Kde koupit betonovou stěrku?

3. čvn 202017

Mohu poprosit o doporučení, kde koupit betonovou stěrku, pokud ji chceme dělat svépomocí? Děkuji

• @vercakubinova  Nejlepší asi bude navštívit stavebniny. 🙂

• @travas  myslím dekorační a tu jsem ani ve stavebninách nenašla. Chceme ji do kuchyně.

• @vercakubinova  dekorační stěrka je asi špatný název. Nemá to být pískový koberec?

• Sponzor fóra
  • @travas  je to podobné jako benátský štuk, jen to vypadá jako beton

• My jsme kupovali minuly tyden v Hornbachu, je super, vypada dobre. Mam ji v albech, pokud chces kouknout. Davali jsme ji do zadveri, dve vrstvy, ale uplne staci jedna, nam proste zbylo moc barvy 😂 Myslim, ze za ty penize naprosto super vysledek 😉

• ak mate moznost, pridite k nam do predajne. mame na vyber z viacerych typov dekorov aj odtienov. samozrejme, aj vacsie vzorky a katalogy k dispozicii 🙂 kludne mi mozte napisat, ak mate zaujem 🙂

• @qeszi Čistě náhodou, nemáte fotku výrobku nebo konkrétní název? Přesně to, co má Vy, sháníme 🙂

• koupili jsme flexibilní lepidlo Knauf a udělali stěrku jím 🙂 máme ji za kuchyňskou linkou i na krbu a paráda 🙂

• Dobrý den, prosím Vás mohu se zeptat na postup vytvoření stěrky?
    Čím jste v kuchyni lakovali?
    A také co máte okolo krbu, nějaký černý obklad?

Děkuji moc!

• @margot_ka  Dobrý den, mohu se zeptat na přesnější specifikaci prací, jak jste docílili této omítce na krbu prosím? Děkuji za Vaši odpověď.

• @qeszi  Dobrý den,dělalai jste sami nebo nějaká firma.Mohu požádat o foto,děkuji

• @qeszi  a dělali jste si sami?

• @iveta_dousova
    @bayt  Ahoj holky! Máme dvě stěrky - v kuchyni za linkou a na krbu máme od firmy, je omyvatelná. V zádveří máme stěrku z Hornbachu, je krásná, jsme spokojení, ale není omyvatelná - ale určitě by se dala něčím přelakovat. Jinak původně jsem ji chtěla dělat sama, ale než jsem přijela, natahl ji kamarád, co nám stavil dům, čekal zrovna než mu něco zaschne v koupelně, tak vyplnil volný čas 😉 Ale nic na tom není 😉 Jinak fotky mám v albu...

• @qeszi  Díky moc!!!

• Sponzor fóra
  • @qeszi  díky,já to album nevidím

• @iveta_dousova  Album mam pristupny, tak netusim...

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat