Menu Forum

Spiroly na 175mm VPC

26. lis 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
miroalt
Registroval se 28. listopadu 2014 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 7 příspěvků. Nove Mesto nad Metuji, Region Náchod.
fotoportrét
fotoportrét
miroalt
Registroval se 28. listopadu 2014 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 7 příspěvků. Nove Mesto nad Metuji, Region Náchod.
 Zdravím Vás, chtěl bych se zeptat jestli jste někdo již byl tak statečný a postavil z VPC 175mm a na to dal strop ze spirolů. Mát takto udělaný projekt a dokonce spočítanou statiku a vše by mělo být fajn. Jen by mě zajímalo jestli jste si stím už někdo prošel.
23. lis 2017 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
iveta_89
4
Registrovala se 7. března 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 422 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
iveta_89
4
Registrovala se 7. března 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 422 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @miroalt to jako bez věnce? no to bych do toho nešla, pokud to není ztužený příčně vnitřníma stěnama apod.
plánujeme taky VPC ale jdeme do AKU 24cm
23. lis 2017 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miroalt
fotoportrét
fotoportrét
miroalt
 @iveta_89 Věnec ano, spiroly potřebují jen 100mm na umístění do malty nebo betonu pak na věnec. My jsme chtěli co nejtenčí zdivo a získat tak více místa.
26. lis 2017 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí