Menu Forum

Bojler drazice okce 200l

fotoportrét
fotoportrét
zaplik1 (30 r.)
10
Registroval se 10. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 196 příspěvků. Má 1 přítele. Pardubice, Region Pardubice.
  • Stavím dům
    Hrobice, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
zaplik1 (30 r.)
10
Registroval se 10. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 196 příspěvků. Má 1 přítele. Pardubice, Region Pardubice.
  • Stavím dům
 Zdravím, nemáte někdo doma bojler drazice okce 200litrů? Potřeboval bych vědět minimální a maximální průměr a rozteč všech 4 šroubů na kterých to drží? Bohužel v drazicich si nebyl technik jistý. Děkuji
9. led v 17:54  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dawerius
Registroval se 28. listopadu 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 356 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
dawerius
Registroval se 28. listopadu 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 355 příspěvků. Region Praha - východ.
 @zaplik1 A výkres nestačí? Maj ho na stránkách. Průměr i rozteče tam jsou.
http://www.dzd.cz/ohrivace-a-zasobniky-teple-vody/elektricke/zavesne/okce#ke-stazeni
9. led v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zaplik1 (30 r.)
10
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
zaplik1 (30 r.)
10
  • Stavím dům
 @dawerius Ano tu jsem četl, ale Minimální průměr šroubů pro zavěšení ohřívače je 12 mm. A já potřebují vědět,kolik může být max jestli 14, nebo i více. Rozteč je jasná, špatně jsem to napsal na telefonu emoticon
9. led ve 20:36  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí