Teplovodní podlahové vytápění

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím, Vím, že je zde na toto téma již mnoho diskuzí, ale řeším teď realizaci nízkoteplotního vytápění v novostavbě. Vytápěná podlahová plocha je cca 260m2. Byla mi doporučena firma která mi zakázku nacenila na 650000kč vč.DPH. Je to i s kotelnou na elektrokotel do 15kw, rozdělovačů a žebříků do koupelen. Je to bez zalití betonem či anhydritem. Přijde mi to celkem šílený, ostatní nabídky se k tomuto z daleka nepřibližovali. Firma mi byla doporučena jako kvalitní. Zajímaly by mne vaše zkušenosti. Moc díky
Odpovědět
1
2
@orelzhor Kdybych měl doma těch bídných 12 500 000 tak na fórum ani nechodím. Asi jste na druhé straně zdi. Nebo možná až za vodou. 🙂
Odpovědět
@orelzhor já bych radši podobnou firmu nebo topenáře co by mi nabízel cenu, kterou uvádíte Vy vyrazil a podlahovku si namotal sám. Týden práce a zbylo by mi cca 200000Kč na slušné TČ včetně montáže. Takže při stejných investičních nákladech byl měl poloviční provozní náklady a navíc topení s plným komfortem.
Odpovědět
měl jsem rozepsany příspěvek, ale nakonec jsem ho smazal.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
@ptjj Dobrý den, mohla byste mi prosím také poslat cenovou nabídku, kterou jste dostali? Co vše vám firma dodala? Plánujeme stavět podobný dům, co se týče vytápěné plochy. Moc děkuji
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?