Přesah krokví 150cm+25cm zateplení. Jak to máte vy?

Profilova fotka
Nechali by jste presah krokvi 150cm +25 zatepleni? Jak to máte Vy?
Odpovědět
@wwwdancer zalezi co bude za krytinu a jak jsou krokve napocitany...na takovy presah bez podpory nebo ztuzeni tech krokvi by se mohly uz prohybat...
Odpovědět
Profilova fotka
@misadan prohyb tam nebude-jsou po 82cm (180x100), plechova krytina. Pocitam, ze se budou kroutit - za rok bych udelal kastlik.. Spis jde o vizualni stranku, jak to na ostatni pusobi
Odpovědět
Profilova fotka
@wwwdancer na mě to působí dobře :), my máme asi 1 m myslím, a je to malý!
Odpovědět
Zase když, třeba jednou za pár let příjde uragán, má za co podebrat střechu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
za mne cim vetsi presah tip lepsi, ja mam 160 cm na delsich stranach a 120 cm ve stitech a klidne bych pridal :-)
Odpovědět
Ja mam 120-150. Ale kdyz se to uz da, tak bych to obobloval a natrel. A nedelal kastlik. Aspon neprsi k baraku a jde to obejjt suchou nohou. Ne ke vsem domum se ale hodi.
Odpovědět
@wwwdancer tak plech je lehkej a vlastni tihu snad unesou:) jinak vizualne ano;)
Odpovědět
no pokud to není architektonickej záměr, tak to bude podle mě vypadat blbě, a to jinak větší přesahy se i líbí a a domě si je uděláme
Odpovědět
Profilova fotka
@wwwdancer minimální přesah máme 2 metry + podlomenice po celé délce domu, ale pozednice jsou položeny mimo obvodové zdi domu (samozřejmě směrem ven). suchou nohou chodíme kolem baráku celý rok. ve vašem případě se ale na 100% krovy prohnou a zřejmě nemálo. musíte to podepřít.
Odpovědět
Nám se prohnuly pozednice, přesah cca 150 cm. Věděli jsme, že se to stane a taky stalo. Nakonec jsme to zvedali heverem a zapřeli do zdi.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak delka je od pozednice 150cm.. Zatim uvidime a pripadne se seriznou o 20-30cm. Jake mate rozmery krovu? @teron @tomas80 @lysakpav
Odpovědět
Mrov mam 100x180, roztec 1000 (vse v mm). Pozednice mam pri presahu podeprene, at se neprohybaji. Nekomu se to libit nemusi, ale je to muj dum :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lysakpav mně se to líbí. lepší než ta moderna bez dřeva s nulovým přesahem. všude jenom chladný plech, sklo a kámen. fuj :-) zvážil bych ještě podepření středové vaznice.
Odpovědět
Profilova fotka
@lysakpav vypada to moc dobre. Koukam, ze klestiny nemate na zavitove tyci, ale na hrebikach/vrutech? A stejny najezd do patra, jako ja :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?