Černá střešní krytina, která vypadá jako dřevěná šindel

Profilova fotka
Ahoj, předem se chci omluvit za případnou duplicitu tématu,ale nenašla jsem co jsem hledala. Líbí se nám šindel jako taková,dřevěná,ale vzhledem k údržbě a ceně koukáme po jiných možnostech. Jsou to tak dva měsíce,když tu někdo přidával odkaz a název střešní krytiny,která se tuším u nás zatím nevyrábí. Krytina vypadá jako dřevěná šíndel,je černá a jeden kus nepředstavuje jednu šindel,ale je ve větších kusech. Ráda bych se ještě zeptala v souvislosti s nedávnými bouřkami a vychry,ti kdo máte celou střechu z asfaltové šindele,přežila vám střecha v pohodě? Nám to tady rozházelo těžké střešní krytiny. Plechové střechy to odneslo úplně ale šindel jsem viděla jen na altánku a ta byla trochu potrhaná. Mockrát děkuji za reakce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejedna se o plastovy sindel Eureko
Odpovědět
Profilova fotka
@mili3478 Ne,ne,to co mám na mysli se pokládá ve velkých dílech. Podle obrázku mohly mít na délku tak 60cm a šírka byla v podstatě výška jedné šindele.
Odpovědět
Profilova fotka
rad bych pomohl , jsem klempir ale nic me nenapada co by to mohlo byt. prejin prijemny den Milan
Odpovědět
Profilova fotka
taky mě napadá jedině Eureko...je fakt krásná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mili3478 To nevadi,v kazdem pripade mockrat dekuji :-) @marlen02 Eureko je moc hezká,ale to co mam na mysli mi bylo jeste smypatictejsi. Doufam,ze to najdu a budu to sem moct vlozit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem to našla.. Je to metrolite šindel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ceekanka není to tohle? http://www.wimber.cz/Sindel_Gerlach.html
Odpovědět
Profilova fotka
@sabcav myslela jsem ten metrolite,ale tohle je taky hezký :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?