Kolik stojí práce pokrývače?

Ahojky, můžu se zeptat kolik jste zaplatili za práci pokrývače?Máme střechu jednoduchou sedlovou s rozlohou 220m2.Navíc k tomu pokrývači tam naběhne 5 dalších našich známých...Přijde vám 40tis.moc?
Odpovědět
Profilova fotka
já mám 130m2 a platila jsem 23 tis (byli 3) dělali sami bez známých-koukla jsem na fakturu
Odpovědět
Profilova fotka
@nickijanicka My platíme 70tis... a máme plech...
Odpovědět
No, on bude sám,ale bude mít k ruce naše známý,který už střechu taky dělali,takže vědí..no nevím,přijde mi to moc a za jak dlouho si myslíte že by to mohli mít hotový??
Odpovědět
Profilova fotka
@nickijanicka :-O My jsme to teda bez pokrývače, jen s rodinou, dělali sami - 2/3 střechy, velký asi jako máte vy, se udělalo za den v 6 lidech, zbytek ve 3 lidech druhej den, a přístřešek pro auto 50m2 jsme udělali ve třech lidech za 4 hodiny...samozřejmě jsme to měli předtím nalaťovaný a tak, a pak se dodělával hřeben, kraajovky...ale to už dělal přítel jak byl čas...Takže to bylo zadarmo...
Odpovědět
Profilova fotka
@nickijanicka Manzel si uctuje za polozeni krytiny kolem 150 Kc za m2 (Berounsko). Jsou na to celkem tri pokryvaci a k ruce nikdy nikoho vyslovne nechteji. Ale tak zalezi taky, co je za krytinu. V jakem jste kraji a tak. Behem dvou-tri dnu by to meli mit hotove se vsim vsudy.
Odpovědět
Profilova fotka
@nickijanicka Jinak sedlovka by nemela byt nejak extra cenove prepalena. To je nejjednodussi strecha :-)
Odpovědět
Za tašku tak 150/m2 bez DPH.
Odpovědět
No, tak jsem z toho taková zmatena :-D... Jestli jsem toho našeho pokrývače dobře pochopila..tak on tam bude něco jako dirigent...jestli ho tím pádem neplatit za hodinu??
Odpovědět
Profilova fotka
nám když přišly nabídky, tak se přítel rozhodl udělat svou první střechu v životě...a povedla se mu...zmáknul to lépe než pokrývači. Cena mi nepřijde vysoká, pokud je v tom foliování, laťování, poklládka, okapy...jen za okapy jsme dali skoro 10 tis, za práci, toho jsme si objednali na okapy si netroufnul
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Řeším stejný "problém" ... máme cca 170 m2, klasiku sedlovku bez vykýřů a oken. Materiál si kupujeme sami a jen za práci si pokrývač říká 60 tis, je v tom demontáž staré krytiny a krovů, výroba nové vazby, laťování, foliování, pokládka nové krytiny. Bude na to sám + přítel a kamarádi jako pomocníci, kteří pracují za jídlo a pivo :-) Co myslíte? Je to moc? Díky!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
celkem dost vychází to na 181 kč normálně i s přesunem hmot max.150kčm2 poku nemáte dům v los angeles! :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Nám přišli první dvě cenové nabídky za střechu cca 200m2 a vychází nám to tak 200-250 tis. rekonstrukce střechy, tak jsem z toho špatná, počítala jsem míň... ještě zkouším další poptávky. A ohledně práce pokrývače mi jeden zatím říkal, že práce na té naší jednoduché sedlové střeše minimálně 60-70 tis. Je to teda sundání krytiny (eternit), krov zůstane, a pak latě, folie.. a plechová krytina. Přijde mi to teda hodně podle toho co píšete. V těch 150 Kč/m2 to myslíte jen pokládku nové krytiny?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nitecka jestli vam to neprodrazuje ten eternit prave:-) najdete si tu diskuze o eternitu a uvidite ze likvidace neni zadna lace:-) my ho nechavali sundat jen ze stare garaze bylo toho 1,3 tuny a tuna stoji cca 1500,. A kdyz to likviduje firma tak je to taky drazsi..musi se to delat strasne opatrne je to nebezpecna krytina pro zdravi..a to si kazdej nauctuje..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dobrý den mám střechu eternit sedlová bez úžlabí atd na dvojdomku cca 170m2 a chtěl bych tam dát plechovou krytinou krovy jsou v pořádku atd ale rovnou bych chtěl nové dvě střešní okna a okapy na kolik by mě to asi mohlo komplet stát a je tu někdo kdo by do toho šel okolí Rumburk v létě děkuji eternit jsi nechám zlikvidovat sám 😁
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Dobrý den, rád bych se zeptal, kolik v dnešní době stojí pokrývač ? Máme klasickou sedlovou střechu a plánujeme pálené tašky. Neřeším teď speciální tašky ani latě ani klempířské prvky (vše naceněno zvlášť), ale pouze položení základních tašek. Střecha má 200m2 a pouze za položení těchto základních tašek za práci 100 000,- mi přijde dost a nebo se mi to prostě jen zdá a je to normální cena ? Děkuji.
Odpovědět
@samot07 na normální sedlovou střechu, pálené tašky... to si položte sám a máte 100 tis doma na něco jiného. Půjčíte v deku žebříkový výtah a vozík na tašky koupíte brnkačku šňůru a basu piva, pozvete dva kamarády a za víkend máte hotovo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?