Kaminkovy koberec

Profilova fotka
Ahoj, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s kaminkovym kobercem? S manželem o něm uvažujeme do zimní zahrady,vybrala jsem světle béžovou barvu,ale mám strach z údržby, aby podlaha časem nebyla zanesená a špinavá. Prosím máte někdo zkušenost s kaminkovym kobercem a jeho údržbou? Máme zimní zahradu která je celozasklena,v létě budeme stěny roztahovat,takže se bude lítat z trávy dovnitř....
Odpovědět
Profilova fotka
tiez sme chceli bledosedy, mame krytu terasu strechou, ale z bokov nie, svetle odtiene neodporucaju do exterieru, zivica so svetlym mramorom reaguje so slnecnym ziarenim viac, tak sme dali tmavo sedy, popozeraj si technicke listy, maju to napisane aj na tych vzorkovnikoch ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
@ninaclaudius moc děkuji za reakci 🙂 přímo na prodejně nám doporučovali speciální pojivo stalost UV. A neměla by jsi prosím fotku jak vypadá ta tmavě šedá? Ta barva se nám taky moc líbila,bála jsem se,aby to nebylo tmavei
Odpovědět
Profilova fotka
@dorabell nam ju robili minuly rok 10/2019 a to UV pojivo je novinka, takze mame este bez UV, chceme ju teraz do leta este raz osetrit, ta tmavoseda je taka zvlastna, niekedy ide trochu do hneda, nie je to priamo grafit vid vzorkovnik den braven - dolny stredny kruzok, ale real vyzera trochu inak https://www.denbraven.sk/perfect-ston...
Odpovědět
Profilova fotka
@ninaclaudius máte to nádherné!!! A jak je to s údržbou v té terase?
Odpovědět
@ninaclaudius Ahoj, tak zrovna řešíme co na terasu. Máte tam dlažbu, tam, kde není zakrytá už se několikrát stalo, že po zimě odlezla od betonu, náhradní už není k dostání, tak jsme se to rozhodli sundat a že dáme kamínkový koberec, takže plno věcí kolem toho načítám. Štve mě na tom ta cena pryskyřice, ta je hodně drahá a mám obavu co to bude dělat, když po tom budeme posouvat židle, jestli se ty kamínky neodloupou a zas mě budou čekat opravné práce. Jinak jsem si všiml, že Vám nedali lišty s dírkami nbo nejsou vidět. Dle instrukcí různých výrobců či distributorů se dává pod kamínek hydroizolace (nátěr), protože ten koberec je propustný a ta voda by měla po této vrstvě odtéct ven dírkami v obvodové liště. Jestliže tam zůstane, tak to musí udělat to samé co u dlažby, že se to začne zvedat. Mělo by to být něco takového, co přikládám v odkaze, tu si budu dávat já, aby voda nestékala po stěně nebo rohová, jak máte vy, ale s dírkami. https://sk.pinterest.com/pin/80895915...
Odpovědět
@dorabell Díval jsem se na Váš dům, mám podobný Astru. Zarazilo mě umístění vany, já jsem si tam ještě schválně udělal odstup od stěny, abych se tam mohl v pohodě postavit, ale u Vás mi to připadá, že tam musíte být ve skrčené poloze, když jdete z vany ven.
Odpovědět
Profilova fotka
@milan1965 naštěstí jsem malá,tak to není nic hrozného. Ale má to své mouchy 🙂
Odpovědět
@dorabell Malá, ale hezká 🙂. Ještě posílám odkaz, jak by mělo vypadat složení podlahy pod kamínkový koberec a hlavně ty lišty. https://eshop.topstone.cz/balkonovy-p...
Odpovědět
Profilova fotka
@milan1965 @dorabell tak zaklad bol na zaciatku vybruseny bruskou na beton, potom riadne povysavat priemyselnym vysavacom, potom sa davala tekuta hydroizolacia, nato zasyp takym jemnym pieskom, urobili sa listy okolo, lepili sa mamutom bodovo, nie su zboku dierkovane, iba zospodu, terasa je do spadu dolu smerom na travu, tak tym spadom by to malo odtekat, zvisle plochy su robene inym patlakom wall systemom, povrch klasickou zivicou, udrzba zatial ziadna, chystam sa to povysavat a asi utriet mopom, chceme to natriet po zime, nech to je osetrene, mam uz objednanu zivicu, tak ked nebude prsat a bude pod mrakom tak to prebehneme valcekom, tak to by bolo zatial vsetko, kamienky drzia, nic sa neodlepuje zatial, ale je pravda, ze to mame kratko (zato to chceme teraz este natriet)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?