Jaká je střešní krytina Mediterran?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, uvažujeme o střešní krytině Mediterran, konkrétně typ Zenit. Je to slovenský výrobce, výrobu začali v roce 2000, což není ještě tak moc. :-| Máte ji někdo, jaké s ní máte zkušenosti? Děkuji za názory a popř. tipy a rady... ;-)
Odpovědět
1
10
11
Je tu někdo s Zenit ant. červená colorsystem ? Rád bych zkušenosti a doporučení. Na co si dát bacha při práci a tak. Neměnili byste ? Jak se řeší uchycení hromosvodu? Bramac na to má spešl tašky. Musí se shánět ještě nějaké doplňky jinde ? Na střeše bude 1 střešní okno a 1 výlez ke komínu. Chci ji dát na srub, moc se mě líbí, akorát jsem zklamán, že se nědělá s úpravou EVO. Dle hovoru s obch. zástupcem f. Terran kvůli tomu, že nástřik nemůže být transparentní a tím nelze dosáhnout designu ant.červ. Colorsystem - dvojitý akrylátový nástřik EVO - dvojitý akrylátový nástřik + silikát. Obojí snižuje nasákavost, EVO ještě lépe, čímž se prodlužuje životnost (dejme tomu o 15%). Takže mě sice štve, že nemá EVO a navíc je dražší ale nějak se od toho designu nemůžu odtrhnout. Rád bych se ujistil, že to nebude "kop do křa" a střecha mě přežije.
Odpovědět
@xavik nazdar mame od mediteranu evo danube. Elektrikari na hromozvod kupovali u hyt priamo na mediteran mame ju vyse roka a je pekna tu u nas je dost popularna . ked behali elektrikari po streche nepraskla ani jedna takze je podla mna v pohode :)
Odpovědět
@filipe1 dobrý den, můžete mi poslat fotku vaší realizace? zajíma mě, zda je ta taška opravdu černá a lesklá:-)
Odpovědět
@nalim15 no mame hnedu evo je pekna leskla detailnejsie foto pridam v pondelok ak chces.. Nemame este doma net tak teraz som len cez mobil
Odpovědět
@petkra ahoj, nahodou po rokoch ako vam strecha sedi? rozhodujeme sa pre nu ale bojim sa kvality, velmi sa tu nepredava. ak mozete dajte vediet ako ste sno spokojny po dvoch rokoch, vdaka
Odpovědět
Profilova fotka
@kajgerda my jsme naprosto spokojeni. žádný problém nenastal
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Máme Terran Danubia antracit, žádný problém s pokládkou ani řezáním v úžlabí nebyl. Jediné, co se nám moc nezdá, jsou větrací tašky. To odvětrávání je tam přiděláno silikonem, snad se to neodlepí. Bramac má tyto tašky dořešeny mnohem lépe. Na dodávku chybějících doplňků se čeká déle, neboť kvůli pár "taškám" sem ze Slovenska nepojedou, ale i tak za to ty tašky stály, krásná velká vlna (římská) a za polovinu ceny jak od Bramacu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
ahojte,uvazujeme nad danubia evo,ake su prosim vas vaše skusenosti po rokoch??
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@sonike @sonike ahojte prosim vas ako ate po.rokoch spokojni so strechou mediteran??:)
Odpovědět
@petkabugy Mame od nich krasnu ciernu,uz to bude 7rokov a je stale rovnaka,bez machu,stale rovnaka farba.Spokojnost velka :-)
Odpovědět
@sonike dakujem za odpoved mozem poprosit aj typ ak si pamatate?:)
Odpovědět
Juuuuj to si veru nepamatam.Uplne obycajna cierna.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
@lucciam vieš mi prosím poradiť, tiež máme krytinu od Terranu Zeint Carbon, bola vyrobená v septembri 2017, nám ju pokladali teraz v novembri 270 m a viac ako polovica škridle je poškodená, chceme reklamovať celú strechu, každý jeden kus sa nám lámal v rukách, nemožné ju položiť na strechu a to nehovorím, že na strechu budeme musieť dávať ešte bleskozvody :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mame Terran danubia evo carbon a zatial ziadny problem. Manzel uz aj bleskozvody robil a odlomeny mame asi iba 1 rozok... Je polozena cca 2 roky.
Odpovědět
a jake by este ludia odporucili okrem Mediterran ?
Odpovědět
Profilova fotka
mame mediteran copo už 3 roky a maximální spokojenost. Byla zatížená celkem brutálníma živlama (přívaláky, orkány, "tuny" sněhu) a naprosto bez poškození nebo problemu.. jsem maximálně spokojená. Volby nelituju a dokonce mi tu zastavují lidé a ptají se co to je za střechu, že to chtěji taky x-)
Odpovědět
@ad4m ak betonovu, tak ...kmbeta kvoli pevnosti, bramac kvoli sirke sortimentu. osobne mam ale tondach samba11 glazovana.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@lea.laurova @ajka0077 mozem sa spýtať ako ste spokojní po rokoch so skridlou Mediterran?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@lulla1 ahoj, ja mam od terranu zenit evo tu rovnu skridlu, dom bol postaveny v roku 2008, kupil som ho pred 2 rokmi, musim menit komplet strechu za novu skridlu :-( zenit som zistil ze praska, praskaju medzi skridlami tie falcovania, reklamacia komplet strechy? Zabudni! Max ze vyreklamuju poskodene skridle za nove, len problem je, ze cela strecha/skridla je po cca 12 rokoch v prdeli a uz ma nebavi nonstop kontrolovat strechu a menit prasknute za neprasknute....
Odpovědět
1
10
11
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?