ACETEX - máte někdo zkušenost?

Profilova fotka
Dobrý den, prosím máte někdo zkušenost se společností Acetex? Máme od nich zajímavou nabídku na TČ + fotovoltaika + podlahové vytápění (Viessmann). Plus možnost čerpat dotace, kde slibují, že vše vyřídí za nás.... Moc díky za Vaše refenece. Na netu jsem toho nějak moc nenašla.
Odpovědět
@matysce především by jste si měli srovnat výslednou cenu a možné úspory. Velice pochybuji, že kombinace TČ+FVE má nějakou návratnost. Tím spíš, pokud se jedná o novostavbu. Mě osobně by taky vadilo, že uvedené firma je firmička s minimálním kapitálem založená před pár měsíci.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@matysce Dobrý den, jak jste od května dopadli s Acetexem? Uvažujeme o fotovoltaice... Petra P.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrapia nakonec jsme do toho nešli...
Odpovědět
Profilova fotka
@matysce Dobrý den ,Mohu se zeptat,proč jste nešli nakonec do čerpadla vismann .Mám nabídku od firmy Acetex ,na nezatepleny dům ,cena 250000,-,děkuji za odpověď ,P
Odpovědět
Profilova fotka
@milan_purkar čerpadlo Veissmann bylo u nás mezi favority, ale bohužel nám nesedla realizační firma (jiná než Acetex), po osobní schůzce jsme dali přednost někomu jinému...nakonec jsme tedy šli do tepelného čerpadla Valliant
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
@milan_purkar Zdravím, chtěl jsem se přeptat, zda jste šel do čerpadla Vismann s firmou Acetex ??Děkuji .Hubáček 🙂 Milan Purkar @matysce Dobrý den ,Mohu se zeptat,proč jste nešli nakonec do čerpadla vismann .Mám nabídku od firmy Acetex ,na nezatepleny dům ,cena 250000,-,děkuji za odpověď ,P
Odpovědět
Dobrý den, také mám nabídku od Acetexu jak na FVE tak na TC. Obchoďák na mne působí velmi dobře. Jsem v podstatě těsně před podpisem smlouvy, ale ten nedostatek referencí je opravdu strašidelný. Jsou na trhu cca rok, jsou evidentně založení "zezhora". Jejich majitel si teprve loni dělal kurz za základy fotovoltaiky 🙂 https://acetex.cz/doc/CFA.pdf Evidentě mají vypilovanou webovou prezentaci, musí cpát hodně prachů do reklamy a propagace - jejich web vyskakuje pravidelně na googlu na klíčová slova. Platí si Kořena a Brouska ml., aby jim dělali promo. Obchoďák mi tvrdí, že mají měsíčně teď 300 nových zakázek a podobný počet realizací, čemuž nevěřím. A pokud ano, budou mít obrovský backlog - ostatně, na realizaci FVE si nechávají 8 měsíců. Pokud se podíváte na recenze, jejich velká většina je evidentně od známých nebo přímo zaplacená. Třeba zde https://www.firmy.cz/detail/13347252-... všechny recenze ze stejného dne. Celkově to na mne působí dost nedůvěryhodně. Našel by se zde nějaký spokojený zákazník?
Odpovědět
@tomstall Taková skolacka chyba u těch recenzí. Ten kdo píše falešné recenze je podvodník, tudíž od nich bych nic nebral. Jak se např. budou stavět k nějakým problémům či reklamaci je otázka.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Zdravím, moje zkušenost s fy Acetex jsou veskrze negativní a tuto firmu nemohu doporučit. Mám u nich objednanou FVE od prosince minulého roku a připojení do sítě proběhne (možná) v listopadu. Možná píši, protože ještě stále nemám dodané baterie. Výmluvy jsou v zimě na covid na jaře to byla velká vytíženost přístavů a dnes je to samozřejmě válka. Pohybuji se v zasobování elektro skladů a vidím, že díly na dokončení jsou takže to považuji z jejich strany za pouhou výmluvu. Měl jsem nabídku od konkurence,kterou zvolil kolega, cena byla srovnatená a on už má všechno hotové a ja jsem "v pořadí je přece v našem zájmu dílo dokončit". Nevím jaká je situlace na trhu dnes, ale roční bezúročná pujčka mně nepřijde normalní a osobně bych se obrátil někam jinam.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Zdravím vás, řešíme FVE s firmou Acetex. Ve smlouvě o díle jsme se dohodli na 2 bateriích. Nyní před realizací nám její zástupce tvrdí, že je nutná montáž 3 baterií, jinak systém nebude fungovat. Máte prosím někdo z vás nějaký tip na to, jak přinutit tuto firmu, aby projekt realizovala dle podepsané smlouvy? Děkuji předem.
Odpovědět
Profilova fotka
@pavel999119 Ahoj, už máte hotovo nebo stále čekáte? Jak to u vás s fy ACATEX dopadlo? A jakou firmu zvolil váš kolega, ten co už má hotovo? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@milada07 Jak u vás dopadla realizace? Děkuji za zkušenost.
Odpovědět
Článek se načítá
Dílo je hotové,zaplacené ale ještě čekám na dotace, takže se to táhne víc než rok.
Odpovědět
@jaroslav_machacek kolega má hotovo, firmu neznám, ale můžu se zeptat
Odpovědět
Profilova fotka
@pavel999119 Tak to teď delaji všichni, slíbí 9 měsíců a o další 3 se to protáhne.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících

Odpověď na příspěvek od tomstall:

Dobrý den, také mám nabídku od Acetexu jak na FVE…
@tomstall
Odpovědět
Dobrý den, podepsali jsem smlouvu na FTV s firmou ACETEX v lednu 2023, montáž byla dokoncena až poslední den - aby se vyhnuli pokutě z prodlení. Největší problém je ten, že máme namontované nekvalitní, špatně vyrobené panely - typ AEG 500Wp. Izolační hmota kolem panelů je nesouměrná, někde se ztrácí úplně. Tj. panely jsou náchylné k zatečení a troufám si říci, že jsou i "nebezpečné". Reklamovali jsem ihned při montáží na předávacím protokolu. Firma 3 měsíce nekomunikovala vůbec a to jsme reklamaci včetně fotografií několikrát opakovali. Obchodní zástupce nebral telefony. Po zaslání na jejich reklamační link nám bylo stroze - jednou větou - sděleno, že se jedná jen o chybu ve vzhledu a toto že není důvod k reklamaci. Fakturu nám poslat nezapomněli. Zatím jsme si neuhradili a postoupili jsme k řešení na Českou obchodní inspekci. Takže předpokládám, že recenze mají vACETEXu opravdu "zaplacené" a dnes bychom zcela určitě zvolili jinou firmu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?