Pergola

K novostavbe RD bychom chteli zakryt nejak terasu nejakou asi hlinikovou pergolou. Firmy moc nejsou otevrene v cenach, a tak nas zajimalo zda se nekdo podeli o zkusenost. Do ceho nakonec sel a orientacni cena pro urcitou velikost. Nalezli jsme napr. Isotera model ARTOSI, climax model vitalia, pripadne zde na foru nekdo doporucoval alcentrum. Resil nekdo hlinikovou pergolu, budeme radi za vase zkusenosti.
Odpovědět
@ufin22 Obecne hlinikove pergoly nejsou nic levneho. Pocitejte od 100tis nahoru. My nakonec jdeme cestou drevene zasklene. Hlinikove bioklimaticke jako ma napr zmineny Climax se pohybuji cca kolem 250tis. Dle velikosti a vybavy.
Odpovědět
My máme hliníkovou z alcentra dva roky a jsme spokojení. Dřevo se nám na pergolu k modernímu domu nelíbí. Ceník na stránkách mají, tak se můžete podívat.
Odpovědět
@mitoma dobry den, volili jste na střechu ty otočné lamely nebo celistvé zastřešení? Dřevo take nechceme 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Mame hlinikovou se stahovaci strechou, jsme spokojeni. Fotky mam v albu. Firmu jsme vybirali dlouho a myslim, ze dobre. Centrum stineni, Praha 9. Profi a velmi ochotni.
Odpovědět
@ufin22 ne ,ty jsme nechtěli,přijdou mi k ničemu, máme jen screenove rolety na západní stranu.
Odpovědět
@mitoma chapu to tak ze jste kryti volili ciste proti slunku, ale ta screenvoa roleta asi nebude moc proti desti treba na posezeni ze??
Odpovědět
Profilova fotka
Máme jednu firmu na bioklimatickou pergolu. Cena naprosto nejlepší oproti jiným firmám. A kvalita je taky super. Široký výběr barev a výběr i víc typů. Možnost dodělat rolety atd. Měla jsem možnost vidět vzorky. Mohu popřípadě poslat kontakt na danou firmu. ☺️ Za nacenění nic nedáte. Realizace nás čeká v létě.
Odpovědět
@ufin22 krytí jsme volili proto, aby se dalo sedět na terase i když prší. Ta roleta je kvůli sluníčku a déšť ji nevadí. Takže máme klasický polykarbonát kvůli nosnosti- pergola je uchycená na domě a rolety jsou na přední straně .
Odpovědět
@mitoma chapu to dava smysl, ty rolety jsem pochopil jen mi unikl polykarbonat, bez nej mi to nedavalo smysl @marta_kovar poslete prosim informace.
Odpovědět
Když jsem viděl ty ceny, udělám si konstrukci sám, z oceli, natřu to nějakou odolnou dvousložkou, která vydrží x let, nahoru dám polykarbonát a pod to stahovatelnou látkovou markýzu. Budu mít pergolu 6,5 x 3m. Se vším všudy se vejdu do 25.000 podle mě s přehledem. Bohužel ale, všichni ty možnosti nemají. Zvládnu si ji sám nakreslit, staticky zkontrolovat, objednat materiál a soused odvedle mi ji posvařuje 🙂
Odpovědět
Řešíme také teď. Budeme mít bioklimatickou Artosi- částka za 5x4 cca 200 tis. Porovnávala jsem ceny loni a je to plus minus všude stejne. Když je to levnější, tak na úkor kvality. Jedna nabídka byla na 800tis! To jsme se jich zeptali, jestli se nepretukli😂 a ne, mysleli to vážně.
Odpovědět
@marta_kovar Taky moc prosím o kontakt. Předem děkuji! A.
Odpovědět
Článek se načítá
@luckavra no vetsine lidem uz i tech 200tis prijde jako cena z kosmu, taky jdu cestou svepomoci jako davex, sice dreveny a taky pocitam s cenou do 15tis, kdyz si vemu, ze jsem loni pristavel pokoj za 140tis, tak mi nezbyva nez k cene priblble pergoly za staticice rict jen "paneboze!!!!" lidi nevi co s prachama... 😁😁
Odpovědět
@kopca89 Jo tak já bych to lidem nezazlíval. Někdo má peněz více, někdo méně. Taky bych si mohl našetřit, ale radši místo toho volím dovolené někde v exotice 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@marta_kovar Marto, hod mi prosím info do SZ, jestli nechces takto veřejně - děkuji moc. P.
Odpovědět
Zkuste Sunsystem, rodiče s nimi dělají uz druhou pergolu a my zatím teprve plot 😉
Odpovědět
@davex vidim to podobne, jsou veci kde clovek dokaze usetrit a nekde se neciti. My treba takto planujeme kryte stani, svarit natrit nejakou ocelovou kosntrukci apod. U terasy ale prece jen je predpoklad, ze to bude spolu s obyvakem njevyuzivanejsi cast a clovek to chce mit funkcni i pekne. A na to abychom neco treba vic mechanickeho zbastlili by stalo spoustu casu studia a pripravy. Stejne jak ja jsem zavisly na tom, ze si nas lide poptavaji jim neco dodat, chapu, ze ne vse si budu delat sam a zaplatim z asluzbu jinym. Ucelem zdejsiho prispevku bylo spis zjistit firmy na ktere jsou dobre reference a je to rozumny pomer kvalita cena. Vsem prispevatelum zde dekuji, myslim ze mam dostatecny vzorek neco zacit resit a poptavat nasi predstavu. Dekuji Vam komunito.
Odpovědět
Profilova fotka
@marta_kovar mohla bych také poprosit o kontakt. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@marta_kovar Taky bych poprosil o kontakt. Děkuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
@marta_kovar mužů poprosit o info firmy? Díky
Odpovědět
@marta_kovar mohu pozadat o kontakt na firmu?diky!
Odpovědět
@marta_kovar můžu také poprosit o kontakt.Nějak se v tom plácám 😞 Děkuji. 🙂
Odpovědět
@marta_kovar poprosím taky o kontakt na firmu 🙏 moc děkuju 🌞
Odpovědět
Dostal někdo ten kontakt ? Take bychom mělai zajem
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@terez172 Strčte si tu reklamu někam.
Odpovědět
@jozkakomosny Dobrý den, jaká reklama? Mám pergolu od téhle firmy a jsem spokojená.
Odpovědět
@terez172 na vaší terase je vidět pouze velký slunečník. Se nedivte, že vám nevěří. 5 hodin zaregistrovaná a 2 příspěvky s dvěma odkazy. Když už jste zakládala album, tak jste tam mohla vložit i fotky vaší pergoly, pokud ji máte.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?