděpodobně ale ještě sníží. Protože vezmu jinou taškou, na kterou má střechař větší slevy a svody nám po domluvě budou stačit barvené pozinkované. Mohu ušetřit také na oknech, ale tam bude rozdíl max 2tis/kus. Podbití přesahu bude z palubek shora. Nemáme tam oplechování komínu, protože komín nebude. Myslím si, že 330tis je pěkná cena. Samozřejmě záleží také na lokalitě.
Odpovědět
@petrhavranek ahoj, těch 150m2 je myšleno jako zastavěná plocha domu nebo plocha střechy? Diky
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Mám na střechu připravený veškerý materiál, zajímalo by mě, jaká by byla adekvátní cena za kompletní pokládku střechy (pálená taška), laťování, folie, okapy, usazení 7 střešních oken, 1 výlez na střechu... Prostě přijet, vše udělat a veškerý materiál je připravený na místě. Plocha střechy je 160 m2. Nyní tam jsou vazníky a krokve.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?