Krb - ano nebo ne?

Zobraz úvodní příspěvek
Stavíme domeček a nemůžeme se dohodnout, zda v novostavbe postavit krb. Jedná se o bungalov s plynovym podlahovym topením. Krbem by se pritapelo v obývacím pokoji a šlo by o desingovou záležitost :) Přítel je proti a argumentuje vysokou pořizovací cenou versus využití krbu. Tak se chci zeptat, kdo krb máte-vyuzivate ho? Sli byste do něj i zpětně?
Odpovědět
1
5
6
@veru78595 Tak to dopadne, když si na internetu přečteš, že pozitivní recenze zvedají prodeje a rozhodneš se dělat marketing 😄 Vaše recenze na internetu, které si píšete stejně jako tady, to jsem tedy ještě neviděl. Lidé se zamilovali do krbu tak, že si jej koupili místo kuchyně, pohovky. Co bude příště? Nekoupí dítěti brýle? Prodají ledvinu?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
Nahodou nemate nekdo zkusenosti s krbovymi vlozkami "Dominant" ? Diky 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 12 měsících

Odpověď na příspěvek od tinabla:

Krb máme a hrozně moc si ho užíváme,někdy radši p…
@tinabla Dobrý den, mohu se zeptat jakou značku a typ krbové vložky máte? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě krb rozhodne ano :) vcera jsem mel prvni zatopy a skvela pohoda, uplne jiny teplo nez z podlahovky.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od zdenek_valek:

Za mě krb rozhodne ano :) vcera jsem mel prvni za…
@zdenek_valek Jak máte řešenou nespalnou plochu vepředu před krbem?
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od jirkajiri:

@zdenek_valek Jak máte řešenou nespalnou plochu v…
@jirkajiri klasika....budu mit sklenenou desku, cekal jsem na dodelani krbu a nechavam delat na miru vzhledem k rohove vlozce :)) za rok planuju dlazbu v celem dome, tal se to vyresi komplet :)
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od jirkajiri:

@zdenek_valek Jak máte řešenou nespalnou plochu v…
@jirkajiri já jsem si bohužel nechal udělat podlahu až ke krbu. Teď to vidím tak, že ořed krbem kus podlahy vyříznu a dám tam pěkné kachličky.
Odpovědět
@zdenek_valek @jirkajiri Když byla u nás paní kolaudovat v roce 2019, nezapomněla se ujistit, že dlažba před naším krbem je opravdu žáruvzdorná (prodejce ji takto uváděl, takže pohoda). Řešila tohle, pak požární hlásič a hasicí přístroj. Jinak souhlas, krbové teplo je super - jen ho nesmí být příliš...🙂
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od frantapepa1:

@zdenek_valek @jirkajiri Když byla u nás paní kol…
@frantapepa1 my uz nastesti mame dva roky zkolaudovano :))
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od zdenek_valek:

@frantapepa1 my uz nastesti mame dva roky zkolaud…
@zdenek_valek 👍️
Odpovědět
1
5
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?