Podlahové topení nefunguje

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý večer, můžu poprosit o radu ohledně nefunkčního podlahového topení? Máme patrový dům, obě patra vytápěné teplovodním podlahovým topením. Elektro kotel. Spodní patro topí jak má. V patře máme 3 pokoje plus koupelna a wc. V pokojích jsou termostaty. Problém máme v patře v jednom dětském pokoji a koupelně(nemá svůj vlastní termostat). V dětském pokoji, kde je termostat a sousedí s koupelnou, máme nastaveno 24 stupňů, ale pokoj se nevytopí ani na 21 stupňů a sousední koupelna se vytopí pouze na 21 stupňů, ale v ostatních místnostech máme i o 3 stupně více...🤷🏼‍♀️Koupelna by měla mít stupně stejné jako ostatní pokoje(neovládané na termostat). Průtoky máme všude 1-1,5l/min. Topenář si myslí, že si vymýšlíme a neumíme ho k nám dostat. Nevíme si rady. Na kotli jsme zkoušeli rozmezí od 28-40 st. Snad jsem to popsala srozumitelně. Děkuji.🙏🏻Hezký večer.😊
Odpovědět
1
2
@wpavel Pravda, dík za upozornění. Míchaly se zde debaty na téma TČ a tak jsem si to popletl.
Odpovědět
@jo5 Filtr vypadá asi takto. Aut. odvz. má nahoře takovou čepičku aby pracoval automaticky musí být tato čepička povolená. Napište jaký máte typ kotle. Jestli ovšem došlo k problémům po zapojení termostatů tak to asi filtrem nebude. Dole je taky podlaha regulována termostaty? A jak to tam pracuje? Elektrické hlavice na rozvaděči pracují ON-OFF průtok se seřizuje na průtokoměrech.
Odpovědět
@zubr487 Stane se.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Moc dekuji vsem za odpovedi. Opraveno!🙌🏻 Zkusili jsme, dle Vasich rad, zastavit cele horni patro a nechali spustenou koupelnu s wc a zacalo to topit. Postupne jsme zkusili zapinat i dalsi mistnosti a bohuzel to opet prestalo topit. Takze topenar musel prijet a za chvilku mel vse postelovane a od te doby to topi, ale ani on sam neumel vysvetlit proc to netopilo. Takze moc moc dekuji.🙏🏻😊
Odpovědět
@jo5 Tak může začít mrznou. Hlavně že se zadařilo. Ty průtoky jsou stále jen 1,5l?
Odpovědět
Profilova fotka
topič: jo, jsou věci mezi nebem a zemí :-) , Stihli jste to tak akorát, zima je tu.....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
Dobrý den mám take problém s podlahovým topením mohl by mi prosím prosím někdo poradit přes telefon ???
Odpovědět
Profilova fotka
Zde je fotka... Jak to mám v kotelně na bytě... Vím co k čemu je krom těch bílých hlavicek a ten lahví nahoře (ty lahvičky budou asi ten průtok že ?
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?