Krbová kamna Jotul F105 v bílé barvě - zkušenosti

Profilova fotka
Dobrý den , zvažujeme do našeho domečku jako doplňkové topení kamna Jøtul F 105 vzhledem k tepelným ztrátám se vetší velikosti kamen trochu bojím z důvodu přetápění . tyto mají Tepelný výkon : Minimální: 2,4 kW Nominální: 4,5 kW Maximální: 6,0 kW líbí se nám v bílé barvě - smaltu - máte s tím někdo zkušenost jak to vypadá po pár letech ? nežloutne to apod ? popř. zkušenost s tímto typem děkuji
Odpovědět
Máme 105 RB v černé s externím přívodem a moc spokojeni. Hledal jsem na začátku nějaké recenze, ale nešlo najít nic smysluplného. Risk je zisk :) Pokud můžu soudit tak výkon a právě schopnost regulace je velká výhoda. Parádně hoří a sálají na nízký výkon. Pokud jsou jako doplněk vytápění domu/obýváku určitě doporučuji. Měl jsem zkušenost konvencí u kamen, ale sálání je bezva. Zatím nebudu kupovat konvenční štít. Hezky nahřívají stěny je to škoda.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
@dwain ahoj, mozem ta poprosit o prakticke informacie, hlavne ako dlho vydrzia horiet plne nalozene drevom. A kolko dreva sa da max zmestit do ohniska. Dik velmi mi to pomoze.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?