Terasa ve svahu - inspirace

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, nemáte tu někdo terasu/pergolu ve svahu? Potřebuji inspiraci, vůbec nevíme jak ji udělat a sladit se zahradou. Chtěli jsme pod ní mít úložný prostor uzavřený, ale prý to je další ranec peněz a hlavně přemýšlíme kam s koly. Budeme mít bordel místnost v baráku cca 2x3,5 m, ale nevím jestli by se blbě nevyjizdelo s kolem. Garáž nemáme,bude stání. Převýšení u domu je nějaký 1,4m.
Odpovědět
1
2
@19_80
Odpovědět
@19_80 jedno foto že stavby a jedno současný stav, ještě nemáme ten svážek osazený
Odpovědět
@angie.shy děkuji, vypadá to velmi dobře a zcela přirozeně :-)
Odpovědět
@ivcamar dobrý den, taky máme stejný problém s tetasou ve svahu, mohla by jste mi prosim také poradit popr. Poslat obrazky a cenu?? Hodně by nám to pomohlo. Děkuji Chlanova
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@ivcamar dobry den, mohu poprosit o více informací..tez řešíme stejný problém..Děkuji 😞 Jakub.Dvorak78@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@absolut Vaše terasa e opravdu krásná, klobouk dolů. Kabiny máte široké 30mm? Nemáte nějaké fota ze stavby, nás to čeká cca za měsíc a rád bych se vyvaroval začátečnických chyb 🙂
Odpovědět
@jan_kocandrle Dekuji za kompliment 😉 Kouknete se mi do alba. Je tam postup i informace, co by vas mohli zajimat. Gabion je siroky 120mm.
Odpovědět
Profilova fotka
@absolut Děkuji za pochopení autokorigovaného slova gabion na kabinky v mé první zprávě a za tip 🙂 Rád bych se ještě zeptal na hloubku gabionu, na fotce mi přijde úzký, 30mm?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@ivaa32 dobrý den , mohla bych vědět jak jste vyřešili ? Také řešíme stejný problém, děkuji
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?