Schodek

Dobrý den, je tu někdo kdo má u vchodu na terasu z balkónových dveří dva nebo tři schodky?😄 Pomalu přemýšlíme co vymyslet a máme dvě varianty- buďto terasu vyvýšit- udělat ho ze ztraceného bednění tak, aby byla podlaha terad v rovině s podlahou v interiéru, ale tím pádem nám vznikne stěna, do zahrady, kterou budeme muset nějak zakrýt (ano dá se udělat z hlíny svah a zasazet květiny) a nebo udělat schodky a terasu jen na obrubníky pár cm od země. Co je lepší? Pro a proti? Kdyby měl někdo i foto, bylo by to fajn. Děkuji moc za reakce!😊😏😊😏
Odpovědět
My jsme schod z terasy na zahradu nechteli, tak se dohrnula hlina az k betonu. Hlina se castecne dovezla, castecne poslouzila z vykopu bazenu.
Odpovědět
Máme terasu z které se jde po 4 schodech dolů do zahrady. Ta vznikla stěna je obložena z materiálu terasy (máme pozinkovanou konstrukci).
Odpovědět
Zrovna řešíme podobný problém. Jestli jeden schodek 15 cm mezi domem a terasou nebo zvednout terasu. Praktičtější je určitě mít výšku terasy s výškou podlah v domě v našem případě mě ale zase vadí že by zůstalo jen 9cm soklové časti domu nad terasou, kvůli sníhu a šplíchání vody na fasádu.
Odpovědět
@mwill jee, já už myslela, že jsem blázen 😂 každopádně jsme to přeci jen rozlouskli!🤷 Dáme schodky z terasových dveří na terasu a tím pádem terasa bude v rovině se zbytkem zahrady. Když jsme přemýšleli, tak je pro nás lepší moci z terasy hned na zahradu a nehledat schodky než sejít 2/3 schody z terasových dveří... Bezbariér to nebude, ale stejně nemáme hs portál, tak už je to fuk 😂🤷🤭
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Má inspirace
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?