Stropy Miako, na kolik přijdou? Práce + materiál

nevíte nakolik přijdou ,stropy miako na m2 komplet prace + material?
Odpovědět
Profilova fotka
komplet nevím, u nás to bylo na 250m2 za miako material 130 000,-, takže +- 520,- na m2..... + ještě beton, karisitě, roxory na věnec. Manžel ten strop dělal se svym kamaradem, pokud bys chtěla pisni do IP, a mužu ti poslat přesně ceny, popř. i naceněné za kolik by vám to udělal, kdybyste to nechtěli dělat sami...
Odpovědět
@wawwaw diky uvidime jak to vyjde nechavala jsem to ted nacenit kamoša co ma zednickou firmu
Odpovědět
přibližně 1000,-- m2 by to mělo vyjít. I s železem betonem a prací. Orientačně Záleží jestli budete mít schwing, jak drahý beton, kolik dáte betonářské oceli a kari sítí a v neposlední řadě jestli to budete dělat sami, nebo to bude dělat firma
Odpovědět
Profilova fotka
@velman Rozumněno, když je podlahová plocha stropu 13*11 m, takže 143 * 1000 = 143 000.- za strop? Nám to firma nacenila na 268tis. (porotherm + beton + věnec). Takže pokud platí výpočet od tebe, tak je to skoro dvojnásobek.. :-(
Odpovědět
kikinka--to se nam teda taky zdá hodně ,dival jsem se na jejich stranky a material vychází 1000kč na m2 když ti daji slevu jako že dají aji 30% tak z betonem a prací živnostniku ne velke firmy ,to vyjde 1500 kč na m2.
Odpovědět
Profilova fotka
@velman 1000,- je blbost, do toho se nemuzes nikdy vejit dle meho nazoru
Odpovědět
já jsem to postavil za méně, jde to. Musíte holt vzít vše do svých rukou. Jeden zedník na to bohatě stačí, kari sítě a beton ářskou ocel svážete sami a místo schwingu půjčíte jeřáb a japonku a odvozíte to v kolečkách. 2 brigádníci z rodiny a je to. Teda podpěry jsem dělal ze starých trámů a ručně klínky dělal rovinu. To byla největší pakárna. Jinak půjčení podpěr např. v peri na měsíc vyjde na cca 8 tisíc. Takže tak. Jde to. Betonárek jsem obeslal 7. Dostal jsem se 65% ceníkové ceny.
Odpovědět
Ono záleží jak velké bude rozpětí jednotlivých částí stropu. 30m2 stropu o rozpětí 6 m bude stát více než 30 m2 stropu o rozpětí 4 m. Z důvodu dražších nosníků, dražších-vyšších tvarovek i potřeby většího množství podpěr. Materiál výrobce může v průměru vyjít na cca 650 Kč za m2. Dalších 250 Kč přibližně vyjde beton vč.pumpy. Karisítě vyjdou cca na 125 Kč na m2 stropu. Podpěry (koupené dřevo nebo kovové z pujčovnya nosníky) vyjdou odhadem na 150 Kč na m2. Takže jen na materiálu to je necelých 1.200 Kč za m2. Práce dejme tomu 250-300 Kč. ...také je potřeba ještě započítat věnec. Při orientačním přepočítání na m2 stropu to může být 300 Kč na m2 stropu. Jinak si myslím že je určitě výhodnější použít pumpu...už i z hlediska kvality provedení betonáže.
Odpovědět
Profilova fotka
použili jsme spirolly a naprostá spokojenost - 1m2 = 1000,- Kč (stropy, umístění jeřábem včetně dopravy). Za 2 hodiny hotové, hned nosné, žádné betonování (jenom věnec, ale za sobotu hotovo ve 4 lidech).
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
A proč miako proboha? nejlepší stropy včetně montáže jedině GOLDBECK a jejich stropsystem, naprostá spokojenost.. Vše vyřeší, technicky přepracují a cena? 800kč včetně dopravy a montáže.. info@stropsystem.cz
Odpovědět
A proč ne? Třeba někdo nechce panely, ale chce litý strop, třeba kvůli lepšímu svázání budovy. Podobný systém jako je Miako je i z betonu, info např. zde: http://www.betonstavby.cz/cz/vyrobky/...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Profilova fotka
Dobrý den. Může mi někdo prosím říct na kolik vyjde m2 miako strop? Myšleno jen práce. Položení stropu, sítě, beton. Resp. Kolik mám zaplatit. Díky.
Odpovědět
Článek se načítá
Zaplatíte to, co si dohodnete s dodavatelem. Jestli myslíte, kolik si tak můžou říci, tak to dále záleží kolik si představují na hodinu - někdo dělá za 200 někdo jiný za 700 Kč/h. Čas záleží i na celkové složitosti. Já to dělal sám a vycházelo tak 1,5h/m2 komplet včetně věnců, věncovek, betonáže, podpěr atd.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?