Kotel Baxi Nuvola 3 Comfort HT 240, máte zkušenost?

Máte někdo prosím zkušenost s kotlem BAXI NUVOLA 3 Comfort HT 240?
Odpovědět
Kotol mám 3 roky. Maximálna spokojnosť. Dom nemám zateplený. Predtým som mal atmosferický kotol Protherm pričom som mal ročnú spotřebu aj s ohrevom úžitkovej vody cca 4,000 M3 plynu. Po výmene kotla za Baxi Nuvola 3 comfort HT 240 mi spotřeba klesla na 2,400M3. Obrovská úspora plynu, kotol sa mi za dve sezóny zaplatil. Súčastne s výmenou kotla som na všetkých radiátoroch vymenil ventily a namontoval som digitálne termostatické hlavice zn. Honeywell HR20. Termostatické hlavice vrelo odporúčam, je to výborné na reguláciu teploty v každej miestnosti a má to vplyv na úsporu plynu / odhadom 10-15%/. Kotol Baxi sa mi nikdy nepokazil, funguje výborne. Pred každou sezónou si nechám spraviť revíziu kotla za cca 20Eur a kotol ide celú zimu bez problémov. Sme 3 členná rodina a ohrev úžitkovej vody kotol zvláda bez problémov. Kotol je náročný na nadstavenie na ovládači AVS 77, ale dá sa to zvládnuť. Odporúčam namontovať aj eqvitermickú reguláciu. Bez nej nie sú také výrazné úspory plynu. Je to výborný kotol, všetkým ho odporúčam.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?